Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 przed X360 w Europie latem tego roku?

45 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 12:07, braveheart19 napisał:

A jesli chodzi o exlusiwy to PS3 ma duzo łądniejsze chodzby Uncharted:D

Uncharted graficznie nie wybija się nawet odrobinę ponad to co rok temu na X360 zaprezentował GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tydzień temu x360 i jestem zadowolony grałem nawet 13 godzin i nic się nie stało :P
co to tematu to tak myślałem choć wolę chyba x360 to i tak ps3 znów wygra :(
jak myślicie choć mam x360 opłaca się we wrześniu kupić ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakoncze ten spor piszac ,ze x360 jak i ps3 sa slabe ;] . Nie robia zadnego "oh ah" jak to mialo miejsce w dniu premier konsol poprzedniej generacji ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 10:34, player000 napisał:

technicznie jest lepsza tylko że ma gorsze gry:/ (chodzi mi o "ekslkuziwy")


Gorsze exclusive''y? Chyba nie wiesz o czym mówisz! Metal Gear Solid 4, Killzone 2, FF XIII, LittleBigPlanet, Gran Turismo 5, Haze, Resistance 2, Tekken 6 czy nawet Playstation Home to jedne z najbardziej oczekiwanych produkcji 2008, a są to same excluxive''y!

Np. wg redaktorów PSX Extreme, w TOP5 najciekawszych premier 2008 aż 3 tytuły to exclusive''y na PS3.

Nie zapominajcie że PS3 miało premierę rok później niż X360. Jej czas dopiero nadchodzi (jak widać po tytułach powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ludzie zaczynają doceniać potencjał tej konsolki. Jak bedzie wiecej użytkowników to i wiecej gierek powstanie. Życzę PS3 żeby powtórzyło sukcesz swojej poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 12:40, Nights64 napisał:

> A jesli chodzi o exlusiwy to PS3 ma duzo łądniejsze chodzby Uncharted:D
Uncharted graficznie nie wybija się nawet odrobinę ponad to co rok temu na X360 zaprezentował
GoW.

LOL, Gearsy odpaliłęm nawet na PC z Anizo x16 i AAx16 i nie miały lepszych detali/tekstur niż Uncharted, o wersji na X0 nie wspominając, gdybyś przytoczył Mass Effect, to moglibyśmy polemizować. Ale ''ofoliowanie'' dwóch wspomnianych wcześniej rozwala cały efekt, który starali się uzyskać graficy.
BTW. Widziałeś Uncharted na żywo, bo mam ciutę, że tylko na obrazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jednak Xbox pozostaje przed PS3. W każdym razie mam nadzieję na zrównanie się gigantów (a jest jeszcze Nintendo, ale to...inna bajka) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dopóki PS3 nie zostanie przerobiona nie zdobędzie palmy pierwszeństwa wśród konsol w Polsce. U nas większość kupuje Xboxa tylko dlatego że coś w nim przerabia i gra na piratach. Dlatego moim zdaniem Xbox się na razie lepiej sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Uncharted, grafika jest bardzo plastikowa z realizmem ma to niewiele wspólnego. Tekstury w żadnym wypadku nie są lepsze, a co najwyżej na porównywalnym poziomie z GoW (X360).
Poza tym mocno ograniczone poruszanie się po dżungli sprawia wrażenie jakby Uncharted powstawało na poprzednią generację i nagle ktoś wpadł na pomysł żeby wydać "hit" na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty bredzisz fanboju Uncharted równie łądny co gearsy do ciebie nic chyba nie dociera jak nie wierzysz włąsnym fanboiskim oczom to przeczytaj jaka kolwiek recenzje i zobcz co pisza o grafice :D
I w nie jednej recenzji sa porównywane te gry włąsnie Uncharted i gears i to własnie Uncharted ma dużo łądniejsza grafike czy tego chcesz czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci sami ludzie z Sony mówili ot ym, ze wibracje w padzie nie są potrzebne, po czym po roku wydają Dualshocka 3 który te wibracje ma. Wiec ja w te ich brednie nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW jest znacznie bardziej realistyczny i do tego ładniejszy co nie zmienia faktu, że zarówno GoW jak i Uncharted mogą się schować przy tym co pokazał Crisis. Dżungla z Uncharted to ogród botaniczny ze sztuczną roślinnością przy pięknej dżungli z Crisis:] Ale to tak na marginesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańcie z tym ''lepszym'' wyglądaniem gier na X pudlo. Ile programiści mają doczynienia z produktem M$, a ile Sony? Kwestia wprawy, poza tym jak dobrz już nie jedna osoba zauważyła ostatecznie każdy exxclusive xboxa pojawia się an blaszakach. A produkty Sony? Do dziś nie doczekałem się MGS3 na PC i chociażby dlatego noszę się z zamiarem kupna konsoli. Tyle, że wezmę chyba PS3, bo w 3 grałem a MGS4 korci :P Poza tym co to za powątpiewanie w moc PS3. Jakoś nie słyszałem, żeby konsola Microsoftu w tle, w trakcie grania dokonywała skomplikowanych obliczeń :), a i napęd jak wydaje się na dzień dzisiejszy bardziej przyszłościowy :)

Zresztą wszyscy wiedzą, że najlepsza konsola do ''blacha'' a zaraz za nią PS3 oczywiście :D


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści dla fanów Sony? Raczej dobre wieści dla posiadaczy ixboxa, dzieki temu M$ bedzie sie bardziej starał i byc moze w końcu będziemy mieć polskeigo Live a gry będa jeszcze tańsze + więcej dobrych tytuów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 12:47, Harasisi napisał:

kupiłem tydzień temu x360 i jestem zadowolony grałem nawet 13 godzin i nic się nie stało :P
co to tematu to tak myślałem choć wolę chyba x360 to i tak ps3 znów wygra :(
jak myślicie choć mam x360 opłaca się we wrześniu kupić ps3?


ba opłaca sie kupić nawet teraz mam ps3 od pół roku i ani razu nie zawiesiła mi sie a teraz ferie to jak sie zapomniałem w tony hawku to 8 godz grałem i nic a potem była przez 3 dni włączona i dema z psn ściągała powiedzcie czy xbox tak potrafi.....;-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 10:34, player000 napisał:

technicznie jest lepsza tylko że ma gorsze gry:/ (chodzi mi o "ekslkuziwy")


Raczej nie wiem co daje lepsze osiągi, ale jak powiedziałeś to X360 ma ekslkuziwy (jeszcze niedawno GEARS OF WAR, FORZA MOTORSPORT,HALO 3), które dają zdecydowaną przewagę Xklocowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować