Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okradł operatora MMO dla... sukienki

52 postów w tym temacie

Nadmienię tylko, że niech się cieszy że nie żyje w dawnej Arabii, bo tam za kradzież kiedyś ucinali rękę <dopiero by sobie porał później> :P
Poza tym każda kradzież czy to cukierka, albo miliona pozostanie zawszę kradzieżą i powinna być karana na równi. Chłopaczek posłuży teraz za przykład dla innych i może przestrzeże naśladowców jakie są tego konsekwencje takiego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak by chciał ukraść "super broń z WoW" to był by "cool", ale że chciał zwędzić strój dla "postaci" to już jest dziwny?"

Coś nie trafiłeś z tym komentarzem, rzeczywiście, naprawdę super by był jakby chciał ukraść broń w WoW :| I ty mówisz, że ci żal ludzi, którzy piszą głupie komentarze?
Większość gani tu fakt kradzieży, a czy to sukienka w grze, czy broń w WoWie to i tak jedno wielkie ......syństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:42, neozeus napisał:

"Do zbrodni popychają ludzi naprawdę dziwne rzeczy."
Kradzieży nie zalicza się do zbrodni. :) W każdym razie na pewno nie kradzież tego młodzieńca.
Taki szczegół :P

Dobra uwaga. Poprawiłem.
Dzięki za czujność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:34, Outlander-pro napisał:

Oj ludzie, ludzie ... poza tym co to za głupia gra gdzie waluta z gry to normalna waluta ?
(USD) ?
Doh !


Chociazby Project Entropia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, co dziwnego, że dla sukienki? Spojrzeć tylko na zrzut, już się szaleje, a taka sukienka w różu to lepiej, niż Brave Sword of Death. Poza tym - Japooooonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie Japończycy to zawsze był dziwny naród.Moim zdaniem ten teks to sukience to tylko głupia wymówka.No bo miał jeszcze te 5,5 ty.s USD.A sukienka nie powiem ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten japończyk chyba nie znał języka polskiego, tak mi się przynajmniej wydaje; a teraz niech zacytuje fragment artykułu:
"Najpierw chciałem sukienkę ubieraną przez księżniczki, ale skończyłem z kupą punktów z gry".
Nieśmiało zaproponowałbym "sukienkę, w którą ubierają się księżniczki". Co za język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 03:09, gctechs napisał:

Ten japończyk chyba nie znał języka polskiego, tak mi się przynajmniej wydaje; a teraz niech
zacytuje fragment artykułu:
"Najpierw chciałem sukienkę ubieraną przez księżniczki, ale skończyłem z kupą punktów z gry".
Nieśmiało zaproponowałbym "sukienkę, w którą ubierają się księżniczki". Co za język...

Dobrze zwróciłeś uwagę na tą osławioną SUKIENKĘ. Ale jest jeszcze gorzej - facet chciał sukienkę!!! - trochę pedalskie, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować