Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan: Hyborian Adventures - zapowiedź

53 postów w tym temacie

Dobiła mnie ta informacja, że świat będzie podzielony na alternatywy tak jak WoW :[
Dodam, ze tak naprawdę to serwer przetwarza suche dane - reasumujac - gra może wygladać jak Ultima a będzie bardzo podobny przesył jak w przypadku wyglądu ala Crysis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie syf ;/ a tak sie napalałem a tu prosze 1 recenzaj i wszystko szlak trafił mimo wszystko dziękuje gram.pl za to ze nie wydam bez sensu kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie rozumiem ludzi, którzy wieszają psy na tej grze bez żadnej argumentacji. Przede wszystkim poczekajcie, aż tytuł ujrzy światło dzienne:-) Z zapowiedzi wynika, że dostanie do eksploracji naprawdę dojrzały świat, a nie jakiś infantylny bubel pokroju WoW-a. Chyba że właśnie tego oczekujecie? ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:04, Noodles napisał:

Witam. Nie rozumiem ludzi, którzy wieszają psy na tej grze bez żadnej argumentacji. Przede
wszystkim poczekajcie, aż tytuł ujrzy światło dzienne:-) Z zapowiedzi wynika, że dostanie
do eksploracji naprawdę dojrzały świat, a nie jakiś infantylny bubel pokroju WoW-a. Chyba
że właśnie tego oczekujecie? ;-) Pozdrawiam!

WoW infantylny bubel? No nie grałem w WoWa szczerze mówiąc ale to brzmi jak herezja :P. Przecież to najlepiej sprzedający się mmo w historii.

Age of Conan będzie super, czekam na tę grę niecierpliwie(na nowego kompa również :P). Ciekawe czy będzie możliwość spotkania w tym świecie Conana we własnej osobie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno nie wyklucza drugiego. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i nie chce forsować mojej opinii. Zwracam tylko uwagę na fakt, że WoW utrzymany jest w cukierkowej konwencji, która działa jak lep na muchy, szczególnie w przypadku azjatyckich dzieciaków :-) Owszem grałem trochę w WoW-a z kumplami i przyznam się, że przykuło mnie do monitora - bo pierwsze MMO, w jakie graliśmy, bo sobie można "bekę pokręcić", bo to po prostu coś nowego. Na dłużą metę nie zdał w moim przypadku egzaminu. Conan wydaje się smakowitym kąskiem, pociąga mnie jego brutalny, surowy świat - od razu rodzą się miłe asocjacje z Gothic''em :-) Takiej gry właśnie potrzebuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:04, Noodles napisał:

infantylny bubel pokroju WoW-a


mwahahah piwa mu polac :D w koncu ktos jeszcze madrze prawi

@Konował - tak bedzie mozna spotkac Conana, ba, ma nawet czasami machac ze swego palacu do poddanych :P a przynajmniej kiedys tak FunCom pisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoC bedzie moim zdaniem najlepszym MMORPG ktory wyjdzie w tym roku na rynek. I to najwyzsza pora bo WoW i dodatek The lich king to juz tylko powielanie tego samego. Tak samo warhammer online ktory ma wyjsc bedzie bardzo WoWowski. AoC wydaje sie w miare orginalny a na arenie MMORPG potrzeba swiezego powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w bete, fajna gra, bardzo brutalna ;D, tu nie ma tekstow w stylu "Oh dear, I''ll bathe in your blood", ale raczej "die, u son of a lousest bitch in town". To mi sie podoba, natomiast niektorym moze sie nie podobac objetosc gry. 25 GB na hdd trzeba miec zeby zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za recke. Nawet WoW moze sie znudzic po 3 latach. Bylem zainteresowany. Ale juz nie jestem. Z opisu wynika ze system walki nedza. Combosy-srosy i podniecanie sie 15 sposobami dekapityzacji dobre dla dzieciakow. Mimo wszystko gra mam nadzieje ze bedzie lepsza niz Tabula Rasa. Zreszta to niezbyt trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem około 75% tego co w ogóle pojawiło się w necie o AoC i zapowiedź nie może oddać wszystkiego czym ma być owa gra.

Mogę po kolei odpierać zarzuty i kilka odeprę. 25 GB niby (choc w bete nie grałem) to jednak mają troche zoptymalizować.

System walki w porównaniu do jakiegoś WoWa, czy wieśka nawet to jest milion raz lepszy. Combosy to niezbyt trafnie napisane, gdyż w większości przypadków to sami decydujemy jak będziemy walczyć. Obejrzyj kilka filmików, świetnie to widać.

Fakt WoW ma duzo cukierków, jak i inne gierki np. Lineage, mam nadzieje, że w AOC tego nie bedzie (ma nie być).

Porównanie Gothica z AoC moim zdaniem nietrafne i gothic to na pewno nie dark fantasy.

Jeśli uda mi się skąbinowac naprawdę mocny sprzet, który pociagnie mi to w pięknej oprawie graficznej to na pewno nie pożałuje kasy na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo. Nie wiem jak bedzie z optymalizacja, ale 2-3 dni temu musialem zassac nowego patcha, bagatela, 6.5gb, wiec teraz AoC liczy juz leciutko 30gb, slownie "trzydziesci". W sumie zastanawiajace co tez jest zapchane w te 30gb. Anyway jesli nawet zoptymalizuja nieco i odchudza gre to klient wroci do powiedzmy 23-25gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abonament pewnie tyle co WoW i inne gierki

Fakt 30GB to przesada... moim zdaniem max do 15 GB byłby fajnie. Terrorite grasz na betcie? Można złapac z toba kontakt jakoś bo chciałbym się troche wiecej od naocznego świadka dowiedzieć. Mam kilka takich osobistych pytań do AoC, na które odpowiedzi na oficjalnej stronie nie ma. (jak coś to zagadaj pod gg 5214485 jesli mozesz, dużo czasu nie zajme)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terrorite wywal sobie backupy z katalogu Conana - wtedy nie bedziesz mial 30GB
tylko jakies 15/20
a nawet gdyby zajmowalo 40GB mamy 21 wiek
i szkoda porownywac AoC do WoWa
target jest zupelnie inny
WoW to gierka dla dzieciakow z grafika wyjeta prosto z kreskowek Hanna-Barbera
pre-TBC - byla to gra naprawde 1 klasa
od wyjscia TBC gra sie jedynie nadbudowuje pozostajac plytka
nowa repa nowe epaxy
nic nowego do obsrania
AoC - wspaniala grafa - wspanialy system walki - dzieki ktoremu czujemy walke - kazdy cios jest wyprowadzany przez nas - no i gra nastawiona glownie na pvp
i w miare niskie wymagania sprzetowe
gralem swego czasu na P4 6800GS i 1GB - i bylo by wmiare spoko ale ramu musi byc minimum 2GB
oczywiscie z takim sprzetem zapewne juz czlowiek nie zaszaleje na siegach - gdzie bedzie kilkaset osob
ale na poczatek wystarczy
na sprzecie pokroju c2d 2GB i 8600GT (standardzik w dzisiejszych czasach) - smiga na high detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze 15/20? ciekawe ciekawe, po wywaleniu wszystkiego z prepatches jest rowno 30gb. backupRDB to raptem 300 mega, nawet nie warto wspominac, natomiast sam katalog RDB 29.5 plus 500 mega jakichs pierdolek. Wiec niby co chcesz wywalic z RDB? A juz zupelnie zastanawia mnie co ma 30gb do 21 wieku? Chcesz powiedziec ze w 21 wieku gry po 30gb to norma? Mnie ciekawi jak oni beda to dystrybuowac, na blueray albo 4 dvd? :D

Poza tym mowisz target inny, wiec sadzisz ze wersje np. konsolowa kupia sobie tatusiowie i beda pykali cichcem w nocy przy swiecach? Szum jaki jest wokol AoCa jako wyjatkowo brutalnej i "ostrej" jezykowo gry przyciagnie, moim zdaniem, wlasnie mase 12+ latkow spragnionych blood and gore etc. etc. Zreszta wystarczy porownac AoCa do, eeehehehe, wielkiej klapy zeszlego roku called LOTRo (tak, gra bez endgame, bez dobrego pvp, bez zadnych propozycji dla highleveli poza graniem na cymbalkach i oglupiajacym grindem to big flap a nie big success jak usiluja wmowic wszystkim ulomy z CM i Turbine). I poczytac watki na betaforum zalozone przez ludzi ktorzy z LOTRo uciekli do AoCa zeby stworzyc sobie w miare sensowny obraz tego ilu ludzi czeka na AoC, i nie sadze zeby to byl tylko ten target M i 18+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient po oczyszczeniu tak jak pisza na forum general beta zajmuje max 20gb, nie ma co plakac nad tymi gb w tych czasach, jesli ktos ma problem z uczestnictwem w closed becie bo ma za maly dysk lub problemy ze sciaganiem patchy to niech lepiej zrezygnuje.

Co do samej gry to jest nowa jakosc w grach mmo i duzy krok od WoW-a, ktory aktualnie jest tam ba dobra sprawe multiplayerem 2-25 osob i graficzny chat w orgri/if, jego rozbudowane pve nadal jest swietne ale ile mozna jedno i to samo robic, schematyczne upierdliwe i powtarzalne, do tego "eventy" free epax plus patche i dodatki z nowa dawka farmy repy, epaxow, rang itd, nuuuuuda.

Gra bedzie sprzedawana na 2x dvd, a aktualny klient w rar ma ~12-13gb, wiec spokojnie finalna wersja zmiesci sie na tych 2x dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować