Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Chciałbym wiedzieć (o ile moge) jakie oceny dostają nasi foruwicze. Czy oceny przekładają się na stopnie na forum;) Ja w I klasie gimnazjum miałem średnią 5.0 co było dla mnie całkowitym zaskoczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:19, lurynowicz napisał:

Obojętnie jaka by średnia nie padła odpowiedź zawsze ta sama: za słabe!!!

Coś w tym jest! Piękna złota myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w III klasie gimnazjum. W I mniałem ledwo wyciągnięte na ostatni dzień (dosłownie) 4,75, czyli pasek. W II już gorzej bo jakieś 4,18, a teraz w III na półrocze 4,45 ale mam zamiar dociągnąć do paska na koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:27, Kukowsky napisał:

Póki co zauważam, że przodownicy mają średnie koło 5.0;)


No bez przesady. Ja jak bym miał w gimnazjum 5,0 ty bym był w siódmym niebie. A w postawówce to była normalka.... Eeech w szóstej klasie to nawet 5,83 miałem, a teraz.... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zwany syndrom załamania po podstawówkowego! Mi udało się dobrą forme dotrzymać! W podstawówce miałem zawsze średnią 5.0 i do gimnazjum do zostało, chociaż było ciężko. W drugiej klasie 5.0 może nie będzie, ale coś koło tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze ok.4.7 (nigdy nie miałem paska).Mieszkam w tak małym miasteczku że prawie każdy jest każdego rodziną(prawie).W 6 klasie kuzynka moja miała śr. chyba 5.96 (wiem że powyżej 5.9)Troche dużo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:40, ciaputek napisał:

Ja mam zawsze ok.4.7 (nigdy nie miałem paska).Mieszkam w tak małym miasteczku że prawie każdy
jest każdego rodziną(prawie).W 6 klasie kuzynka moja miała śr. chyba 5.96 (wiem że powyżej
5.9)Troche dużo nie?


u mnie w szkole są/byli bracia (jeden poszedł już do liceum a drugi I gimnazjum) to ten starszy miał 2 razy 6.00 a młodszy raz 6.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spowodu słabego gimnazjum zawsze na koniec miałem średnią > 5.5, a na półrocze ponad 5.0. Teraz przyszło liceum, będące w drugiej dziesiątce w Polsce (II LO w Szczecinie) i średnia jest 4.4 na półrocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w gimnazjum miałem średnią 4.9 a w liceum to się diametralnie zmieniło, bo zazwyczaj miałem średnią między 3 a 3.5 ale to w gruncie rzeczy wynikało z tego, że nie zależało mi na ocenach i tak się później nigdzie nie liczyły, dostałem się na studia dzięki temu, że miałem dobrze zdaną maturę, oceny ze świadectwa wogóle nie liczyły się na żadnych uczelniach na jakie papiery składałem, zresztą nie lubiłem nauczycieli w liceum i oni mnie chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:41, glizda101 napisał:

Moje dwie kumpele w szóstej klasie miały po 6,0 !!! Ostro.

Takie ocenianie. Nauczyciele rzadko przyjmują do wiadomości, że na ocenę celującą to trzeba ostro zapracować. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś był w stanie naprawdę zapracować na średnią 6,0.
Niestety wyznaje się zasadę, że jak uczeń jest dobry, to można mu oceny podnosić...
Nie wyobrażam sobie, aby u mnie ktoś miał ocenę końcową - celującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jako ciekawostkę dodam, że najgorsze oceny miałem z tych przedmiotów, których ktoś z mojej rodziny uczył:
z gegry w liceum miałem dwóje, a babcia była nauczycielką geografii
z historii też miałem dwóje a moja mama jest nauczycielką historii (teraz studiuję informę a i tak mszuę się historii uczyć bo ktoś sobie ubzdurał, żeby informatycy się jej uczyli :/ niedobrze mi się robi jak tylko pomyślę o historii)
trochę to dziwne, że zainteresowania tymi przedmiotami nie odziedziczyłem ;)
PS. a tak wogóle to były moje jedyne dwóje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:51, Sarafan_Knight napisał:

Coś Wy wszyscy za wysokie te średnie macie... ;)

Zauważ że prawie każdy wypisuje swoje oceny albo z I klasy gimnazjum(w ogole z gimnazjum) albo z podstawowki.

Pojdą do liceum to przestaną narzekać na 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować