Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Ja mam średnią 4.8.Najbardziej wkurzająca jest biologia/przyroda (jak kto woli),a najłatwiejsza matma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dupy jest matma,polak i historia.Nie wiem jaką mam średnią bo jak myślę o szkole to już robi mi się nie dobrze.....całe szczęście że jestem chory bo akurat w piątek mam sprawdzian z Niemca i mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum nr. 42 Twarda

kl.1 4.50

Strasznie cisną, okropny reżim tam panuje. Dyrektor jest jak król ;). Identyfikatory i wysokie wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w 6 klasie czyli rok temu miałem 5,1. Na pierwszy semestr gimnazjum miałem 4,09. Zaczynam się bać co będzie w 2 i 3 klasie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu to cieniutko jak na gimnazjum :) Szczególnie, że (przede wszystkim w pierwszej klasie) nie ma się czego uczyć...Zobaczysz co się będzie działo w liceum, już po napisaniu tego obraźliwie prostego testu gimnazjalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w poprzednich latach (I i II gimnazjum) średnie rzędu 4,75, ale pod koniec roku zawsze brakowało mi 1 (słownie: jednej) piątki, by mieć pasek. Obecnie mam ze wszystkiego piątki, poza matmą, fizyką i biologią. Nawet z chemii mam same piątki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja średnia na koniec 6 klasy to 5.1 a w pierwszym semestrze 1 klasy gimnazjum było 4.5
Najlepszy przedmiot to matma i w-f a najgorszy to polak,fiza,biola,chemia i cała reszta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwatej klasie mialem 5.2, w piątej 4.8, teraz na półrocze coś kolo 4.3...

Nienawidze historii, te wszystkie daty, blah... ;-) Od matmy skutecznie odstrasza mnie nauczycielka ^^
Najlepiej mi idzie z angielskiego i przyrody - same piątki :-D (no dobra, z przyrody jedna czwórka :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza ocena to 4+ od 4 klasy podstawowej takie oceny dostawałem bo prawie wogólę się nie uczę :Pa w 1 klasie i 2,3 podstawowej 6 dostawałem :) czasem nawet z plusem ;). Ale teraz tak mnie gry wciągają że lekcje nie chce mi się odrabiać ;P. Ale się uczę nie martwcie się hehe... :P.Teraz chodzę do 2 gimnazjum jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:44, Harpagan napisał:

Moja najlepsza ocena to 4+ od 4 klasy podstawowej takie oceny dostawałem bo prawie wogólę się
nie uczę :Pa w 1 klasie i 2,3 podstawowej 6 dostawałem :) czasem nawet z plusem ;). Ale teraz
tak mnie gry wciągają że lekcje nie chce mi się odrabiać ;P. Ale się uczę nie martwcie się
hehe... :P.Teraz chodzę do 2 gimnazjum jak by co :)

Ja też nie przepadam za uczeniem od czsu gdy mam internet ale jakoś tam idzie ta nauka. Czsami wieczorkiem się poucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, ależ Wy narzekacie. Do 3 klasy gimnazjum włącznie nigdy nie miałem średniej poniżej 5.1. W liceum wszystko się zmienia o.O Teraz mam 4.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować