Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Teraz na semestr będę miał średnią 3.1 :/ Słabo, ale moje liceum zalicza się do tych lepszych w mieście.

Kończąc gimnazjum miałem 4.4, a najwyższa moja średnia w życiu to 5.3 w V klasie podstawówki (szóstke miałem z W-F''u oraz muzyki i plastyki :D lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 21:36, Karlak napisał:

System szkolnictwa w szkole jest do d**y. Nie liczy się jakość, ale ilość!! Zamiast
zadań na logikę, tylko kucie, kucie i jeszcze raz kucie. A potem ludzie się dziwią, że "taka
mądra dziewczynka/chłopiec, a nie umie znaleźć stolicy Polski/województwa xyz/itd.(znam
parę takich osób osobiście, choć jestem w II kl. liceum !).Toż to się w pale nie mieści!! Coś
należy z tym zrobić !

kolezanka w 1szej lo niewie gdzie leza wlochy.. :P a miala srednia 4.5 niewiem czy słusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodze do 5 klasy podstawówki i oto moje niektóre oceny na półrocze:
Informatyka:6 :D
Matematyka:5
Historia: chyba 5
Angielski:5
Plastyka chyba 4 albo 5
WF: chyba 4 albo 5
Muzyka 5
Religia: chyba 5
Przyroda chyba 4 albo 5
Polski chyba 4
moim zdaniem słabo bo w tym roku liczę na pasek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej 3 i 4, chociaż teraz 2 z matmy (najlepsza ocena w klasie to 3... Chyba nawet w szkole, pod warunkiem że uczy Celińska)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooooo żesz w morde czy tutaj nie ma "normalnych" ludzi?? wszyscy takie hmm "uki"?? a może to ja jestem ewenementem?? moje oceny nigdy nie były ,nie są i nie będą dobre :( owszem 4 ,5 sie zdarzają ale niech tam oto moje oceny jak na razie na koniec z gimanzjum(terraz jestem w technikum):
J.Polski - 4
J.Angielski - 5
J.Rosyjski - 4
Chemia - 2
Matematy - 4
Fizyka - 2
Geografia - 2
W-F - 3
Informatyka - 5
Historia - 4
i to chyba wszystko...
Sztuka - 3
Biologia - 3
Religia -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:24, Ponet napisał:

ooooo żesz w morde czy tutaj nie ma "normalnych" ludzi?? wszyscy takie hmm "uki"?? a może to
ja jestem ewenementem?? moje oceny nigdy nie były ,nie są i nie będą dobre :( owszem 4 ,5 sie
zdarzają ale niech tam oto moje oceny jak na razie na koniec z gimanzjum(terraz jestem w technikum):


Nie desperuj, Ponet. Ja miałem podobne oceny na koniec gimnazjum(no, troszkę lepsze. Ale z ang. też miałem -5 ), potem parę punktów z egzaminu gimnazjalnego i się do liceum na kierunek dziennikarstwo i języki obce wybrałem. Wtedy liczył się tylko polski, ang. i chyba matma. Reszta była nie potrzebna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:08, mikim napisał:

Informatyka:6 :D
Matematyka:5
Historia: chyba 5
Angielski:5
Plastyka chyba 4 albo 5
WF: chyba 4 albo 5
Muzyka 5
Religia: chyba 5
Przyroda chyba 4 albo 5
Polski chyba 4

WoW, spróbuj mieć takie oceny w 1 gimnazjum lub wyżej, załamiesz się (gratuluję tym wszystkim, którzy mają dobre stopnie w Liceum- szacun;])
Ogólnie masz dobre oceny, spróbu jpodciągnąć anglika (w końcu prosty jest), WF (chodzisz sobie po prostu na SKS, czy jakoś tak i zawody), plastykę ( nakażdej lekcji ślęcz nad pracą i poprawiaj to pani na pewno 5 Ci wstawi). No i to wszystko, jakby co to w 5 klasie miałem 4,66 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora za spam:
Matematyka: 4
Informatyka: 4
Chemia: 3
Fizyka: 4
J. Angielski: 5/6
J. Polski: 4
Plastyka: 4+
Muzyka: 4
Biologia: 5
WOS: 5
Historia: 4
Geografia: 4
W-F: 3+

Ogólnie też nieźle, ale ta chemia i W-F. Gość od infy uczy nas grać w Unreala i AOE 3, jest niezły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:24, Budyn napisał:

> Informatyka:6 :D
> Matematyka:5
> Historia: chyba 5
> Angielski:5
> Plastyka chyba 4 albo 5
> WF: chyba 4 albo 5
> Muzyka 5
> Religia: chyba 5
> Przyroda chyba 4 albo 5
> Polski chyba 4
WoW, spróbuj mieć takie oceny w 1 gimnazjum lub wyżej, załamiesz się (gratuluję tym wszystkim,
którzy mają dobre stopnie w Liceum- szacun;])
Ogólnie masz dobre oceny, spróbu jpodciągnąć anglika (w końcu prosty jest), WF (chodzisz sobie
po prostu na SKS, czy jakoś tak i zawody), plastykę ( nakażdej lekcji ślęcz nad pracą i poprawiaj
to pani na pewno 5 Ci wstawi). No i to wszystko, jakby co to w 5 klasie miałem 4,66 ;]


a anglika jestem najlepszy z klasy i do końca roku jest 99% szans że będę miał 6 bo idę chyba na konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to będę miał średnią 5.0. Szóstka z matmy wyrównuje 4 z geografii. Tylko z WF-u nie wiem co będę miał, bo jestem słaby, ale często się ocenę z WF-u zawyża, żeby nie zaniżało średniej.
Poza tym jest to najsłabsza średnia z ostatnich 2,5 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:23, lampak napisał:

Jak dobrze pamiętam, to będę miał średnią 5.0. Szóstka z matmy wyrównuje 4 z geografii. Tylko
z WF-u nie wiem co będę miał, bo jestem słaby, ale często się ocenę z WF-u zawyża, żeby nie
zaniżało średniej.
Poza tym jest to najsłabsza średnia z ostatnich 2,5 lat :(

Gdzie chodzisz? Do liceum? Jeśli tak to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypadkiem udało dostać do II etapu olimpiady języka angielskiego :) Heh... szkoda, że dopiero w klasie maturalnej i na skraju progu punktowego, ale i tak jest cool :) Czytam te lektury itd. ale czy ktoś kto brał udział w etapie okręgowym mógłby podzielić się wrażeniami? Jak wogóle wygląda ten etap pisemny i ustny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w internecie przyznam się do której klasy chodzę, zatem także ile mam lat.
Chodzę do 6 klasy. Moje oceny na półrocze:
Matematyka: 5
Informatyka: 6
J. Angielski: 5
J. Polski: -5
Plastyka: 5
Przyroda: 5
Historia: =4
W-F: +4
Religia: 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować