Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 20:41, glizda101 napisał:

Moje dwie kumpele w szóstej klasie miały po 6,0 !!! Ostro.


Dziewczyna mojego kumpla jak WYCHODZIŁA z gimnazuj miała średnią 5.9 i napisała egzamin ten w gim co się piszę na 98 punktów.
Nie, to nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, zależy w jakim profilu i w jakim liceum;) Mnie 3 z fizyki to przestało po pierwszej klasie zadowalać- przyćmione wizją zbliżającej się matury z tego przedmiotu;) Ogólnie ludzie mają takie słabe oceny z fizyki, bo matma jest za słaba w większości klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:42, Vaxinar napisał:

(..) napisała egzamin ten
w gim co się piszę na 98 punktów.

No wiesz. Ja znałem gościa co miał 100 punktów :)) Był zwolniony z humanistycznego i matematycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:44, Yasiu89 napisał:

No wiesz. Ja znałem gościa co miał 100 punktów :)) Był zwolniony z humanistycznego i matematycznego
:)


Eeee to słabo bo na łatwizne polazł :P I pewnie jakiś kujon...
A tu prawda, ładna laseczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:43, shinian napisał:

Phi, zależy w jakim profilu i w jakim liceum;) (...)

profil mat-inf-fiz - tylko ten fiz to mi przypadkiem doszedł - stąd 3 jest oceną satysfakcjonującą mnie - ale zapewne jak bym się uczył to by było lepiej ;)

co do matmy to w pełni się z Tobą zgadzam - program jakoś taki dziwny i nie pod fizykę ;)
jak to mówi moja profesor od fizyki " Jakbym was uczyła jeszcze matematyki to byście nie mieli żadnych problemów z fizyką..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już posypały sięocenki na semestr. Cieniutko - 4.63 :/ (III klasa gimnazjum), Ale żeby się pochwaliś dodam, że mam łącznie 5 szóstek, z czego 3 są brane pod uwagę dopiero pod koniec III klasy(np. w zeszłym roku mieliśmy plastykę - dostałem z niej na koniec roku 6, co było oceną, która będzie brana pod uwagę przy "składaniu papierów" do liceum, ponieważ w III klasie owej plastyki nie mamy). Więc pod koniec roku się szykuje niezła średnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:50, walgierz napisał:

Nie wyobrażam sobie, aby u mnie ktoś miał ocenę końcową - celującą.


Ja mam szóstkę z informatyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:45, Ciechan napisał:

Ja spowodu słabego gimnazjum zawsze na koniec miałem średnią


A powiedz mi jakie gimnazja można brać pod uwagę w Szczecinie? Chodzi mi o poziom zajęcia pozalekcyjne itd. ?
Jeżeli znasz godne polecenia gimnazjum (np ktoś z twojego liceum tam uczęszczał to pls o info:)
Moje gg 2017832
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:01, cinus` napisał:

niedobrze mi się robi jak tylko pomyślę o historii)


Też tak w szkole miałem. A teraz gdy jestem kilka lat po studiach to jakoś prywatnie historię polubiłem. Mając nawet niektóre podręczniki do historii ze szkoły średniej wszystkie niedawno przeczytałem - i bardzo mnie zaciekawiły (kilkanaście lat temu nawet bym na nie nie spojrzał :) Co to się z człowiekiem na starość robi :D
A jeszcze śmieszniej miałem z matematyką. Zawsze odkąd pamiętam: od postawówki po szkołę średnią była to dla mnie kula u nogi (w najlepszym wypadku śr. 3,5). A studia zakończyłem z matematyką na średniej 5,0. Gdy niedawno spotkałem swoją byłą nauczycielkę od matematyki z technikum, to gdy jej to opowiedziałem to nie uwierzyła. Ten gość na studiach był niesamowity, potrafił tak zainteresować przedmiotem, że człowiekowi po prostu chciało się uczyć (ona niestety tego nie potrafiła - wniosek: dużo jednak zależy od nauczyciela).

Ps. powodzenia w szkolnych zmaganiach dla wszystkich uczących się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:40, Biały77 napisał:

A jak 3 otrzymają to będą się cieszyć jak dzieci;) - np. z fizyki


W sumie to ja już się nawet z 2 cieszę z fizyki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dobrych ocen to nie mam, ale najgorszych też nie ale w drugim półroczu muszę się poprawić, bo dwója z chemii i biologii dobrze nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ten gość na studiach był niesamowity, potrafił

Dnia 05.01.2006 o 09:02, GeoT napisał:

tak zainteresować przedmiotem, że człowiekowi po prostu chciało się uczyć (ona niestety tego
nie potrafiła - wniosek: dużo jednak zależy od nauczyciela).

u mnie w klasie po tym jak przyszła nowa nauczycielka od matematyki z jednego sprawdzianu na 21 osób w klasie 17 pał. reszta... nie pisała. A I klasie (rok temu) coś takiego było nie do pomyślenia zawsze śr. klasy ok. 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty ścisłe w tym połroczu idą u mnie kiepsko.Nie zbyt dobry start w liceum.
Chemia-2
Fizyka-2(cieszę się bo nie musiałem się na nią poprawiać a 3 i tak bym nie dostał nawet gdyby była 5 z poprawy sprawdzianu)
Biologia- o dziwo jest szansa na 3
Z matmy może też będzie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować