Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Oto moje oceny z 6 podstawówki i 3 gimnazjum (reszty nie pamiętam :P)[pierwsza ocena - pod. druga - gim.]
Infa - 6 6 :DD
Matma - 4 5
Polak - 6 6 :DD
Rela - 5 5
Anglik - 4 5
Plastyka - 4 5
Przyroda/Biologia - 6 6 :DD
Historia - 5 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 6 klasie miałem 4,73. Tylko w pierwszej klasie gimn miałem pasek(4,76:)), a teraz, czyli w 2 gimn jest gorzej, na półrocze miałem tylko 4,2. Przynajmniej nie miałem żadnej 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza liceum :) Oto moje stopnie które dostanę na koniec roku (najprawdopodobnie):

Fizyka: 4
Chemia: 4
Polski: 4
Zarządzanie inforamcją : 5
Prztwarzanie informacji: 5
Biologia: 4
Religia: 2 (mam nadzieje :) ech... w przyszłym roku zwalniam się z tego przedmiotu ;])
Matma: 4
Angielski: 4
Niemiecki: 5 (albo nawet 6, ale nie wiadomo ... za mało konkursów zaliczyłem :))
Geografia: 4
w-f: 5
Kultura: 5
Historia: chyba 3... (nie wypaliło mi coś...)
PO: 4
Technologia informacyjna: 5

Nie jest tragicznie ... nie licząc religi. W przyszłym roku poprawię historie i będzie wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 21:40, szerszeń45 napisał:

Pierwsza liceum :) Oto moje stopnie które dostanę na koniec roku (najprawdopodobnie):

Fizyka: 4
Chemia: 4
Polski: 4
Zarządzanie inforamcją : 5
Prztwarzanie informacji: 5
Biologia: 4
Religia: 2 (mam nadzieje :) ech... w przyszłym roku zwalniam się z tego przedmiotu ;])
Matma: 4
Angielski: 4
Niemiecki: 5 (albo nawet 6, ale nie wiadomo ... za mało konkursów zaliczyłem :))
Geografia: 4
w-f: 5
Kultura: 5
Historia: chyba 3... (nie wypaliło mi coś...)
PO: 4
Technologia informacyjna: 5

Nie jest tragicznie ... nie licząc religi. W przyszłym roku poprawię historie i będzie wporządku
:)

uuuu to bardzo dobre stopnie;)ja bede mial pewnie tak:fiza 2 matma 3 gegra 5 anglik 3 po 5 biola 4 francuski 4 infa 5 wf 6 hisca 4 polak 4 religia 4 chemia 4 (pewnie dlatego ze najlepsza szkola w miescie mam takie cienkie stopnie<lol>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak:
Polski 4 (może bedzie 5)
Matematyka 5
Fizyka 5
Chemia 5
Niemiecki 5
Informatyka 5(może 6)
Geografia 4(może bedzie 5)
Historia 4
Biologia 4( może będzie 5)
Religia 5 (może 6 [w zeszłym roku miałem księdza normalnie super { 3/4 klasy na pierwszych lekcjach go nie słuchało, to zaczął pisać na tablicy temat i punkty do tematu. potem siadał sobie przy biurku i rozmawiał sobie z osobami z pierwszej ławki przed biurkiem \miałem ten zaszczyt\. I na koniec roczku była 6 na świadectwie z religii.}])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 21:50, ciaputek napisał:

Religia 5 (może 6 [w zeszłym roku miałem księdza normalnie super { 3/4 klasy na pierwszych
lekcjach go nie słuchało, to zaczął pisać na tablicy temat i punkty do tematu. potem siadał
sobie przy biurku i rozmawiał sobie z osobami z pierwszej ławki przed biurkiem \miałem ten
zaszczyt\. I na koniec roczku była 6 na świadectwie z religii.}])

Zazdroszczę takiego księdza :/ My mamy takiego po...walonego, że całą lekcje piszemy > 2 strony w zeszycie i efektem są moje oceny z tegoż przedmotu - 1 i 2 :/ Żeby nie było offtopu,
Polski - 5
Historia - 4
Wos - 4
Informatyka - 5
Matma - 5
Wf - 6
Biologia - 5
Chemia - 4-
Fizyka - 4
Sztuka - 6
Geografia - 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nie bądźmy dłużni... I klasa LO- profil turystyczny, rozszerzony W-F i Geografia. Ten drugi przedmio bardziej lubię :) Takie małe zejście rodzinne :P A takie powinienem mieć na koniec roku.

Angielski- 6
Niemiecki- 4
Polski- 5
Matematyka- 3/4
Fizyka- 5
Biologia- 4/5 (nie wiem co mi da, jak miałem 3 na półrocze)
Geografia- 5
Historia- 4/5 (gościu jest nieobliczalny :)
W-F- 5 (zupełnie nie wiem za co taka wysoka :P)
WOK- 5
TI- 5/6 (raczej to drugie :)
Chemia- 4/5 (to zależy od jeszcze jednej oceny :)
PO- 5
Religia- 5 (Katechetka mi chciała 6 dać na półrocze. Za co? A sam bym chciał to wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 21:56, Grucha91 napisał:

Zazdroszczę takiego księdza :/ My mamy takiego po...walonego, że całą lekcje piszemy > 2
strony w zeszycie i efektem są moje oceny z tegoż przedmotu - 1 i 2 :/ Żeby nie było offtopu,


No faktycznie, strasznie dziwny taki nauczyciel, że karze Wam pisać ? LOL ja bym tam nie pisał ! A co !
U mnie na historii mój historyk dyktuje notatkę, która zajmuje mi (pisze normalni, ani rozlaźle, ani wąsko) około 8 - 10 stron A5, czyli w normalnym zeszycie - a taką notatkę piszemy zazwyczaj 30 minut.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam świadectwo za ten rok dostałem już dwa tygodnie temu i z przykrością pożegnałem się z liceum. No, po 13 latach edukacji przyszedł czas na odpoczynek na studiach ;)
Co się tyczy średniej - to ekhm... najlepsza z trzecich klas - 5.0! I czerwony pasek of course. Jednak najlepsze jest to, że nikt z mojego rocznika nie dostał w tym roku ze szkoły jakiegoś stypendium: powiedzieli nam, że już nie jesteśmy uczniami i nas NIE DOTYCZY!! BUU! Szkoła naprawdę robi doła! A tu już Heroes V zamówione i trzeba bulić z własnej /a nie państwowej/ kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w praktyce wygląda to trochę inaczej - normalnie powinniśmy mieć podręcznik, a w zeszycie zapisywać tylko notatki, które byłyby uzupełnieniem podręcznika. A podręcznika nie posiadamy bodajże dlatego, bo nie istnieje taki, który odpowiadałby programowi nauczania naszego księdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 22:08, Grucha91 napisał:

Wiesz, w praktyce wygląda to trochę inaczej - normalnie powinniśmy mieć podręcznik, a w zeszycie
zapisywać tylko notatki, które byłyby uzupełnieniem podręcznika. A podręcznika nie posiadamy
bodajże dlatego, bo nie istnieje taki, który odpowiadałby programowi nauczania naszego księdza...


Mój historyk twierdzi, że ma być i w książce i w podręczniku bo tak jest najlepiej.
I masz pisać, a jak nie piszesz to jesteś wrogiem, jak jesteś wrogiem do zostajesz spalony na stosie, zwęglony na ruszcie, możesz wylecieć z klasy razem ze swoją ławką, badź też powieszonym na haku przez okno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nas historii uczy nasza wychowawczyni... Wygląda to tak, że pół klasy śpi, drugie pół po cichu gada, w międzyczasie jeszcze czytając bezczelnie leżącą na całej ławce gazetę w dużym formacie (Rzeczpospolita, Przegląd sportowy itp) ;) Chociaż w innych klasach jest jeszcze lepiej - u nas prowadzi monolog i czasami wymaga od kogoś odpowiedzi. W pewnej innej klasie prowadzi monolog i jeszcze odpowiada na zadane przez siebie pytania :o :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam jeszcze jest w gimnazjum ze sprawą takich przedmiotów jak muzyka i sztuka :/
Jest to chyba największa porażka w programie szkolnym.
Nie wiem po co komu muzyka i sztuka no ale program nauczania jest jaki jest.

Całe szczęście, że ja gimnazjum mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda nieco inaczej.
Jestem na profilu w średniej przedmiotów ścisłych i TYLKO mnie w klasie historia naprawdę ciekawi, więc słucham. Reszta siedzi i udaje, że słucha. U mnie na lekcji historii powiedzenie do kogoś słowa jest rzecza prawie niewykonalną, nie wspomnę już o spaniu czy czytaniu. Mój nauczyciel oczy ma wszędzie, a jak się wydrze u siebie na 3 piętrze to nauczyciele na parterze uśmiechają się, że to Pan od historii uczy dyscypliny..... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę tak z fizyką i z chemią. Mamy starszego gościa, z poczuciem humoru, którego my nie rozumiemy... Chociaż po tych prawie 2 latach zaczynamy propagować jego teksty typu "Głos słychać, osoby nie widać" :D Tutaj też nie ma opcji, że się położysz na ławce, czy coś takiego. Są momenty, że na chemii, z której nic nie umiemy nagle zacznie gatkę, o tym jak to było 20 lat temu, jaką to on miał wtedy klasę... że na początku to same nicponie były, no ale po 3 latach jego wychowawstwa zrobili się kulturalni, nie to co my (aluzja do ilości uwag w dzienniku :D )... i tak siedzimy i słuchamy tego, z czym chce się z nami podzielić, tylko potem niestety krucho z ocenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się oniec roku szkonego, więc czas pochwalić się swoimi ocenami jakie bedą na świadectwe.
Moje oceny w klasie drugiej gimnazjum wyglądaja tak

J. Polski - Dobry
J. Niemiecki - Bardzo dobry
W-F - Bardzo dobry
Matematyka - Dobry
Chemia - Dobry
Fizyka - Dobry
Geografia - Bardzo dobry
J. Angielski - Bardzo dobry(ale to nie jest jeszcze pewne)
Historia - Bardzo dobry
Wiedza o społeczeństwie - Dobry
Plastyka - Dobry(zachowam tą ocene bez komentarza, miałem 5+, 5, 5- i 4+ oraz dobry na półrocze)
Technika - Bardzo dobry
Biologia - Dobry

Zachowanie - Dobre
Informatyka - Celujący(ale nie liczy się do średniej bo nieobowiązkowa, włąściwie to tylko raz byłem na lekcji, strone www którą wtedy oddałem możecie podziwiać pod tym adresem http://republika.pl/mojeimages/woda/www/ )

Podsumowując ten rok szkolny musze powiedzieć zę trochę się w tym roku opuściłem w nauce, rok temu miałem pasek na świadectwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.Polski- 4
Angielski-5
Biologia-5
Chemia-3
Wf-3
Wos- 5
Plastyka- 5
Muzyka-5
Geografia- 4
Historia-4
Matematyka-3
Religia-3 (przepisuje sie na etyke)
Rosyjski- 4
Fizyka-5
Informatyka- 5

Średnia- 4,2 (Całkiem niezła, jak na to, że cały rok się obijałem :])
Zachowanie- Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do klasy 2 gim i niedługo pójdę na osiemnastkę do kolegi z klasy(tylko troszęczkę się zapuszcza w nauce), a i niedługo zda oceny niedostateczne z 1 semestru.

Oceny mam tekie jak Maker3 tylko z WOSu mam 5, a zachowanie Bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski - 5
Angieldki - 5 / 6 (jutro powiem dokładniej)
Niemiecki - 5
Matma - 5
Chemia - 6
Historia - 5
Informatyka - 6
Technika - 5
Fizyka - 5
Gegra - 5
WF - ZW
Muzyka 5 / 6 (jeszcze nie wiem)
Plastyka - 5
Biologia - 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez macie taki powalony regulamin że nie można przeskoczyć o dwie oceny w góre licząc od półrocza ? Miałem na półrocze z WF-u 4 :D, ale sie poprawiłem i wychodziła mi średnia z ocen 5,6 i powiniem dostać 6 ale dyra z naszej szkoły powiedziała że nie moge dostać 6 bo nie można przeskoczyć dwóch ocen. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować