Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dead Space - nowa i pierwsza taka gra EA. Dead Space to gra horror, akcja jest osadzona w przyszłości na ogromnym statku kosmicznym. Oczywiście coś poszło nie tak i prócz naszego bohatera znajdują się tam również obcy, którzy nie są nastawieni pokojowo. Ci obcy to mutacje ludzi ( przypomina mi się The Thing ^^ ) Zaletą tej gry ( bądź wadą, to się okaże ) jest "krwistość" i brutalność - żeby zabić wroga raz na zawsze trzeba go.. poćwiartować! :] Broń palna ( czy plazmowa? Kto wie co oni tam mają w przyszłości :p ) ma być, ale twórcy zapowiedzieli że będzie mało amunicji do niej. Czym więc będziemy walczyć? Nasz bohater jest inżynierem i posiada coś na wzór.. miecza Jedi xD Jest to sprzęt, który działa jak nóż, scyzoryk :p tylko że zamiast metalicznego ostrza posiada laser :)) Pozwoli to nam do perfekcyjnej eksterminacji wrogów ^^ :D Data premiery planowana na: Zimę 2OO8

20080128104256

20080128104317

20080128104353

20080128104416

20080128104427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości do tej gry bo jest od EA, ale oczywiście miejmy nadzieję że będzie hit :]. Potwory jak w The Thing....miodzio. W sumie to nie przepadałem za takimi grami ale kto wie? Jeżeli recenzje będą korzystne to może zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 10:49, Konował napisał:

Mam pewne wątpliwości do tej gry bo jest od EA, ale oczywiście miejmy nadzieję że będzie hit
:]. Potwory jak w The Thing....miodzio. W sumie to nie przepadałem za takimi grami ale kto
wie? Jeżeli recenzje będą korzystne to może zagram.

Taak, EA, też mam wątpliwości :/ EA często leci bardziej w komercję niż w robienie dobrej, grywalnej gry :/ Ale świetne gry też im się zdarzały :p :] Taa, potworki jak wyjęte z The Thing ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjja EA i najlepszy horror w historii, jak zobaczę to uwierzę, Cho w CDA była zapowiedź i jak na razie gra jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 10:58, M1chał napisał:

Filmiki z Dead Space :]

Ostatnio wyszło kilka na gametailers.com. Gierka prezentuje się wyśmienicie, a ustawienie kamery i sposób poruszania się postaci strasznie przypomina Dark Sector(pewnie nie tylko w tym). Ta zmieniająca się broń będzie chyba podstawową:P jak narazi widziałem dwie odmienne pukawki.
Niesamowicie wyglądają walka wręcz, kiedy staramy się odrzucić przyczepionego do nas potworka, ale... gra tylko na konsole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawił się nowy filmik z tej gry:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=9217

Filmik robi bardzo pozytywne wrażenie , gra zapowiada się na naprawdę mocy horror , a z tak świetną grafiką chyba bez problemu będzie można przestraszyć się własnego cienia. Do tego jeszcze gra wygląda na bardzo porządną strzelaninę , więc oprócz samego motywu wszechobecnego strachu będzie można także obronić się przed potworami , już nie mogę doczekać się polskiej premiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny trailer z gry Dead Space:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZZTbiHs0iic&eurl=http://www.gram.pl/news_8gveGee3_ E3_Dead_Space_w_pazdzierniku.html

Filmik ogląda się bardzo przyjemnie , widać że gra będzie naprawdę straszna , kto wie może to będzie najlepszy survival - horror tego roku. Wszystko okaże się po premierze czyli już w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed 10 minutami kurier przywiózł mi Dead Space,wyłem w ciężkim szoku, przekonany, że premiera jest w piątek i w piątek wyślą.Właśnie instaluję, zapodam jakieś fotosy.Dziękuje za tak pozytywny szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawie się zaczyna,sterownie trochę ciężkie, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Graficznie prezentuje sie świetnie, muzyka- cud miód i orzeszki , klimat super i co najważniejsze chodzi bardzo płynnie.

20081022120138

20081022120146

20081022120153

20081022120814

20081022120833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:09, siara82 napisał:

ciekawie się zaczyna,sterownie trochę ciężkie, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.
Graficznie prezentuje sie świetnie, muzyka- cud miód i orzeszki , klimat super i co najważniejsze
chodzi bardzo płynnie.


Wygląda zachęcająco :)

A tak w ogóle jaki masz sprzęcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow pierwsza akcja i mało brakowało i padłbym na zawał . Genialne żaden horror nie zrobił na mnie takiego wrażenie już na samym początku gry.Żaden horror nie przestraszył mnie w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:16, hunter22 napisał:

> ciekawie się zaczyna,sterownie trochę ciężkie, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

> Graficznie prezentuje sie świetnie, muzyka- cud miód i orzeszki , klimat super i
co najważniejsze
> chodzi bardzo płynnie.

Wygląda zachęcająco :)

A tak w ogóle jaki masz spr

procesor- core2duo E6550 , grafika - EVGA 9800Gtx 512/256 ,4GB ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:20, siara82 napisał:

wow pierwsza akcja i mało brakowało i padłbym na zawał . Genialne żaden horror nie
zrobił na mnie takiego wrażenie już na samym początku gry.Żaden horror nie przestraszył
mnie w dzień.


To super... liczę na to że ta gra mnie wystraszy, bo jakoś nie grałem w taką co by to uczyniła... :D


Aha, masz wypaśny sprzęt, to się nie dziwie, że ci smiga, że aż miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:24, hunter22 napisał:

> wow pierwsza akcja i mało brakowało i padłbym na zawał . Genialne żaden horror
nie
> zrobił na mnie takiego wrażenie już na samym początku gry.Żaden horror nie przestraszył

> mnie w dzień.

To super... liczę na to że ta gra mnie wystraszy, bo jakoś nie grałem w taką co by to
uczyniła... :D


Aha, masz wypaśny sprzęt, to się nie dziwie, że ci smiga, że aż miło :P


Myślę, że wystraszy największego twardziela :D , grajcie na słuchawkach :) proszę się nie zrażać do sterowania, po kilku minutach przyzwyczaicie się

20081022122845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:28, siara82 napisał:

Myślę, że wystraszy największego twardziela :D , grajcie na słuchawkach :) proszę się
nie zrażać do sterowania, po kilku minutach przyzwyczaicie się


Ja gram nocami :D

Co do sterowania, to podobno na PCta jest zwalone... skoro piszesz, że z nim coś nie tak, to prawdziwe te doniesienia są :P

P.S. daj screena z jakieś akcji lepiej, a nie takie ogólne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować