Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 10:50, arti95 napisał:

Do jakiego folderu muszę wkleić cracka? Bo wkleiłem do tego na dysku co zainstalowałem
i nie idzie..


Ty sie dobrze czujesz? Jakbyś kupił gre to nie miał byś problemu! Powinieneś dostać bana jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi parę rzeczy wyjaśnić bo nie czaję .
Po pierwsze co się stało z tym grubasem w 11 Rozdziale ? Coś mu wybuchło w środku czyli tamta baba do niego strzeliła ?

Po drugie Czym jest ta dziewczyna Issaca Nicole ? Bo jak zrozumiałem ona od początku nie żyła , to co to było ? Iluzja spowodowana przez tą Matkę roju czy co ?

Oraz o co chodzi z tym że cały czas pieprzą "Stańmy się znów jednością , Nie ucieknie przeznaczeniu" ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co najlepiej opłaca się inwestować węzły mocy? W broń, stazę, tlen, we wszystko po równo? I czy na dłuższą metę opłaca sie używać ich do otwierania zamknietych drzwi (za nimi zwykle nie ma tyle kredytów, ile wart jeden węzeł, ale zwykle są schematy broni lub amunicji, lub dzienniki jakiś i nie wiem czy w inny sposób da się je też pozyskać?) ...Już żałuję, że jeden węzeł włożyłam w piłę plazmową, bo moją ulubioną bronią chyba będzie zdalna piła o słodkiej nazwie "rozpruwacz" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:36, seles napisał:

W co najlepiej opłaca się inwestować węzły mocy? W broń, stazę, tlen, we wszystko po
równo? I czy na dłuższą metę opłaca sie używać ich do otwierania zamknietych drzwi (za
nimi zwykle nie ma tyle kredytów, ile wart jeden węzeł, ale zwykle są schematy broni
lub amunicji, lub dzienniki jakiś i nie wiem czy w inny sposób da się je też pozyskać?)
...Już żałuję, że jeden węzeł włożyłam w piłę plazmową, bo moją ulubioną bronią chyba
będzie zdalna piła o słodkiej nazwie "rozpruwacz" :]


inwestuj w to co lubisz, i w taką broń która według Ciebie jest skuteczna, ja węzły mocy używam tylko do polepszenia kombinezonu i piły plazmowej, i pistoletu linowego. Do otwierania zamkniętych drzwi nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nakręcam się do zakupu Dead Space dlatego pewnie trochę popytam was o różne rzeczy.

Tak na początek chciał bym wiedzieć jak długa jest gra?? Czy przejście jej zajmuje poniżej 10h czy można się nacieszyć DS''em przez dłuższy czasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nakręcam się do zakupu Dead Space dlatego pewnie trochę popytam was o różne rzeczy.

Tak na początek chciał bym wiedzieć jak długa jest gra?? Czy przejście jej zajmuje poniżej 10h czy można się nacieszyć DS''em przez dłuższy czasz??

EDIT:

Jeśli można prosić to niech któryś z modów ten post usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 14:35, Davw napisał:

Tak na początek chciał bym wiedzieć jak długa jest gra?? Czy przejście jej zajmuje poniżej
10h czy można się nacieszyć DS''em przez dłuższy czasz??


To zależy głównie od tego ile czasu grasz. Wydaje mi się, że około 12 godzin zwykłego grania. Mi gra zajęła poniżej dziesięciu, ale mimo to warto zagrać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam pare recenzji Dead Space''a. Spodobała mi się szczególnie fabuła, no i sposób walki, klimat też :p Czy polecacie tą grę? Czy jest przereklamowana? No i czy się szybko nie nudzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:40, 332 napisał:

Przeczytałam pare recenzji Dead Space''a. Spodobała mi się szczególnie fabuła, no i sposób
walki, klimat też :p Czy polecacie tą grę? Czy jest przereklamowana? No i czy się szybko
nie nudzi? ;)

Co druga strona padają takie same pytania.Czy tak trudno cofnąć się o kilka stron i poczytać.Po co w kółko odpowiadać na te same pytania.Tą grę polecało mnóstwo osób Polecam cofnąć o kilka stron lub poczytać od strony nr. 1 naprawdę Warto .

Znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:40, 332 napisał:

Przeczytałam pare recenzji Dead Space''a. Spodobała mi się szczególnie fabuła, no i sposób
walki, klimat też :p Czy polecacie tą grę? Czy jest przereklamowana? No i czy się szybko
nie nudzi? ;)


Jeśli o mnie chodzi to polecam. Gra nie jest przereklamowana, super klimat, ciągłe zagrożenie no i walki są przednie. Ja w sumie nie zauważyłem za dużo wad, może tylko to, że główny bohater nie potrafi mówić;p Ale polecam przede wszystkim za klimat:)

Kufelk
Ja jestem już po 3 instalacji i jakoś nie zauważyłem żeby było jakieś ograniczenie więc spokojnie możesz formatować kompa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 23:50, Długi18 napisał:


Jeśli o mnie chodzi to polecam. Gra nie jest przereklamowana, super klimat, ciągłe zagrożenie
no i walki są przednie. Ja w sumie nie zauważyłem za dużo wad, może tylko to, że główny
bohater nie potrafi mówić;p Ale polecam przede wszystkim za klimat:)


A czy na samym początku, czegoś nie mówił? Tak coś mi się niejasno wydaje, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:03, tomoliop napisał:

A czy na samym początku, czegoś nie mówił? Tak coś mi się niejasno wydaje, ale nie jestem
pewien.


Niestety, ale nic nie mówił. Brak mówienia przez Isaaca to największy minus gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:38, siara82 napisał:

> Przeczytałam pare recenzji Dead Space''a. Spodobała mi się szczególnie fabuła, no
i sposób
> walki, klimat też :p Czy polecacie tą grę? Czy jest przereklamowana? No i czy się
szybko
> nie nudzi? ;)
Co druga strona padają takie same pytania.Czy tak trudno cofnąć się o kilka stron i poczytać.Po
co w kółko odpowiadać na te same pytania.Tą grę polecało mnóstwo osób Polecam cofnąć
o kilka stron lub poczytać od strony nr. 1 naprawdę Warto .

Znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.
Pozdrawiam


Jak nie chcesz to nie odpowiadaj i już O.o
To, że przeczytałam opinie nie znaczy, że nie potrzebuje jeszcze jednej.
Może mimo wszystko ja jeszcze nie wiem, czy się zdecydować na tą grę i potrzebuje koljnej rady? ... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować