Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Wiesz, zależy czego oczekujesz od Dead Space. Jeśli szukasz rozgrywki na podobieństwo Silent Hilla to spotka CIę zawód. Jeśli szukasz rozgrywki podobnej do REsident Evil to też spotka CIę zawód ;p , Gra jest bardziej pomiędzy tymi dwoma, dobra fabuła, po całym statku porozrzucane są dzienniki audio dzięki którym jeszcze bardziej poznajemy co dokładnie wydarzyło się na na statku "Ishimura". W grze jest dość dużo strzelania, ale mi to nie przeszkadza, gra ma wielki klimat i wciąga, a i przestraszyć się niekiedy można, no i walka z dwoma bossami jest cudowna (chodzi mi o te b. duże potworki;p). Polecam Dead Space, dla mnie gra roku bo inne tytuły nie są tak dobre, znudziły mnie po godzinie grania.. Ale to tylko moja ocena ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:50, tomoliop napisał:

Trzeba dodać, że jeśli nie zna się angielskiego sporo z fabuły się straci. Nie ma napisów
przy rozmowach.

przy jakich rozmowach nie ma napisów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:50, tomoliop napisał:

Trzeba dodać, że jeśli nie zna się angielskiego sporo z fabuły się straci. Nie ma napisów
przy rozmowach.

A próbowałeś włączyć je w opcjach? Czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:13, Crew 900 napisał:

Polecam obejrzenie filmu Dead Space Downfall , opowiada co się wydarzyło na statku Ishimura


Tak, film jest dobry, dużo scen gore, też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:13, Crew 900 napisał:

Polecam obejrzenie filmu Dead Space Downfall , opowiada co się wydarzyło na statku Ishimura

gdzie można obejrzeć bo ja właśnie chciałem oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 14:40, iwan san napisał:

> Polecam obejrzenie filmu Dead Space Downfall , opowiada co się wydarzyło na statku
Ishimura
>
gdzie można obejrzeć bo ja właśnie chciałem oglądać


A czytałeś ulotkę, która z pudełka z grą wypadła? Tam jest podana strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się na kupnem Dead Space''a aby dostarczyć sobie rozrywki na długie zimowe wieczory, więc sprawdziłem na stronie ''Can you run it?'' czy gra pójdzie na moim niemłodym już sprzęcie. Okazało się, że gra nie obsługuje posiadanej przeze mnie karty, tzn. GeForce''a 7600GS. Czy to prawda, czy jednak gra pójdzie na moim sprzęcie? A może naprawia to jakiś patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:24, iwan san napisał:




a jak się nie ma gry to jaka strona , bo akurat oglądam gameplaye i się narazie zastanawiam
na święta


www.deadspacethemovie.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:00, iwan san napisał:

ten tego jedyne co na tej stronie obejrzałem to trailer nic więcej


Nie wiem, czy w nowym CDA przy recenzji Dead Space''a nie było czasem. Nie ma mnie teraz w domu to nie sprawdze. Chyba, że na www.deadspacegame.com . Ale wątpie w to:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:05, nazgul47 napisał:

Witam, zastanawiam się na kupnem Dead Space''a aby dostarczyć sobie rozrywki na długie
zimowe wieczory, więc sprawdziłem na stronie ''Can you run it?'' czy gra pójdzie na moim
niemłodym już sprzęcie. Okazało się, że gra nie obsługuje posiadanej przeze mnie karty,
tzn. GeForce''a 7600GS. Czy to prawda, czy jednak gra pójdzie na moim sprzęcie? A może
naprawia to jakiś patch?

gra chodzi dobrze na geforce 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2008 o 19:15, Indrid Cold napisał:

gra chodzi dobrze na geforce 6600


Co nie znaczy, że musi pójść na GeForce 7600GS ;p

A na opakowaniu pisze wyrażnie... "GeForce 7300, 7600 GS and 8500 are not supported"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:05, nazgul47 napisał:

Witam, zastanawiam się na kupnem Dead Space''a aby dostarczyć sobie rozrywki na długie
zimowe wieczory, więc sprawdziłem na stronie ''Can you run it?'' czy gra pójdzie na moim
niemłodym już sprzęcie. Okazało się, że gra nie obsługuje posiadanej przeze mnie karty,
tzn. GeForce''a 7600GS. Czy to prawda, czy jednak gra pójdzie na moim sprzęcie? A może
naprawia to jakiś patch?


z najnowszym patchem powinno spokojnie pójść mój kolega ma 5200fx i na najnirzszych śmiga bez zarzutu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:41, globo1 napisał:

> Witam, zastanawiam się na kupnem Dead Space''a aby dostarczyć sobie rozrywki na
długie
> zimowe wieczory, więc sprawdziłem na stronie ''Can you run it?'' czy gra pójdzie
na moim
> niemłodym już sprzęcie. Okazało się, że gra nie obsługuje posiadanej przeze mnie
karty,
> tzn. GeForce''a 7600GS. Czy to prawda, czy jednak gra pójdzie na moim sprzęcie?
A może
> naprawia to jakiś patch?

z najnowszym patchem powinno spokojnie pójść mój kolega ma 5200fx i na najnirzszych śmiga
bez zarzutu;)

to już jakiś patch jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:23, Długi18 napisał:

A na opakowaniu pisze wyrażnie... "GeForce 7300, 7600 GS and 8500 are not supported"


No właśnie, i to mnie martwi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować