Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Witam maniaków dead space^^


Mam pytanko mam pc AMD athlon 64 x2 dual core processor 4200+ 2.20 GHz , 2 gb ram kingston 800, geforce 8500 gt nivdia 512 na jakich detalach ta gra mi pojdzie i na jakiej rozdzielczosci?:] Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 19:20, syn1993 napisał:

Witam maniaków dead space^^


Mam pytanko mam pc AMD athlon 64 x2 dual core processor 4200+ 2.20 GHz , 2 gb ram kingston
800, geforce 8500 gt nivdia 512 na jakich detalach ta gra mi pojdzie i na jakiej rozdzielczosci?:]
Prosze o szybka odpowiedz.


http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
Tam jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 19:20, syn1993 napisał:

Witam maniaków dead space^^


Mam pytanko mam pc AMD athlon 64 x2 dual core processor 4200+ 2.20 GHz , 2 gb ram kingston
800, geforce 8500 gt nivdia 512 na jakich detalach ta gra mi pojdzie i na jakiej rozdzielczosci?:]
Prosze o szybka odpowiedz.

Na najwyższych detalach. Najlepiej ustawiać zawsze w rozdzielczości twojego ekranu , której nie podałeś, więc chyba jest taka mneij więcej jak większości graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomoc bo utknąłem

Spoiler

Mianowicie jestem podajże w 7 rozdziale, i teraz muszę wystrzelić ta asteroidę (czy jak to tam sie nazywa)
i muszę i wyłączyć (a raczej zniszczyć) te cos co ja podtrzymuje,a na komecie umiescic to cos co nadaje sygnal SOS a ni moge bo musze to cos wylaczyc, nie wiem jak to sie nazywa, no i sa 4
a ja rozwalilem tylko 2 no i nie moge ich znalezc przerylem cala czesc statku no i ich nie ma nigdzie
wydaje mi sie ze sa na zewnatrz ale nie wiem jak do nich dotrzec :/



Bardziej okreslic problemu chyba nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 17:05, Kur0 napisał:



Spoiler

Tak, są na zewnątrz. Wskocz na tę asteroidę i po niej wyjdź na drugą stronę. Tylko uważaj na te coś poruszające się przy asteroidzie, to cie może zabić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w świąteczny poranek:)... wczoraj dostałem Dead Space w prezencie:) ... grałem na razie chwilkę ale już i tak gra zapowiada się wspaniale i w dodatku śmiga mi na full detal bez aa w 1280x1024 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrzgry - kogo to obchodzi?
Mam problem -

Spoiler

jestem w 7 rozdziale i jest jakaś kula :P no i dookoła niej krąży jakiś pasek co mnie zabija - co zrobić - gram an PS3 ale mam po polsku tylko nie zwróciłem uwagi na rozmowę jak to zrobić proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 09:58, Kaucz napisał:

mistrzgry - kogo to obchodzi?
Mam problem -

Spoiler

jestem w 7 rozdziale i jest jakaś kula :P no i dookoła niej krąży jakiś
pasek co mnie zabija - co zrobić - gram an PS3 ale mam po polsku tylko nie zwróciłem
uwagi na rozmowę jak to zrobić proszę o pomoc :)


Spoiler

Musisz wyczuć moment i wyjść na drugą stronę kuli, wtedy możesz spokojnie założyć nadajnik. I jeszcze musisz używać stazy na te kręcące się generatory (łańcuchy grawitacyjne) i wtedy strzelić im w środek w czuły mechanizm. Na zewnątrz są też dwa łańcuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniam... Gierka świetna... Dzisiaj zainstalowałem dopiero i po prostu klimacik jest. Na razie nie przeraża mnie jak F.E.A.R. ale zapowiada się świetnie. Brak muzyki jest idealny. Odgłosy spadających narzędzi czy czegoś, kroki itp odgłosy są bardzo dobre... świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:47, peryfraz napisał:

mniam... Gierka świetna... Dzisiaj zainstalowałem dopiero i po prostu klimacik jest.
Na razie nie przeraża mnie jak F.E.A.R. ale zapowiada się świetnie. Brak muzyki jest
idealny. Odgłosy spadających narzędzi czy czegoś, kroki itp odgłosy są bardzo dobre...
świetne.


A gra dopiero w połowie sie tak naprawdę rozkręca:) Jeśli teraz tak ci sie podoba to później będziesz zachwycony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem
jestem w trzecim rozdziale "korekta kursu" teraz musze wykonac zadanie Napełnij silniki czy jakoś tak wsiadłem na windę która mnie przewozi w linii pionowej trochę dalej tam były jakies stwory wiec je zabilem ale nie wiem co teraz zrobic ta winda nie dziala wiec nie moge wrócić a ta linia na podłodze która pokazuje mi gdzie mam isc pokazuje kierunek z którego właśnie przyjechałem winda co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:55, misiakpitra napisał:

mam problem
jestem w trzecim rozdziale "korekta kursu" teraz musze wykonac zadanie Napełnij silniki
czy jakoś tak wsiadłem na windę która mnie przewozi w linii pionowej trochę dalej tam
były jakies stwory wiec je zabilem ale nie wiem co teraz zrobic ta winda nie dziala wiec
nie moge wrócić a ta linia na podłodze która pokazuje mi gdzie mam isc pokazuje kierunek
z którego właśnie przyjechałem winda co mam zrobić

ee... jesteś w tym dużym pomieszczeniu z dwoma windami na środku? nie pamiętam, ale tam w pewnym momencie windą mozesz jechać do góry lub do dołu, nie pamiętam który kierunek do głównego zadania, ale przejedź sie w dól i górę. to trafisz
a najlepiej daj screena to zobaczymy gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 16:55, misiakpitra napisał:

mam problem
jestem w trzecim rozdziale "korekta kursu" teraz musze wykonac zadanie Napełnij silniki
czy jakoś tak wsiadłem na windę która mnie przewozi w linii pionowej trochę dalej tam
były jakies stwory wiec je zabilem ale nie wiem co teraz zrobic ta winda nie dziala wiec
nie moge wrócić a ta linia na podłodze która pokazuje mi gdzie mam isc pokazuje kierunek
z którego właśnie przyjechałem winda co mam zrobić

oczywiście wrócić i podążać za wskaźnikiem. To że jakaś winda działa, nie oznacza od razu, że dalej jedziemy właśnie nią. Czasem trzeba się wrócić. W ogóle otoczenie w grze jest tak powtarzalne, że sam kilka razy wsiadłem/poszedłem nie tam gdzie trzeba, a i same zadania są opisane dosyć... chaotycznie. Radzę sprawdzić dokładne położenie celu na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 15:51, rafekx 12 napisał:

A gra dopiero w połowie sie tak naprawdę rozkręca:) Jeśli teraz tak ci sie podoba to
później będziesz zachwycony:)

Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)... Lecz martwi mnie fakt iż gram jeszcze w Fallouta 3 i Legendary... z czego to ostatnie już prawie przeszedłem. Plus taki że wszystkie gry osadzone w apokaliptycznych realiach więc nie zbrzydnie mi granie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować