Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2009 o 11:40, xkarionx napisał:

mam problem zainstalowalem ORGINALNĄ wersje Dead Space i gdy chce uruchomic gre to wychodzi
mi blad w ktorym windows pyta sieczy wysylac raport o bledzie do sieci. co mam robić
pomocy!!!

najprostsze rozwiązanie jest takie : odinstaluj grę i zainstaluj jeszcze raz może pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 12:43, miodus napisał:

najprostsze rozwiązanie jest takie : odinstaluj grę i zainstaluj jeszcze raz może pomoże....


prubowalem wielu naprawde wielu sposobów nie chcialem tego robic ale musialem nie mialem wyjscia użyłem cracka i o dziwo zadzialalo. Pewnie płyta miala jakis mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oprócz płyty wchodzi w skład wydania, jakaś instrukcja? Ile tego jest? Jak się ma to (premierowe) wydanie w porównaniu do zawartości wydań (ogólnie) gier w serii EA Classic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:43, R3clus3 napisał:

Zawiodłem się na tej grze.Na początku naprawdę było to napięcie ,a potem to się zaczęło
robić nudne.

Zagraj na poziomie niemożliwym to zobaczysz emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:55, zadymek napisał:

> Zawiodłem się na tej grze.Na początku naprawdę było to napięcie ,a potem to się
zaczęło
> robić nudne.
Zagraj na poziomie niemożliwym to zobaczysz emocje:)


zgadzam się :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:
Co oprócz płyty wchodzi w skład wydania, jakaś instrukcja? Ile tego jest? Jak się ma to (premierowe) wydanie w porównaniu do zawartości wydań (ogólnie) gier w serii EA Classic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy kupiłem dead space tylko w to gram no i F.E.A.R 2 bo tylko w tych grach są nieustane emocje i nerwy
a ja bez tego nie mogę żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w samej grze. Otóż gdy lekko podejdę do pokazanych na screenie drzwi, nagle wyłazi ta regenerująca się kreatura ze swoimi kumplami. A same drzwi mają status zamknięte, mimo, że to właśnie do nich prowadzi mnie nawigator. Co robić?

20090831095317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 09:53, Zabrajin napisał:

Mam problem w samej grze. Otóż gdy lekko podejdę do pokazanych na screenie drzwi, nagle
wyłazi ta regenerująca się kreatura ze swoimi kumplami. A same drzwi mają status zamknięte,
mimo, że to właśnie do nich prowadzi mnie nawigator. Co robić?


Ja biegałem jak głupi prze pewien okres w kółko i rozwalałem te potwory (nie wszystkie by nie marnować amunicji). Po pewnym czasie drzwi zostaną otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 12:58, MAcKO_Maciej napisał:

Jeżeli chodzi o dead space to nie wiem jak z EA Classic , ale w edycji premierowej jest
płyta z grą oraz instrukcja, więc standard.

Obszerna jest ta instrukcja? Jak ją oceniasz? Można coś pomocnego w niej znaleźć?

Na marginesie, do wszystkich:
Jak oceniacie to (premierowe) wydanie DS w porównaniu do zawartości instrukcji gier wydanych w serii EA Classic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeglądałem jej za bardzo , ale mogę powiedzieć że to instrukcja w pełnym tego słowa znaczeniu , to nie poradnik czy inne temu podobne...nie jest też za gruba , ale jest 3 językowa (polski , czeski i węgierski chyba..)
... Tak w sumie to instrukcja za bardzo nie jest potrzebna :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w 2 misji przy tym miejscu co niby nie ma grawitacji. I nie jestem pweien co mam tam zrobić. Czy tam trzeba trafić tym klockiem w tamten otwór ? Bo ja za nic nie moge trafić. Są tam też wybuchające pojemniki. Czy one w jakiś sposób moga pomóc czy są tylko tak dla jaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś screena, łatwiej byłoby rozeznać jakie to miejsce:P
Dead Space to nie jakiś rpg, z którego pamięta się questy. Znalazłem przed chwilką poradnik i natrafiłem w nim na kilka miejsc bez grawitacje - oczywiście drugi rozdział. Z tym klockiem kojarzy mi się jedno - musisz użyć stazy na tym "klocu" i wtedy go dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 08:16, In_The_End napisał:

Dałbyś screena, łatwiej byłoby rozeznać jakie to miejsce:P
Dead Space to nie jakiś rpg, z którego pamięta się questy. Znalazłem przed chwilką poradnik
i natrafiłem w nim na kilka miejsc bez grawitacje - oczywiście drugi rozdział. Z tym
klockiem kojarzy mi się jedno - musisz użyć stazy na tym "klocu" i wtedy go dopasować.


ok już sobie poradziłem. Jestem na tyle ciemny że nie zczaiłem się że można skoczyć za pomocą celowania + ctrl ;p Próbowałem włorzyć ten klocek z daleka strzelając i nie mogłem trafić hehehe... jescze nie do końca ogarnąłem tego dead space''a :)

PS. czemu nie używasz opcji "odpowiedz" pisząc posta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos, co trzeba zrobic, zeby bezpiecznie przymocowac nadajnik SOS do asteroidy w rozdziale 7? Probuje juz od wczoraj, tylko zabijaja mnie te glupie "kola" przejezdzajace co jakis czas po asteroidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz to zrobić od drugiej strony, tzn. wyjść po asteroidzie na zewnątrz, chwila walki, przymocować nadajnik i powrót do środka statku. A potem pozostaje już tylko uwolnienie asteroidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 13:18, Cierpik182 napisał:

/.../

Musisz to zrobić od drugiej strony, tzn. wyjść po asteroidzie na zewnątrz, chwila walki,
przymocować nadajnik i powrót do środka statku. A potem pozostaje już tylko uwolnienie
asteroidy.



Dzieki wielkie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować