Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Ja mam wersję pudełkową i to z napisami w PL i nie mam takich problemów... A gra świetna, z miejsca stała się jedną z moich ulubionych serii, a już na pewno jest to najlepszy survival-horror (Resident Evil zostaje daleko w tyle). Trzeba się tylko przyzwyczaić do sterowania i widoku z kamery (ale zapewniam, że dobrze to sobie przemyśleli i gra się bez zarzutu).

Na przyszłość nie kupuj gier bezpośrednio od tych kanciarzy, nie wspieraj durnego Origin, tylko szukaj okazji na Allegro, ja tam zdobyłem drugą część po połowie ceny niedługo po premierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Słowem dałeś się zrobić w balona, powodzenia z origin na przyszłość. Ja kupiłem pudełkową wersję za jakieś 10-15 zł z napisami bodajże, gra bardzo fajna, jest klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:03, zerohunter napisał:

W tej części tak jak w dwójce trzeba wydobyć z przeciwników nogą itemy, czy od razu lecą
po zabiciu?

wypadają same, "stąpać" trzeba tylko skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak twierdzisz, że masz za dużo amunicji, to trzeba było sobie odblokować jakimś kodem lub save''em poziom Nightmare :P Tylko na tym poziomie docenisz każdą dawkę amunicji, nawet najmniejszą, będziesz wręcz regularnie wracać po to co zostawiłeś za sobą z braku miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 10 rozdziale, najpierw grałem w drugą część gry, widzę że ten pomysł jeden jest powielany od 1 części, strasznie irytujący, ale klimatyczny, tylko coś za szybko się respi jak na mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy z trzecią częścią gry. Otrzymałem dzisiaj przesyłke z grą i ulotke o dodatkowych przedmiotach z edycji limitowanej.Jest napisane żeby wprowadzić kod znajdujący się na ulotce.Tyle że na żadnej stronie ulotki nie ma kodu - klucza. Jedyne co jest to numer seryjny na osobnej kartce. Jak aktywować dodatkowe przedmioty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra kupiona i jak zwykle problemy
Zainstalowałem ją na lapku VAIO. Karta graficzna ATI 5650 HD 2 giga ramu windows 7.
czy ktoś miał jakieś problemy z grafiką ? jakieś głupie tekstury itp itd że nic normalnie nie wyświetlało ? Albo czy miał takie problemy ze wcześniejszą wersją gry ?
Zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Problem związany z drug częścią gry, ale nie widzę osobnego tematu. Mianowicie - jak wyinstalować Dead Space 2? Głupie pytanie, ale ani w spisie dodaj/usuń programy gry nie ma, ani w folderze, gdzie jest zainstalowana nie znajduje się żaden plik exe do dezinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupie pytanie, ale jakoś mnie ono nieustannie nurtuje, to może ktoś mi uświadomi jak wielkim debilem jestem. Ma ktoś mianowicie pojęcie jak zrobić screenshot''a w pierwszej części Dead Space? Nie da się łopatologicznie wkleić do painta, nie znalazłem też żadnego katalogu, gdzie miałyby się one zapisywać. Coś? Ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Jakieś zewnętrzne programy typu xfire, fraps, razer game booster?

Z xfire ani frapsa nigdy nie korzystałem i nie wiem czy wciąż jest popularne/ aktualizowane, ale wiem że można tym screeny robić.
Razer game booster ma taką opcję, choć też nigdy nie korzystałem.

Mam nadzieję, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 19:18, Cos napisał:

Mam strasznie głupie pytanie, ale jakoś mnie ono nieustannie nurtuje, to może ktoś mi
uświadomi jak wielkim debilem jestem. Ma ktoś mianowicie pojęcie jak zrobić screenshot''a
w pierwszej części Dead Space? Nie da się łopatologicznie wkleić do painta, nie znalazłem
też żadnego katalogu, gdzie miałyby się one zapisywać. Coś? Ktoś?

Ja używałem ...Irfan View ;)
Ostatecznie możesz wypróbować darmowego Fraps''a -filmów za długich nie nagrasz ale zdaje się, że limitu screenshot''ów nie nakłada. Tzn z tego co pamiętam, bo ja używam pełnej wersji. No i jest jeszcze Steam -to już ostateczna ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować