Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2014 o 21:12, Ecko09 napisał:

Dead Space niby za darmo jest na Originie, ale mi coś nie chce działać =/


Opisz szerzej swój problem, bo ciężko cokolwiek wymyślić, poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:23, Kraju napisał:

> Dead Space niby za darmo jest na Originie, ale mi coś nie chce działać =/

Opisz szerzej swój problem, bo ciężko cokolwiek wymyślić, poradzić.


E tam, nie zależy mi zbytnio, żeby się tym przejmować ;] Może serwery były przeciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:12, Ecko09 napisał:

Dead Space niby za darmo jest na Originie, ale mi coś nie chce działać =/


Problem z instalacją? http://answers.ea.com/t5/Dead-Space-3/Dead-Space-3-Stuck-at-25-or-Can-t-Finish-installing-Fixed/td-p/1429956
Powinno zadziałać, chociaż u mnie w drzewku folderów nie ma EA Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tej grze nie da się zmienić obłożenia klawiszy? Chodzi mi o wsad. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to mam wersję cyfrową z Origina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 11:29, Tyler_D napisał:

Dlaczego w tej grze nie da się zmienić obłożenia klawiszy? Chodzi mi o wsad. Jeżeli ma
to jakieś znaczenie to mam wersję cyfrową z Origina.

Chodzi ci o wsad, czyli o co? Nie działa? Powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 13:15, Tyler_D napisał:

Chcę zmienić wsad na strzałki.

Twórcy gier nie wiedzą o istnieniu strzałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być żart? Jakim trzeba być nieogarniętym człowiekiem by w grze akcji nie dać graczowi opcji zmiany konfiguracji? No to widzę że całą rozgrywkę szlag trafił, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:52, Tyler_D napisał:

To ma być żart? Jakim trzeba być nieogarniętym człowiekiem by w grze akcji nie dać graczowi
opcji zmiany konfiguracji? No to widzę że całą rozgrywkę szlag trafił, nieźle.

Nie pamiętam, by nie było opcji zmiany, ale i nigdy nic nie zmieniałem w klawiszach. O strzałkach zapomnij. Do gry potrzebujesz kilku innych klawiszy. Już przy wsadzie ich rozlokowanie jest niewygodne, przy strzałkach nie dałbyś rady tak ich podpiąć, by gra była komfortowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując pewnego jutubera, jaki debil to tak zaprojektował? Ostatnia gra w której widziałem niemożność zmiany klawiszy to był bodajże Scarface dobrych kilka lat temu ... A już myślałem że będę mógł sobie normalnie w DSa zagrać ... Całe szczęście nie musiałem za niego płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem leworęczny. Ale pomijając to - dlaczego kuźwa ktokolwiek w jakiejkolwiek grze miałby ustawiać sobie klawiszologię x i nie dawałby możliwości jej zmiany? Gdzie tu sens, gdzie logika? Co za barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 15:44, Tyler_D napisał:

Tak, jestem leworęczny. Ale pomijając to - dlaczego kuźwa ktokolwiek w jakiejkolwiek
grze miałby ustawiać sobie klawiszologię x i nie dawałby możliwości jej zmiany? Gdzie
tu sens, gdzie logika? Co za barachło.

Wejdź do folderu głównego gry i poszukaj pliku konfiguracyjnego.

Wsad jest wygodniejszy dla leworęcznych. Zapomniałem o strzałkach natychmiast, gdy obroniłem się pod Tobrukiem w Bf1942, chodząc wsadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 15:44, Tyler_D napisał:

Tak, jestem leworęczny. Ale pomijając to - dlaczego kuźwa ktokolwiek w jakiejkolwiek
grze miałby ustawiać sobie klawiszologię x i nie dawałby możliwości jej zmiany? Gdzie
tu sens, gdzie logika? Co za barachło.

O ile pamiętam -a to się mi zawsze ryje w pamięci- gra ma "ulubione klawisze", których nie pozwoli ci używać. Zdaje się strzałek nie pozwoli ci użyć w konfiguracji, bo na stałe przypisane są do tak debilnej funkcji jak przemieszczanie się po ekwipunku ( w grze korzystającej z myszy,.... w XXI wieku,... na PC ;). Ja tą niegodziwość obeszłem za pomocą GlovePIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander uses "Topic Necromancy"! - it''s super effective!

Zacząłem sobie pykać powoli (bo co za dużo strachu na raz, to nie zdrowo!) w Dead Space''a i pytanko: jak jest z tymi węzłami mocy - starczy mi na upgrade wszystkiego co sobie wymarzę w tej grze, czy naprawdę będzie tego mało i trzeba będzie uważać co ulepszam w mojej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co pamiętam to nie starczy. Musisz ulepszać tę podstawową broń, reszta jak chcesz. Uważaj też z poziomem trudności, na hardzie jest czasami prawdziwa szkoła przetrwania, gdzie wczytujesz grę, bo zużyłeś dwa pociski za dużo na potwora, albo dałeś się uderzyć w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować