Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 11:53, Dann napisał:

To w końcu była ta premiera czy nie ?

W Rybnickim Media gra była już popołudniu w dzień premiery, czyli 24.10 (Rybnik leży nie daleko Gliwic, Katowic).

Co do poziomów trudności, też wziąłem easy... gra jest już w 2 akcie banalna. Też się zabiorę potem za hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:17, rafekx 12 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie,do osób które ukończyły gre[ja staram się nie delektowac,więc
jeszcze jej nie skończyłem] ile rozdziałów ma Dead Space?

Widac od razu ze sie nie delektujesz, 12 a mozna to znalezc przegladajac dokladnie 4 zakladke holograficznego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:19, Indrid Cold napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie,do osób które ukończyły gre[ja staram się nie delektowac,więc

> jeszcze jej nie skończyłem] ile rozdziałów ma Dead Space?
Widac od razu ze sie nie delektujesz, 12 a mozna to znalezc przegladajac dokladnie 4
zakladke holograficznego menu.


Dlaczego widać od razu ze sie nie delektuje?:) Odkrywam każdy zakamarek Ishmur,zabijam wszystkich możliwych wrogów no i dodam że gram na średnim poziomie,wiec gra jest bardziej wymagajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:24, siara82 napisał:

Ukończyłem grę na poziomie łatwym trwało to 7h 52min ,zobaczę co się dzieje na poziomie
"niemożliwy" :)


GZ:) To jest taki poziom "niemozliwy"?Ja widziałem tylko:niski,średni i wysoki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 19:26, rafekx 12 napisał:

GZ:) To jest taki poziom "niemozliwy"?Ja widziałem tylko:niski,średni i wysoki...?


Niemożliwy odblokowuje się dopiero po przejściu gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zabiłem pierwszego na poziomie niemożliwy - 3 strzały w kończynę i dopiero odpada, w mocniejsze pewnie trzeba będzie władować cały magazynek żeby noga odpadła.Zobaczę jak będzie dalej , prawdopodobnie przejdę na poziom średni. Horror jest super będę się nim cieszył przez następne poziomy trudności :D, jak dla mnie Wart każdej złotówki którą wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:44, madfrog napisał:

Straszniejsze niż F.E.A.R??

Zdecydowanie tak przynajmniej dla ja mnie.F.E.A.R. był mało straszny, ale to zależy od osoby, może dla Ciebie będzie mało straszny Dead Space.Przekonasz się gdy zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem wczoraj w to grac i naprawde ta gra ma potencjal i to potencjal do bania sie. Poelcam ten tytul. Jestem juz na 2 akcie w dziale medycznym, w koncu pojawil sie magazyn do kupowania broni. Polecam wszystkim grajacym dokladnie przeszukiwac wszystkie pomieszczenia w poszukiwaniu kredytow. Ja juz kupilem sobie kombinezon 2 stopnia i mam 3 kolejne wolne miejsca na ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Jak podskoczyć w pomieszczeniu z zerową grawitacją. Za cholerę nie mogę zejść z tej platformy po wyłączeniu grawitacji. Ciskam ten przycisk od podskoku i nic. Help??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:47, M4ndragor napisał:

Mam małe pytanko. Jak podskoczyć w pomieszczeniu z zerową grawitacją. Za cholerę nie
mogę zejść z tej platformy po wyłączeniu grawitacji. Ciskam ten przycisk od podskoku
i nic. Help??


Wybierasz celowanie i naciskasz Ctrl-oczywiscie uprzednio celując w to miejsce w które chcesz sie przenieść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi nie ruchnie :) ale za to Film był bardzo dobry.. tak a propo to nie jest film kinowy tylko został wypuszczony na dvd i innych nośnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:47, M4ndragor napisał:

Mam małe pytanko. Jak podskoczyć w pomieszczeniu z zerową grawitacją. Za cholerę nie
mogę zejść z tej platformy po wyłączeniu grawitacji. Ciskam ten przycisk od podskoku
i nic. Help??

Jeżeli grasz na PS3 to włącz najpierw celowanie, potem trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:53, Kafar napisał:

Gra mi nie ruchnie :) ale za to Film był bardzo dobry.. tak a propo to nie jest film
kinowy tylko został wypuszczony na dvd i innych nośnikach.


Mam pytanko, gra w stosunku do filmu(animacja tak? to jest to ? - http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008 ) do sequel czy prequel? Wydaje mi się, że Sequel ale ... wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:40, Leos8 napisał:

> Gra mi nie ruchnie :) ale za to Film był bardzo dobry.. tak a propo to nie jest
film
> kinowy tylko został wypuszczony na dvd i innych nośnikach.

Mam pytanko, gra w stosunku do filmu(animacja tak? to jest to ? - http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008
) do sequel czy prequel? Wydaje mi się, że Sequel ale ... wolę się upewnić.


To jest prequel:) Opowiada o upadku Ishmury i o odnależieniu....Spoiler Artefaktu który uwolnił a nastepnie przywiódł na pokład Ishmury bestie które zrobiły z załogą to co mozemy zobaczyc w Dead Space Koniec Spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:40, Leos8 napisał:

> Gra mi nie ruchnie :) ale za to Film był bardzo dobry.. tak a propo to nie jest
film
> kinowy tylko został wypuszczony na dvd i innych nośnikach.

Mam pytanko, gra w stosunku do filmu(animacja tak? to jest to ? - http://www.filmweb.pl/f490819/Dead+Space+Downfall,2008
) do sequel czy prequel? Wydaje mi się, że Sequel ale ... wolę się upewnić.


Uwaga. Mogę zdradzić koniec chociaż na początku jest wiadome jaki jest koniec więc nic nie zdradzam ale uprzedzam:).. film się kończy tym jak bohater gracza zjawia się w tym miejscu co zaczyna grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować