Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 17:43, Leos8 napisał:

Właśnie przeszedłem grę na Hardzie...Cudnie się grało. To jest dopiero wyzwanie! Naprawdę
zaczynasz odczuwać brak amunicji, efekt stazy używasz o wiele częściej i chowasz się
w najciemniejszym kącie modląc się, by nie było w nim potwora, tylko bezpiecznia kryjówka.
Miód! Kombinezon Wojskowy bardzo się przydał:)


Wielka prośba! Mógłbyś dla mnie uploadować folder "en" lub "pl" z katalogu "movies"?
Byłbym cholernie wdzięczny bo namieszałem i je wywaliłem :\. I nie mogę grać :(. Błagam niech ktoś wrzuci te foldery na rapida jakiegoś czy też inny serwis do uploadowania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie ta gra non stop sypie, najdluzej gralem z 10 minut i za kazdym razem MS Visual C++ Runtime error... ma ktos pomysl o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:05, Cremek napisał:

A mnie sie ta gra non stop sypie, najdluzej gralem z 10 minut i za kazdym razem MS Visual
C++ Runtime error... ma ktos pomysl o co kaman ?


Uderzaj do pomocy technicznej... a ja bym stawiał na słaby komp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko, jakie ta gra ma zabezpieczenia żeby nie było że ją kupię i zainstaluję aby sprawdzic a komp jest slaby a planuję nowego kupić w przyszlym roku i przez to stracę 1 instalkę tak jak to ma miejsce przy drm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 13:31, mandragora1 napisał:

a ja mam takie pytanko, jakie ta gra ma zabezpieczenia żeby nie było że ją kupię i zainstaluję
aby sprawdzic a komp jest slaby a planuję nowego kupić w przyszlym roku i przez to stracę
1 instalkę tak jak to ma miejsce przy drm


Zdaje się, że nic takiego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić nieługo Dead Space, ponieważ bardzo odpowiada mi klimat i ogólnie gra wygląda b. dobrze. Przed tym mam jednak dwa pytania:
1. Czy warto? Wiem że Dead Space zbiera bardzo dobre oceny, alwe chciałem tez posłuchać opinii kogoś z gram.pl.
2. Czy jest możliwe ściągnięcie dema? Tzn. czy takowe w ogóle istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:48, Robak 007 napisał:

Zamierzam kupić nieługo Dead Space, ponieważ bardzo odpowiada mi klimat i ogólnie gra
wygląda b. dobrze. Przed tym mam jednak dwa pytania:
1. Czy warto? Wiem że Dead Space zbiera bardzo dobre oceny, alwe chciałem tez posłuchać
opinii kogoś z gram.pl.
2. Czy jest możliwe ściągnięcie dema? Tzn. czy takowe w ogóle istnieje?


1. WARTO WARTO WARTO
Najlepszy Survival Horror jaki wyszedł na PC nie pożałujesz ani jednej złotówki wydanej na Dead Space
2.Dema nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:35, siara82 napisał:

1. WARTO WARTO WARTO
Najlepszy Survival Horror jaki wyszedł na PC nie pożałujesz ani jednej złotówki wydanej
na Dead Space

:D Bardzo lubię Survival Horror''y i obserwowałem Dead Space od (niemal) początku. Ostatnio postanowiłem go kupić, i w tym przekonaniu utwardziły mnie oceny i opinię, które gra zbiera.

Dnia 05.11.2008 o 16:35, siara82 napisał:

2.Dema nie ma

No, mówi się trudno ;)
Wielkie dzięki ;) Skończę Dark Messiah i idę do sklepu po Dead Space ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę i pisało na koniec że odblokowałem Kombinezon Wojskowy , ale jak mam go użyć ?
Rozpoczynam , tzn. kontynuuje grę i mam kombinezon taki i sprzęt który miałem przed ukończeniem gry , biorę poziom trudności ten odblokowany i też nie mam tego kombinezonu wojskowego , co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dość śmieszny problem a mianowicie doszedłem już do tego momentu kiedy spotykamy się z bronią i jak już mam tą broń to nie wiem jak kopać walić ani jak zapisywać grę podchodzę do tego czytnika i coś się przełącza ale się nie zapisuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 13:08, Crew 900 napisał:

Przeszedłem grę i pisało na koniec że odblokowałem Kombinezon Wojskowy , ale jak mam
go użyć ?
Rozpoczynam , tzn. kontynuuje grę i mam kombinezon taki i sprzęt który miałem przed ukończeniem
gry , biorę poziom trudności ten odblokowany i też nie mam tego kombinezonu wojskowego
, co robić ?

kombinezon będziesz miał w magazynie ,trzeba za niego zapłacić z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:09, T.Boczek napisał:

Ja mam taki dość śmieszny problem a mianowicie doszedłem już do tego momentu kiedy spotykamy
się z bronią i jak już mam tą broń to nie wiem jak kopać walić ani jak zapisywać grę
podchodzę do tego czytnika i coś się przełącza ale się nie zapisuję :(


LOL:) Może byś czytał instrukcje w grze? Może przeczytaj instrukcję do gry dołączoną (swoją drogą nędza, że szok - człowiek płaci bajońskie sumy za grę a dostaje zwykłe pudełko, grę i króciutką instrukcję...). Kopie się spacją. No, a zapisujesz normalnie, podchodzisz, klikasz e, wybierasz slot i zaakceptuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam jakiegoś pecha z ta grą :/ Nie było na początku w sklepach, to zamówiłam w ''wirtusie'' 10 dni chyba temu i nadal nic nie przyszło... a teraz jak na złość w empiku juz są... arrgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie w tej grze jest to że jak idziemy czy biegniemy i leżą jakieś zwłoki to plątają się nam między nogami i to jest głupie , idziemy a te zwłoki części latają sobie odbijają się od nas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ponieważ ta gra jest od EA, to czy posiada równie głupie zabezpieczenia jak spore i crysis warhead? Tzn czy ma limit instalacji? Po przeczytaniu wielu recenzji zainteresowałem sie ta grą i zamierzałem ją kupić. Jednak kiedy zorientowałem się że jest ona od EA naszły mnie spore wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem moja już była cztery razy instalowana bo miałem formaty bo mój brachol mi coś ciągle rozwalał i nic nie wyskoczyło że jest ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować