Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

ANTY-CDA

7 postów w tym temacie

Temat jak każdy inny tylko myśle że tu raczej bedą dyskutowac ludzie którzy nie przepadaja za cda i będa mówic co im sie nie podoba :P tak wiec taka mała rada jeżeli jesteś fanem cda nie wchodź tu dla własnego dobra tym bardziej nie pisz postów typu "kocham cda" "jesteście głupi bo nie lubicie cda" itp tak wiec myśle że każdy wie o co chodzi zapraszam do dyskusji i pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ty byś napisał, czemu nie lubisz cd-a co ? Bo to taki ogólnie przyjęty zwyczaj, że się wypowiada w załoŻonym przez siebie topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czym ten temat będzie się różnić od tego ogólnego o CDA? Tam też możesz przedstawić konstruktywną krytykę pisma.
A jeśli ten wątek ma służyć wyłącznie bluzganiu na pismo i jego ekipę, to... może jednak lepiej żeby nie istniał? Bo może być osto-i degradogennie.
Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napisałbyś coś od siebie? :) Ja tam bardzo lubię czytać wypociny antyfanów (chodzi mi o tych niepotrafiących sklecić jednego, sensownego zdania) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różni się tym, że ma zbierać osoby, które CDA jak większość tu nie wielbią. Może w sym zachwycie nad jedynym słusznym pismem tego nie zauważacie. Nikt nie ma zamiaru tutaj bluzgać, a jedynie rozprawiać na temat tego pisemka pod kątem jego minusów.Jednak fani już na sam widok pienią się, jak można być ACDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:00, Woko11 napisał:

Może napisałbyś coś od siebie? :) Ja tam bardzo lubię czytać wypociny antyfanów (chodzi mi
o tych niepotrafiących sklecić jednego, sensownego zdania) xD


Wierz mi, widziałem o wiele więcej "fanów" CDA, potrafiących napisać "CDA jest najlepsze" i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować