Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokrzywdzony przez Hot Coffee? Fortuna czeka do odebrania

48 postów w tym temacie

Zaitsev

Dość często sądy amerykańskie wydają kontrowersyjne wyroki - np. wysokie odszkodowanie za brak wzmianki o konieczności trzymania kierownicy w instrukcji samochodu. Bywa. Jeżeli chodzi o sprawę Hot Coffee, to wymiar sprawiedliwości był niezwykle hojny - Amerykanie mogą dopominać się o całkiem sute rekompensaty w wysokości do... 35 USD.

Przeczytaj cały tekst "Pokrzywdzony przez Hot Coffee? Fortuna czeka do odebrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież żeby mieć dostęp to "tych" treści w GTA trzeba było zrobić samemu moda do gry, a bez tego nie dało się z tego "korzystać", więc jak ktoś "grał" w to, to przecież z własnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA. Boże co za chory kraj. Już nie chce tam jechać. Nie wiem co ludzi ciągnie tak do tej ameryki. Już lepiej do anglii. Albo Kanady czy Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA - miejsce snów i koszmarów. Pytanie brzmi: do której grupy ten incydent należy? Nieważne. Ważne, że Amerykanie robią gówno tylko po to, żeby zarobić. I jak można mówić, że to kulturalny kraj.

PS. Sorry za szczerość, ale taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u nas, w Polsce nie ma tak? :< Już wymyśliłem wniosek - zastopowanie rozwoju psychicznego i fizycznego, przez widoki "bujania się" dwóch modeli 3d w grze. :<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...... Chyba zostały skrzywdzony psychicznie przez GTA! :<
Powinienem się zgłosić po odszkodowanie, wraz z rachunkiem ze sklepu, mam skrzywioną psychikę przez tę parszywą grę!!! <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadne GTA (no, może raz u kolegi, ale bardziej patrzałem niż grałem (chyba to była pierwsza część)), ale myślę, że ten Hot Coffee by mnie pokrzywdził. Ma ktoś zbędny rachunek za GTA? Chętnie pożyczę. I jakiś bilecik do USA by się przydał. ;)
Ciekawe, czy na różnych aukcjach pojawią się teraz rachunki za GTA. Ktoś nie chce się bawić w łażenie po sądach, sprzedaje rachunek za powiedzmy 20 dolarów, kupujący dostanie od sądu 35 i będzie 15 dolarów do przodu. A sędzia pójdzie do innego sądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:48, Marcinos07 napisał:

Lol. Pewnie niedługo będą akcję: ,,Zawiodłeś się na grze? Pozwij jej twórców do sądu!..." :D


W Ameryce za takie pomysły nie kiwnął byś palcem do końca życia, a i tak kasy miałbyś na 5 pokoleń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wielką wodą to nawet fajnie mają ;] Tak w ogóle to przeczytanie tego newsa niezwykle skrzywdziło moją psychikę...do którego sądu mam się zgłosić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawdę, robi wrażenie, jakie sądownictwo amerykańskie jest błyskotliwe i wspaniałomyślne! nie ma to jak dostać 35$ za uszczerbek na zdrowiu psychicznym [swoją drogą, ciekawe jak to sprawdzają...], na pewno dla przeciętnego posiadacza GTA w Stanach jest to w pełni rekompensująca suma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, dobrze, że jesteśmy w Europie :P. USA to dziwny kraj, kraj lądowych hipopotamów, śmiesznych ludzi, gwiazdek i gwiazdeczek itd. A te 35 usd to taaaaaaaaaaaaki majątek, 7 dych xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować