Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Partnerzy ATI usatysfakcjonowani

23 postów w tym temacie

Nie pamiętam jak było na początku, ale przez ostatnie produkty ATI konkurowała z Nvidią za pomocą ceny bo z wydajnością nie miała szans....
i to się chyba nadal nie zmieni bo najnowszy produkt ATI konkuruje z niektórymi grami z GF8800Ultra
a jeszcze robiony GF9800GX2 jest tylko troszkę szybszy od skończonego produktu ATI,
ja nadal wolę nVidię i nie mieć problemów ze sterami i AA!
Z drugiej strony jakby to ATI zbakrutowało, to Nvidia by puszczała swoje kosmiczne ceny i nowe technologie tylko wtedy jak by im się zachciało....
a kiedyś bylo tak pięknie... mnóstwo kart do wyboru VooDoo,Matrox i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja subiektywnie powiem, że do mnie bardziej trafia logo ATI – jest stonowane, wyraźne w przekazie i przyjemne dla oka. Logo nVidii na pewno też spełnia swoją rolę (w końcu amatorzy od marketingu raczej ich nie projektowali), ale jest krzykliwe – połączenie żarówiastego zielonego z jakimkolwiek innym kolorem jest dla mnie nieczytelne z większej odległości lub na małych powierzchniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne na czym ati polega prawde mowiac to sterowniki dla kart wychodza po prostu za rzadko i nie sa do konca dopracowane poza tym ati za malo wspolpracuje z tworcami gier i tu jest kolejny problem kiedy ostatnio widzieliscie logo ati w jakiejs grze? ja chyba ostatnio w black & white 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to - kącik komentowania logosów? Wy ludzie rzeczywiście nie macie do powiedzenia nic bardziej wartościowego, niż spieranie się czyje logo jest lepsze?

Z tego co ostatnio czytałem w prasie i internecie, to nowe karty z układami ATI są całkiem rozsądną propozycją dla przeciętnego gracza. W miarę porządna wydajność, bardzo rozsądna cena, niski pobór mocy - jak ktoś nie jest dzieckiem Rockefellera, to jak znalazł :) Nic dziwnego, że partnerzy ATI mogli ukoić skołatane nerwy :] Sytuacja, jaka obecnie się wytworzyła, czyli nVidia najlepsze karty high-end, a Ati low oraz mid-end, jest jak najbardziej korzystna dla konsumentów, miejmy nadzieję, że czerwoni dostaną wiatru w żagle i będą walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, świetnie by było, gdyby chociaż ATI udało się nawiązać sensowną walkę z high end od nVidia(tzn. z serią 9xxx). Niby jeszcze całkiem niedawno ATI w tarapatach było, przepowiadano monopolizm nVidii i jak na razie wszystko z ATI dobrze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie ma co ukrywać że ostatnio ATI znacznie się "polepszyło".

Karty graficzne takie jak Radeon HD2600 oraz 3870 znacznie zwiększyły sprzedaż. W przypadku tej pierwszej - jest ona na AGP, a na dodatek jej cena jest niska, a osiągi w grach wręcz kosmiczne (Crysis na średnich detalach!). Tak więc mam nadzieję, że pozycja nadal się utrzyma i będziemy mieli dwie firmy, które będą walczyły łeb w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:59, master matrox napisał:

Karty graficzne takie jak Radeon HD2600 oraz 3870 znacznie zwiększyły sprzedaż. W przypadku
tej pierwszej - jest ona na AGP, a na dodatek jej cena jest niska, a osiągi w grach wręcz kosmiczne
(Crysis na średnich detalach!). Tak więc mam nadzieję, że pozycja nadal się utrzyma i będziemy
mieli dwie firmy, które będą walczyły łeb w łeb :)

O_o co?? 2600 w Crysisie na średnich płynnie wyświetla? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo u mnie 8800GTS tylko średnie właśnie daje radę wyświetlić płynnie :/ Coś naciągane dane masz :D

Gol Galad --> AMD też te nowe procki niezłe zrobiło. Największa ich zaleta - minimalne zużycie prądu (porównując do Intela), ekolodzy się ucieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATI-zmartwychwstanie.Cieszy mnie dobra forma czerwonych.Zieloni wydają się więksi, ponieważ tak jak Intel wydają więcej pieniędzy na reklamę.A to że nie mogą sprostać popytowi na G92 tylko źle o nich świadczy.Pozostaje mi tylko trzymać kciuki za ATI.A logo jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>O_o co?? 2600 w Crysisie na średnich płynnie wyświetla? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo u mnie 8800GTS tylko średnie właśnie daje radę wyświetlić płynnie :/ Coś naciągane dane masz :D

To wylacz AA i bedzie ci smigac... Nie widze sensu wlaczac AA w rozdzielczosci 1280 x 1024 . Ja w detalach emulowanych dx 10 na maks gram na karcie Radek x 1950 pro 512 ram PIV 3.12 GHz 1giga ramu i nie marudze bo gra chodzi plynnie nie skacze jak zaba ale jak tylko wlacze 2xAA to natychmiastowo klatki spadaja do 0/s i by wyjsc z tej opcji to musze przycisk myszki trzymac przez kilka sek. Nie rozumie placzkow ktorzy becza nie wiadomo z jakich powodow ,ze im Crysis nie poleci.Bo prawda jest taka ,ze wystarczy poprostu wylaczyc AA i predkosc wzrasta drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować