Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Skateboard

92 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 21:41, AdiN2 napisał:

> Co dziwnego po 3 dniach umiem nose manual na 4 metry, Pop- Shove it i moje najlepsze

> combo w życiu.
> Kickflip+Manual (1 metr)+Ollie+ 50-50 Grind+180*+ gleba :P:P:P
> Ale i tak pięknie, jakbym latał. Może dla niektórych Combos ten wydaje się głupi
ale
> mam 13 lat 152 (Niski) i jeżdżę na poważnie od roku...

Powiem jedno. Za dużo w Tony Hawk''a się nagrałeś... -_^


I tu się mylisz bo nie ma w nim nic nadzyczajnego robiąc kickflipa stajesz na dzibie i jedziesz później prostujeszi odrazu dajesz ollie na jakąś barierkę (ja miałem niską) i masz krótkiego grinda, a już 180* na końcu to banał bo robiąc grinda 50-50 musisz obrócić się o 180*, a gleba wychodzi sama z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jeżdżę, warunki na podwórku mam, ale i tak wolę jeździć do Skateparku, który jest oddalony ode mnie jakieś 4km ;D, więc ogólnie mam fajnie, jak o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 16:46, AdiN2 napisał:

/.../
Eah...chodzi mi o to że tego nie można nauczyć się w 3 dni... -_-''


Ohhh boże. Jeżdżę na desce dłużej. Chodzi tylko o fart jaki mam na tej desce:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:11, NeVeN napisał:

> /.../
> Eah...chodzi mi o to że tego nie można nauczyć się w 3 dni... -_-''

Ohhh boże. Jeżdżę na desce dłużej. Chodzi tylko o fart jaki mam na tej desce:P:P


No pewnie . Wierzę ci ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże na desce poł roku ,ale miałem deski po 40 zł :) i słabo triki wychodziły. We wtorek kupuje sobie deske firmy Enero za 110 zł. Umiem troche ollie i manual. Mam zamiar nauczyć się: kickflipa, heelflipa, ollie (na dużą wysokość), to rail flip i 50-50.


PS: Lepiej mieć troche odkręcone trucki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lat 145 wzrostu 30 kg wagi i jeżdżę na desce (za 110zł) już miesiąc z kawałkiem. Prawie umiem kickflipa muszę tylko na deskę stanąć w trakcie wykonywania go. Umiem ollie na dużą wysokość nawet ollie 90 :), handflipa, podwójny zegarek, manual, manual nose, casper, trochę truckstand i prawie 360 shove-it. Mają wybudować niedługo skatepark więc będę przesiadywał godzinami :).

PS. Jak myślicie dobrze mi idzie w jeździe na desce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:18, Rodney Mullen66 napisał:

PS. Jak myślicie dobrze mi idzie w jeździe na desce?

To jest pytanie retoryczne -.- Zależy według mnie:
NIEidzie ci dobrze. Jeśli chcesz startować w zawodach i coś wygrywać ;) W USA, a nawet u nas goście jeżdżą od 7 - 8 roku zycia i umieją już bardzo dobrze to czego ty chcesz się nauczyć. Pozatym po co przynajmniej mi To że masz 1.45m i ważysz 30 kg i ze masz 12 lat ?: ) Jak chcesz sie zwierzyc to załóż jakis temat.

Teraz strona optymistyczna. Masz zainteresowanie i porównując z postem jaki napisałeś 2 miesiące temu ( prawie) zrobiłeś znaczne postępy i głównie to się liczy :) Ja nie potrzebuje opini w internecie . Poprostu wiem że idzie mi dobrze albo źle ;] Wsumie od tego jest forum ale bez przesady. Tak samo nie potrzebne jest to że masz deske za 110 zł... Bo za tyle kupuje się średni deck * bez obrazy *
pozdrawiam, i życzę dalszych sukcesów -> napewno bardziej ci się spodoba jak się nauczyc kickflipa dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę 2 miesiące. Mam 14 lat (od niedawna) i 182 cm wzrostu. (Chudy jestem(63 kg)). Mam deskę speed demonsa (wszystko, prócz kółek i łożysk (mafia abec7). Umiem ollie, nollie ee.... manuala na 4m, caspera, primo, remo, ee.... i...ee... shove ita... raz na jakiś czas kickflipa (ale na razie wychodzi mi raz na 7 podejść). No i kombosy. Ollie z Shove - it''em wskakiwać na niskiego boxa i na boxie od razu manual. Ale to czasem, bo shove-ita mam niedopracowanego, a manual na boxie krótki, ale z czasem dopiłuję. No... I mówią, że jestem mutantem, bo inni uczą się tego co ja w pół roku. No ale ja jeżdżę od 2,5 do 7 h dziennie (ZAWSZE, KAŻDEGO DNIA). No czasem 9 h w weekendy jestem na desce. I mówią że świrem jestem..., albo że tajnym projektem USA, albo alienem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:23, Yaevinn napisał:

Ja jeżdżę 2 miesiące. Mam 14 lat (od niedawna) i 182 cm wzrostu. (Chudy jestem(63 kg)).
Mam deskę speed demonsa (wszystko, prócz kółek i łożysk (mafia abec7). Umiem ollie, nollie
ee.... manuala na 4m, caspera, primo, remo, ee.... i...ee... shove ita... raz na jakiś
czas kickflipa (ale na razie wychodzi mi raz na 7 podejść). No i kombosy. Ollie z Shove
- it''em wskakiwać na niskiego boxa i na boxie od razu manual. Ale to czasem, bo shove-ita
mam niedopracowanego, a manual na boxie krótki, ale z czasem dopiłuję. No... I mówią,
że jestem mutantem, bo inni uczą się tego co ja w pół roku. No ale ja jeżdżę od 2,5 do
7 h dziennie (ZAWSZE, KAŻDEGO DNIA). No czasem 9 h w weekendy jestem na desce. I mówią
że świrem jestem..., albo że tajnym projektem USA, albo alienem....

No nie jest tak źle u ciebie, ja umiem trochę mniej od ciebie, ale umiem zato 36flipa z primo i oliee 180. Deskę mam już od 6 lat ale w sumie to jeździłem tylko rok, reszta to jakieś pojedyńcze wyjścia.

Wiecie w sumie to jest już taki temat : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21684&u=1156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to temat o desce, ale zainteresowałem się hulajnogą. Miał ktoś kontakt z jakimiś firmowymi sprzętami? Nie chciałbym kupić jakiegoś chińskiego szmelcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować