Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Wiedźmin - będziesz w to grać?

421 postów w tym temacie

W końcu, po całodziennym czuwaniu i wbijaniu się na gram.pl udało mi się dzisiaj spokojnie i po ludzku zamówić upragnionego WIEDŹMINA, ludzie sie rzucili na grę jak wilki (ja też byłem jednym z nich) i serwer padł, oczywiście nic się nie stało, ale że CD PROJEKT to równi goście to dorzucili plakat i naklejkę do podstawowej wersji, normalnie pełna szczęścia, ekstaza i ogólnie nieprzerwane szaleństwo :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku próbach zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej w końcu się udało więc na 100% Będę grał w Wiedźmina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wogóle jakies dziwne pytanie jest...EK zamówiona i jestem jednym z 2999 szczęśliwców, którzy taką, specjalną paczke dostaną we wrześniu... chyba zaczne palić, bo tego stresu nie wytrzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem cenę i podziękowałem ;) lepiej dla Was :p poza tym to serwer padł i tak bym się nie dopchał. Kupię podstawkę za wPLN oczywiście :D juz nie moge sie doczekać. Szkoda tylko, że we wrześniu. Akurat na koniec wakacji... ale początek roku szkolnego powinien być light wiec bede gral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak... zamówiłem lecz musze teraz pod Wiedźmaka kompa upgade''ować więc nie wiem nawet kiedy pogram w grę lecz w karty dołączone do EK od razu po przyjściu paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trudem zamówiłem Edycję Kolekcjonerską. W portfelu trzymam 200 PLN i kartkę "TA KASA JEST NA WIEDŹMINA". Postanowiłem, że nie kupię żadnej gry w wakacje, a tą kasę przeznaczę na upgrade PeCeta. Czekam na każde nowe info o Witcherze. I jak mógłbym nie zagrać w rodzimą produkcję? Ogółem: Tak będę grał w Wiedźmina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie czytania książki, jaram się każdym newsem i każdą informacją o Wiedźminie, zapuszczam włosy, farbuje je na biało, zakładam szkła kontaktowe w kolorach oczu tygrysa, ostrzę miecz - TAK, będę grał w Wiedźmina, po to go zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm, czy bede gral - moge nie spac, nie jesc, nie oddawac moczu tylko grac!!!!!!! oczywiscie - nawet jak to bedzie kicha to jako patriota bede w to gral!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp spelnia idealnie wymagania jakie podano na srednie detale;) ale nie wiem czy bede gral wszystko zalezy od tego czy po premierze bedzie miala dobre recenzje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy warto ''zainwestować'' 200zł na Edycję Kolekcjonerską? Czy może lepiej olać gadżety, które i tak rzucę zaraz w kąt, i zapłacić 80zł za samą grę+ciut ciut jeszcze? Z kolekcjonerki kusi mnie w sumie tylko koszulka i gra karciana, a nie wiem co bym zrobił z resztą. No, i zastanawia mnie, czy mój budżet nie zdąży ucierpieć do premiery :)
W szale zakupów zamówiłem EK, choć ofc w każdej chwili mogę anulować i wybrać zwykłą. Co radzicie, Drodzy Forumowicze?
Pozdrawiam
Sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować