Zaloguj się, aby obserwować  
Kiciok8

Toon Car - problem z grą [M]

8 postów w tym temacie

Jeśli to spam to przepraszam ale bardzo proszę o pomoc! Mam widos vista hoe premiun i grę Toon Car. Gdy przechodzę licencje A i chce zagrać na mistrzostwach wychodzi mi "Nie masz odpowiedniej licencji aby wziąć udział w tych mistrzostwach". Mam zainstalowanego patcha ale nic nie pomaga. Może się jakoś włącza? Dziękuję z góry na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:20, Kiciok8 napisał:

Jeśli to spam to przepraszam ale bardzo proszę o pomoc! Mam widos vista hoe premiun i grę Toon
Car. Gdy przechodzę licencje A i chce zagrać na mistrzostwach wychodzi mi "Nie masz
odpowiedniej licencji aby wziąć udział w tych mistrzostwach". Mam zainstalowanego patcha ale
nic nie pomaga. Może się jakoś włącza? Dziękuję z góry na pomoc.


Przykro mi ale ja ci nie pomogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:20, Kiciok8 napisał:

Jeśli to spam to przepraszam ale bardzo proszę o pomoc! Mam widos vista hoe premiun i grę Toon
Car. Gdy przechodzę licencje A i chce zagrać na mistrzostwach wychodzi mi "Nie masz
odpowiedniej licencji aby wziąć udział w tych mistrzostwach". Mam zainstalowanego patcha ale
nic nie pomaga. Może się jakoś włącza? Dziękuję z góry na pomoc.

Sam nie posiadam tej gry, ale być może jest jeszcze coś do odblokowania, lub nie zrobiłeś czegoś na tą licencję A.
Na pewno jest coś co przeoczyłeś, zagapiłeś się. Możliwe, że musisz kupić lepszy samochód (jest taka możliwość ? :P).
Powodzenia, pozdrawiam.

@ HEB
Jeśli nic nie masz do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Spamujesz tylko w tym temacie nabijając sobie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:20, Kiciok8 napisał:

Jeśli to spam to przepraszam ale bardzo proszę o pomoc! Mam widos vista hoe premiun i grę Toon
Car. Gdy przechodzę licencje A i chce zagrać na mistrzostwach wychodzi mi "Nie masz
odpowiedniej licencji aby wziąć udział w tych mistrzostwach". Mam zainstalowanego patcha ale
nic nie pomaga. Może się jakoś włącza? Dziękuję z góry na pomoc.


Zakładając nowy temat nazwij go jakoś konkretniej - będzie łatwiej pomóc ;)
Zmieniam tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ci się tylko wydaje że zdobyłeś licencję? Mogłeś przejść wyścig w licencji ale nie zbić pachołków. Sam nie grałem w tą grę ale moja siostra jest nią zachwycona. Zdobyła licencję bez patcha. Nie wiem co poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem z tą gra mam system vista i niestety ale nie działa mi ta gra działa tylko jedna z mini gier i to wszystko jak chce włączyć jakąś inna opcje to niestety gra się sama wyłącza wymagania sój laptop spełnia nie mam pojęcia co to może być zaznaczyłam gre jako administrator ale nie pomogło prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem usatysfakcjonowany, albowiem jak szybko pojawił się ten problem, tak szybko go rozwiązałem. Wystarczy uruchomić grę jako administrator i po sprawie. Tylko nie zdziwcie się jak wszystkie wasze ustawienia przywróci do domyślnych. Wystarczy je jeszcze raz ustawić. Tak bardzo jestem dumniasty z siebie, albowiem jak patrze na innych forach to nikt nie rozwiązał tego problemu. Wcześniej miałem ten sam problem w grach "Thief GOLD" i "Thief 2: The Metal Age" i to samo zrobiłem i mi działało. Jestem dumny, że moje szare komóry jednak działają... Jestem tak zajebisty, że idę sobie sfrędzlować fiuta xd Nie ma za co xD

EDIT: Zapomniałem dodać, że używam Windows 10 Pro. Więc myślę, że nikt nie będzie miał problemu. I jeżeli komuś gra strasznie się zacina to temu, bo ma w ustawieniach "Graifka" zaznaczoną opcję "RGB Emulation". Zmienić na "Direct3D HAL" i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować