Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harry Potter i Insygnia Śmierci - recenzja

94 postów w tym temacie

Mnie bardzo sie ostatni HP podobał,bo już zdążyłem przeczytać,bo miałem dwa dni przed premierą (nie ma to jak znajomości w księgarni) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Rozpoczynamy publikację zapowiedzianego cyklu artykułów o Harrym Potterze. Zaczynamy ostro i bez stopniowania napięcia, bo od recenzji najnowszego tomu jego przygód. To prawdopodobnie pierwsza (lub jedna z pierwszych) recenzja polskiego wydania powieści Harry Potter i Insygnia Śmierci!

Przeczytaj cały tekst "Harry Potter i Insygnia Śmierci - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YES, YES, YES!!! Harry Potter jest zaje*****. Mam nadzieję, że fani mnie rozumieją. Do przeczytania została mi tylko jeszcze ostatnia część. Oby było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak recenzent nie zawiodłem się na tej części, po całkiem słabej ''szóstce'' mamy świetne zakończenie. Czasami nie chce mi się wierzyć, że to koniec. :P

Czytam wszystko od początku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, czytam, polecam. Tyle w skrócie mogę powiedziec. Przeczytałem wszystkie części i były super. Ta częśc na pewno nie jest gorsza. Szkoda, że ostatnia bo bardzo spodobał mi się świat stworzony przez Rowling :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Gdy wchodzi się na plan recenzji o Harrym Potterze i wchodzi się na recenzję książki przez link, zostaje się przeniesiony do Diblera. Tak apropos mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wszystkim polecić przeczytanie tej książki.Ja właśnie dzisiaj skończyłem czytać i nie żałuje że kupiłem sobie własny egzemplarz a nie czekałem aż pojawi się w bibliotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:16, morze napisał:

PS. Gdy wchodzi się na plan recenzji o Harrym Potterze i wchodzi się na recenzję książki przez
link, zostaje się przeniesiony do Diblera. Tak apropos mówię.

Już nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:24, morze napisał:

> PS. Gdy wchodzi się na plan recenzji o Harrym Potterze i wchodzi się na recenzję książki
przez
> link, zostaje się przeniesiony do Diblera. Tak apropos mówię.
Już nieważne.

Ważne było, więc natychmiast poprawiłem. Dzięki za czujność, bo ja niedomagam i - jak widać - zacząłem popełniać błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:26, Lucas the Great napisał:

> > PS. Gdy wchodzi się na plan recenzji o Harrym Potterze i wchodzi się na recenzję
książki
> przez
> > link, zostaje się przeniesiony do Diblera. Tak apropos mówię.
> Już nieważne.
Ważne było, więc natychmiast poprawiłem. Dzięki za czujność, bo ja niedomagam i - jak widać
- zacząłem popełniać błędy...

Lucas, jak zauważyłem, zajmujesz się na raz coraz większą liczbą artykułów itp., więc możliwe jest, że czasami coś szwankuje. Więc nie dołuj się i "Don''t worry... Be happy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten tom jest najlepszy ze wszystkich :P I nie rozumiem co poniektórych , co narzekają na epilog - mi on sie w zupełności podobał...
Recenzja nawet niezła, tyle że krótka :P
No i nawiązując do książki, ciekaw jestem, kiedy przeczytam ją jeszcze raz, tyle że pewnie już po angielsku (mam to wydanie od dawna, tyle że dziwnie było zmieniać tradycję czytania najpierw polskich wersji :P ) ;)

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować