Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Brisingr-ogień,czyli trzecia częśc Dziedzictwa Christophera Paoliniego

4 posty w tym temacie

Już 20 września odbędzie się (niestety światowa)premiera trzeciej części popularnej serii młodego Paoliniego .Na okładce widzimy smoka -najpewniej ostatniego,którego widzimy poniżej.Co się stanie z Eragonem i Smoczycą?
(słyszałem plotki że to nie jest ostatnia część.Ma być ich 5.Czy to prawda?)
errror:to jest najprawdopodobniej Glaedr:)

20080130124210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, wreszcie wyjdzie. Pierwsze 2 mi się podobały, teraz myślę, że będzie już gorzej, bo zwyczajnie gust się wyrabia w miarę dorastania i to nie będzie to co kiedyś. Tytuł jednak tak sobie mi się podoba, ale cóż, jeśli odpowiednio to Paolini książką uargumentuje... Ciekawe, jak to się skończy.
Poza tym - wątek o książce już jakby jest. Wydaje mi się, że to to : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7642#u_349 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 12:45, Liqid napisał:

Ciekawostka, wreszcie wyjdzie. Pierwsze 2 mi się podobały, teraz myślę, że będzie już gorzej,
bo zwyczajnie gust się wyrabia w miarę dorastania i to nie będzie to co kiedyś. Tytuł jednak
tak sobie mi się podoba, ale cóż, jeśli odpowiednio to Paolini książką uargumentuje... Ciekawe,
jak to się skończy.
Poza tym - wątek o książce już jakby jest. Wydaje mi się, że to to : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7642#u_349
:)

niby:)To jest temat o trzeciej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brisingr ma wyjść 14 listopada tego roku. Angielskie wydanie ma liczyć 784 strony. W Polsce Brisingr w miękkiej oprawie ma kosztować 39.90zł., a w twardej 55zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować