Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wciąż dopieszczany

116 postów w tym temacie

Mnie zastanawia co oni robia ze studio dziala, maja kase na papu i w ogole. Druga sprawa, ze nie maja na bank zadnego grafika prac, stad jeden koles, robiac na "wlasna reke" filmik niespodzianke, spowodowal ze nagle zaczelo im sie chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczynania nad DNF obserwuję od 7 klasy podstawówki. Teraz jestem na 4 roku studiów. Daje do myślenia, co nie :)

Tak na poważnie, jeśli Prey zdychał przez lat kilka aby po ok. 11 latach (pierwsze informacje pojawiły się w 1995) pracy ujrzeć światło dnia i zachwycić gawiedź czemu z nowym Księciem ma się nie udać. Wszak prace trwają dopiero od 1998 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najlepsze trzy rzeczy zostały pokazane (lub powiedziane) 1 - Duke, 2 - Muzyka (jak zwykle mi się podoba), 3 - Odzywki Duka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można tworzyć 10 lat gre. To musi być coś ta gra powinna być idealna lub boska bo nic nie jest idealne. I pytanie dalej się ciągle kiedy to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ten zwrot "Mamy czas na..." Fakt czas mają. Koniec świata zapowiedziano dopiero na 2012... A jako tako racjonalnie to ok 5 mld lat jeszcze, czyli faktycznie MAMY CZAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jakby się im gracze do skóry dobrali to panowie z 3D Realms(Ti-Em) przekonalibysię że czasu jednak nie mają. A gry nie kupię bo nie mam pieniędzy. No chyba że zostanie wydana na Wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trailery zachęciły programistów do pracy..."

Nie do końca czaję, o co w tym poście chodziło, bo jak to, twórcy gry, czyli programiści ze studia robiącego Duke''a, po zrobieniu przez to samo studio trailera zostali zachęceni do pracy?? :DDD
Trailer opiera się przecież na tym, co twórcy mają już zrobione, lub pplanują zrobić.
Chyba, że się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja pokazuje do czego może doprowadzić zakrapiana imprezka w firmie (po której przecież powstał trailer) ;)

Aby wynagrodzić te lata oczekiwań gra naprawdę musiałaby być znakomita. I szczerze mówiąc nie nastawiałbym się na jakąś rewolucję, choć myślę, że będzie to porządna sieczka z mnóstwem humoru (z drugiej strony - tym samym była jedynka). Swoją drogą - na jakim engine bazuje gra? Był on tak często zmieniany, że już się zgubiłem. Oby tylko twórcom nie zachciało się wymiany na nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byl tylko teaser ktory robilo pare ludzi.

Pewnie chodzilo mu calej reszcie programistow ktora nad nim nie pracowalla a nad sama gra juz tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tropem takiego humoru to pragnę zauważyć jeszcze jedno:

Przecież robienie trailera jest utrzymywane w ścisłej tajemnicy w kręgu paru wybrańców, członków studia robiącego grę i dopiero na koniec procesu produkcji (hehe) trailera zostaje on ujawniany reszcie studia, a potem całemu światu.

Swoją drogą, to ciekawe, ile czasu zajęło tej garstce wybrańców robienie trailera, skoro całe studio, liczące paredziesiąt, jeśli nie więcej osób, samą grę robi już 10 lat, a nie wiadomo, ile to jeszcze potrwa?
Odpowiem na własne pytanie.
Zakładając, iż pracę nad trailerem rozpoczęto na równi z procesem produkcji gry, to nietrudno ocenić, że trwało to właśnie 10 lat.

Oczywiście trailer jest krótszy i o wiele mniej zaawansowany od gry. Można wywnioskować, że wielokrotnie liczniejsze studio programistów, grafików i czego tam jeszcze dusza zapragnie powinno przez 10 lat ukończyć gę, skoro przez ten okres czasu paru ludzi zrobiło ładnego trailera, nie?

Sam się dziwię zawiłości i długości tego posta i z góry przepraszam tych, którzy go nie zrozumieli, bo wymaga o dłuższej kontemplacji. Mój pokrętny humor nir każdego musi rozweselić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałem mój pierwszy komputer (2000 r.), zaczęłem kupywać CD-Action (2001 r.) to już wszyscy gadali o DNF. Raz w CD-Action była reklama sklepu i tam był normalnie pokazany Duke Nukem Forever - 99 zł. hehe. Aż tu do dziś "coś" się niby ruszyło. Życze 3D-Realms skończenia tej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim dostałem kompa już słyszałem o DNF i stwierdziłem ze trzeba bedzie rodziców na kompa namówic troche to trwało no i co mam już 2 kompa w swoim zyciu a DNF jak nie było tak tak nie ma (jak tak dalej pójdzie to swoim wnukom będziemy opowiadać jaka cudowna gra jest tworzona) Ciekawe kiedy wyjdzie warto by było zagrac i spełnić swoje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak wyjdzie będzie Edycja Kolekcjonerska. Byłoby ciekawie np. figurka Dukea. :) Ciekawe też czy w końcu się ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nawet jak wyjdzie to czy należy sądzić że takie coś jak DNF odniesie sukcess? ta gra miała sens jak shooterów na rynku była garstka ( Wolfstein, Quake czy Doom ), dziś mamy zatrzęsienie FPSów i to dobrych.. dlatego DNF to dla mnie nic ciekawego będzie, jeśli będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować