Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wciąż dopieszczany

116 postów w tym temacie

ze tak powiem ch** w DNF i ch** w 3drealms ile mozna jedna smieszna gre robic?! ta gra zeby w tej chwili cos osiagnac musiala by wygladac sto razy lepiej od crysisa i byc 100 raz ciekawsza od no nie wiem np od COD4!! inaczej moga jej wogle nie wydawac i najlepiej skasowac wszystkie pliki jakie maja zwiazane z ta gra bo sie poprostu osmiesza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl, a czy prima aprilis nie jest w kwietniu ? Ja tutaj czegoś nie rozumiem :D
Na DNF czekam(ałem) już od szkoły podstawowej (haha), i powoli trace nadzieje :P
Poza tym słowo "dopieszczamy" baardzo źle mi sie kojarzy po ostatnim remoncie pokoju, który notabene był "dopieszczany" przez 2 tygodnie (a klatka 2x2 :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam wierze w DNF.. ich sprawa kiedy to wydadzą i mogą nawet za 50lat więc ja ich za to nie winie. Nigdy też nie ogłosili daty premiery a mówiąc że być może ukaże się wtedy to nie stawia ich w sytuacji że ten termin muszą osiągnąć. Go Go Duke! Oby laski w grze były tego warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 02:14, Kafar napisał:

JA tam wierze w DNF.. ich sprawa kiedy to wydadzą i mogą nawet za 50lat więc ja ich za to nie
winie. Nigdy też nie ogłosili daty premiery a mówiąc że być może ukaże się wtedy to nie stawia
ich w sytuacji że ten termin muszą osiągnąć.


Tak tylko za 50 lat będę trupem, lub starym prykiem szczypiącym młode laski w tyłeczki:) i mogę być za stary na takie zabawy.

Dnia 31.01.2008 o 02:14, Kafar napisał:

Go Go Duke! Oby laski w grze były tego warte :P


Nie zgadzam się z tobą, jak dla mnie legenda Duke powinna już zostać nieruszona. Bo oczekiwania co do gry i obietnice urosły do takich gigantycznych wartości że nie wierzę że uda im się to spełnić. Gdy gra wyjdzie pewnie będzie zwykłym średniakiem. Gra ich przerosła i teraz tylko co pewnien czas odświeżają legendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 02:18, Stwór napisał:

Nie zgadzam się z tobą, jak dla mnie legenda Duke powinna już zostać nieruszona. Bo oczekiwania
co do gry i obietnice urosły do takich gigantycznych wartości że nie wierzę że uda im się to
spełnić. Gdy gra wyjdzie pewnie będzie zwykłym średniakiem. Gra ich przerosła i teraz tylko
co pewnien czas odświeżają legendę.


Akurat jakoś mam przeczucie że gra będzie tak dobra co H-L2 który też w bólach się rodził i w jakiś skandalach :P Akurat tyle po premierze Duka już jest że grę można dobrze zrobić i wykorzystać boom który na nią będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być z tego co wiem najpierw na Ps3 i X360 potem Pc czy może ja mam jakieś niedoszłe informacje i wszystkie trzy platformy razem. Ale co tam w końcu to nie jest oficjalnie potwierdzone że pod koniec roku się ukarze może chodzi i m o przyszły rok albo jeszcze następny hahahaha co by mnie nie zdziwiło zbytnio.

Jedno jest wiadome jak by wyszedł DNF zarobią na nim kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma być na PC i to od razu. To jest pewne a czy na konsole.. na pewno będzie na 360 i pewnie na PS3 też ale tu pewny nie jestem. jeśli na PS3 faktycznie się to trudniej robi a oni robią zwykła grę tyle to przeniesienie na PS3 nie wiem czy im się opłaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailery zachęciły programistów do pracy - czy tylko mi się wydaje że tu coś jest nie tak jak być powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno w ogóle mówić o tym, jak gra będzie wyglądać. Tamten teaser nic nie pokazał konkretnego. Może jednak jest jakaś szansa, że gra w końcu wyjdzie... Pytanie tylko czy wyjdzie jej to na dobre i czy nie zniszczy dobrej reputacji starych gier z Duke''m. Mimo wszystko na grę czekam, bo kiedyś był to jeden z moich ulubionych bohaterów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już sam tytuł mówi o grze Duke Nukem Forever, więc sprawa tego kiedy ta gra wyjdzie jest wyjaśniona :). A tak na serio założę się że gra będzie królować i na pewno zarobi dużo pieniędzy. I nawet specjalnie dla tej gry zmieniłbym mojego kompa choć mój sprzęt ma już 6 lat :), nie jestem jakimś maniakiem gier komputerowych, ale jeśli ta gra ujrzy światło dzienne na pewno polecę do sklepu po nią i po nowego kompa. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał, żeby ta gra się ukazała w końcu. Czekam od 1997ego roku na kontynuację :( A stary też już się robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powstaje już tyle lat, że wielu nowych graczy nie ma nawet pojęcia, czym ludzie tak się ekscytuję. Starzy wyjadacze za to wciąż oczekują na powrót Księcia lub nie wierzą w jego sukces lub też, tak jak ja, mają w nosie to czy wyjdzie, czy nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować