Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turok - okiem MartivaRa

26 postów w tym temacie

Jakoś nie pałałem optymizmem do pierwszej odsłony tej gry. 2''ka wydaje się o wiele, wiele lepsza (biorąc pod uwagę przestrzeń czasową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Z najnowszą odsłoną cyklu Turok wiązaliśmy bardzo duże nadzieje. Tytuł ten od samego początku miał bardzo duży potencjał. Łowy na dinozaury i komandosów pośród gęstej roślinności, możliwość wykańczania wrogów po cichu, a to wszystko w next-genowej oprawie. Musicie przyznać, że wygląda to smakowicie. Jak jest naprawdę? Przekonajcie się sami.

Przeczytaj cały tekst "Turok - okiem MartivaRa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była chyba jedynym jak dotąd FPSem z automatyczną funkcją "Fog of War";) Ale i tak mnie nie porwała.

Zresztą, z samej zapowiedzi można wyczytać, że najnowsza odsłona wcale nie będzie tak wyjątkowa, jak to zapowiadano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu gratuluję niezłego tekstu. Turok moim zdaniem wyszedł rewelacyjny i bombowy. Szkoda tylko, że krótko w niego pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najlepsze ? klikasz na Wymagania sprzętowe: sprawdź tutaj wchodzi na strone, na dole pisze Wymagania Sprzetowe : Brak danych :))

wracajać do samej gry to IMO jest to gra dość dobra jednak nie Rewelacyjna ;) chociaż można się czasem naprawde wczuć w atmosferę dżungli ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turok! Ehh... wspomnienia ;) Mój pierwszy shooter w jakiego grałem. Szkoda, że w tej części już nie ma "wodza", tylko dali jakiegoś pancura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turok 2 = jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych w grach jaką kiedykolwiek słyszałem...polecam...do dzisiaj włączam sobie na sprzęcie audio żeby sobie posłuchać...aż mnie ciarki przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Subiektywna ocena, osobiście czekam na wrażenia prasy i innych portali. Póki co wśród osób, które grały zbieram bardzo pozytywne opinię, znam parę osób, które nie grają teraz w nic innego jak w demko, lub wersję recenzencką.
Sam niestety nie mając X360 muszę poczekać na PC a to dopiero za moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować