Zaloguj się, aby obserwować  
HEB

Ściągi pomoc w nauce

88 postów w tym temacie

Ściąganiu na lekcjach jestem obojętny. Jeżeli tylko tak ktoś potrafi... Ale krew się w mnie gotuje gdy widzę jak ściągają na konkursach. Ot przykład mam w klasie kolesia, który na każdym konkursie siada obok najlepszego ucznia w klasie. I co?? I zerżnął od niego wszystkie odpowiedzi. (Dodam, że to był konkurs z matmy, a najlepszy uczeń w szkole napisał go na 100%) No i taki ściągacz dostał się do kolejnego etapu. A ja zabrakło mi jednego punkta by przejść dalej:/ I gdzie tu sprawiedliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:58, Mendreck9 napisał:

CUT

Sprawiedliwość poszła w piz**. Ja czasem na jakimś spr. lub kartkóweczce ściągnę, ale to rzadko...jak jest sytuacja:
-Uczyłeś się na sprawdzian?
-Jaki sprawdzian?
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 13:07, Gothic 12 napisał:

-Uczyłeś się na sprawdzian?
-Jaki sprawdzian?
;P


Jeśli chodzi Ci o konkurs to była Liga Naukowa i powtórzyłem sobie przed nią wzory i twierdzenia.
Na sprawdziany staram się być wyuczony, i zazwyczaj tak jest najczęściej to ja pomagam kumplom.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 13:07, Gothic 12 napisał:

> CUT
Sprawiedliwość poszła w piz**. Ja czasem na jakimś spr. lub kartkóweczce ściągnę, ale
to rzadko...jak jest sytuacja:
-Uczyłeś się na sprawdzian?
-Jaki sprawdzian?
;P



tak samo mam :>
Zapominam po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem w liceum, postaram się znaleść mój przyrząd do ściąg i wstawię jego zdjęcie. Używałem jej do sprawdzianów z niemieckiego. Dzięki niemu miałem trójki ze sprawdzianów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:03, xD ominik napisał:

Ja ściągałem w liceum, postaram się znaleść mój przyrząd do ściąg i wstawię jego zdjęcie.
Używałem jej do sprawdzianów z niemieckiego. Dzięki niemu miałem trójki ze sprawdzianów.

Ja na sprawdziany często nakładam koszule i ja zapinam bądź rozpinam i na uda kładę karteluszki ze ściągą i przykrywam jedną z klapek które mi wtedy leżą na nogach ;] i tak odkrywam i zakrywam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej...wiecie jaką najlepszą ściąge zrobić? Nagrajcie wszytskie informacje na załóżmy mp3 i słuchawke przez rękaw przetoczcie. Informacje sprubujcie nagrać zwięźle i na temat, a wszystko powinno być ok. Możecie położyć się na ławce i słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:36, mlynar911 napisał:

> Ja ściąga3em w liceum, postaram sie znaleśa mój przyrząd do ściąg i wstawie jego
zdjecie.
> U?ywa3em jej do sprawdzianów z niemieckiego. Dzieki niemu mia3em trójki ze sprawdzianów.

Ja na sprawdziany czesto nak3adam koszule i ja zapinam bąd1 rozpinam i na uda k3ade karteluszki
ze ściągą i przykrywam jedną z klapek które mi wtedy le?ą na nogach ;] i tak odkrywam
i zakrywam ;]

Tak mniej więcej wygląda3a moja ściąga. Czerwone to taśma klejąca, szare to gumka i na końcu kartka. Co jakiś czas wysówa3em sobie ściągę, a ona się chowa3a. Nigdy nauczyciel mnie na tym nie przy3apa3.

20090124183632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:03, xD ominik napisał:

Ja ściągałem w liceum, postaram się znaleść mój przyrząd do ściąg i wstawię jego zdjęcie.
Używałem jej do sprawdzianów z niemieckiego. Dzięki niemu miałem trójki ze sprawdzianów.


Mój kumpel miał wszystkie sprawdziany z niemca z podstawówki w jakiejś książce. Każdy sprawdzian na 5,6 miał.
Niezły rysunek:P

[EDIT] Zapomniałem dodać, że na każdym sprawdzianie miał rozwiązany test na kolanach. Siedział w ostatniej ławce. Nauczycielka niegdy go nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:42, Problematik napisał:

Ja ściągałem w gimnazjum (w technikum zrozumiałem, że w ten sposób daleko nie dojdę i
zacząłem się uczyć). Bardzo dobrym "wynalazkiem" moim zdaniem jest to: http://pl.youtube.com/watch?v=qLsm8DP8G5g
(przez trzy lata nikt mnie nie złapał, ale to nie koniecznie kwestia samej ściągi, tylko
wprawy) ;PP

Widziałem ten film, ale moja ściąga jest lepsza, sama się chowa i jej nikt nie zaówarzy, a taką to trzeba trzymać, a wtedy nauczyciel może zaóważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:33, xD ominik napisał:

Widziałem ten film, ale moja ściąga jest lepsza, sama się chowa i jej nikt nie zauwarzy,
a taką to trzeba trzymać, a wtedy nauczyciel może zauważyć.

Zauważyć to można i twoją i dlatego nie liczy się wykonanie ściągi tylko umiejętność ściągania. Zresztą co ty tam na tej swojej możesz napisać? Jeśli masz gotowce to tak, ale jak ja pół książki przepisywałem ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:30, Vincent Law napisał:

> Ale ja chodze do podstawówki wiesz... :-(
A z jakiego zakresu w podstawówce można robić ściągi ^^? Bo ja sobie tego nie wyobrażam.
Moje podejście do ściąg? hmmm... każdy kto się uczy niemieckiego powinien wiedzieć o
co mi chodzi :P Ale z niczego więcej.



Sory, że wygrzebuje jakiś stary post ale musiałem, poprosty problemy z niemieckim mam straszne, a nawet ściagi/ gotowce nie pomogły to dałem se spokuj z nimi i jakoś ide do przodu z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem ściągania według mnie jest wsadzenie małej karteczki pod sprawdzian, ajk nauczyciel nie patrzy, to zerkać na kartkę. Jeszcze mnie na tym nikt nie przyłapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:05, capral napisał:

Najlepszym sposobem ściągania według mnie jest wsadzenie małej karteczki pod sprawdzian,
ajk nauczyciel nie patrzy, to zerkać na kartkę. Jeszcze mnie na tym nikt nie przyłapał.


Zamiast wkładania karteczki miałem inny sposób. Np. z historii jak miałem wyciągniętą już kartkę, na której miałem pisać sprawdzian ale nauczycielka nie rozdawała jeszcze testów. To na tej kartce wypisywałem najwarzniejsze daty i nazwiska. Na koniec zamazywałem je:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:33, xD ominik napisał:

Widziałem ten film, ale moja ściąga jest lepsza, sama się chowa i jej nikt nie zaówarzy,
a taką to trzeba trzymać, a wtedy nauczyciel może zaóważyć.

A dobrą ściągą z polaka jest firefox, lub word; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:00, nightfaler napisał:

Sory, że wygrzebuje jakiś stary post ale musiałem, poprosty problemy z niemieckim mam
straszne, a nawet ściagi/ gotowce nie pomogły to dałem se spokuj z nimi i jakoś ide do
przodu z tym.

A najśmieszniejsze jest to że teraz liceum, wycwaniłem się i poszedłem do słabszej grupy z niemieckiego, zaczynamy od samego początku i mam same 5 bez krzty wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:00, nightfaler napisał:

Sory, że wygrzebuje jakiś stary post ale musiałem, poprosty problemy z niemieckim mam
straszne, a nawet ściagi/ gotowce nie pomogły to dałem se spokuj z nimi i jakoś ide do
przodu z tym.

Ja sam niedawno pisałem sprawdzian z niemca (1 liceum, pierwszy raz się niemca uczę, więc kiepsko) i problemy mam ogromne - IMO jest to język tragiczny, bezsensowny i bełkotliwy. Ale ściągę napisałem, lecz niemal nic nie skorzystałem - bo i tak nie rozumiem jak się zdania układa, więc nic mi te gotowe zdania nie mówiły - nie wiedziałem jak ich użyć x) Nie kujesz - nie żyjesz. Dlatego ja postanowiłem nie kuć i na słabych dwójach jadę. I mam ten przedmiot głęboko w nosie! I dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/


Ja knuje coś podobnego :P własnie teraz bo wychodzę z gimnazjum i tylko niemieckie psuje mi średnią same czwórki, parę piątek i szóstek (nieszczęsna 3 zfizy :( ), i jak nazłość dwa z niemca a to dwa to i tak wycfanione bo miałem proponowane 1 a jak mialem isć poprawiać to zawody były i nauczyciel wf mnie uratował i dała 2. Ale co mi tam, mam to gdzieś to życia mi to nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:36, xD ominik napisał:

Tak mniej więcej wygląda3a moja ściąga. Czerwone to taśma klejąca, szare to gumka i na
końcu kartka. Co jakiś czas wysówa3em sobie ściągę, a ona się chowa3a. Nigdy nauczyciel
mnie na tym nie przy3apa3.

Hehe pomysłowe ;d ja od jakiegoś czasu po ławce ołówkiem pisze sobie różne rzeczy. Pisze w tym miejscu gdzie kartka leży i tylko ją sobie przesuwam ;d

Problematik dobrze pisze ,że nie tylko liczy się dobra ściąga lecz umiejętność jej używania i ściągania ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować