Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeszłość Sama Fishera w Splinter Cellu na PSP

15 postów w tym temacie

Domek

Niedawno wyszło na jaw, że Ubisoft pracuje nad przeznaczoną na PSP wersją Splinter Cella. Czym jednak będzie ta gra? Prostym portem z PS2, a może czymś całkiem nowym? Tego póki co na pewno nie wiadomo, wiadomo za to, że zawierać będzie "pewne elementy prequela".

Przeczytaj cały tekst "Przeszłość Sama Fishera w Splinter Cellu na PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tą konsolke i przyznam się szczerze że to był dobry zakup... CH1CKEN nie dziw się że sa tacy co mają konsolke bo to głupota. BajteK_ ja zbierałem na tą kosnole ok. 15 miesięcy więc nie mów że wszyscy co ją mają to "wypieszczone dzieci"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbierałem an konsolkę pół roku, aż w końcu jądostałem. Nie wiem w czym wy wydzicie problem? Nie upgradeuje kompa high-endowym sprzetę, tylko jakimś średnim i to bardzo żadko, więc moge sobie pozwolić na konsolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam psp i musze przyznać że jestem zadowolony, 1 gigowa mmc i całość staje sie doskonałym odtwarzaczem mp3 i wmp (mogli by dodać obsługę ogg:\) a te wszystkie głosy ludzi twierdzacych że: słaba bateria, mały ekranik, i z milion innych pierdółek, to takie tam brzęczenie antyfana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 16:12, spec_naz_ist napisał:

też mam psp i musze przyznać że jestem zadowolony, 1 gigowa mmc i całość staje sie doskonałym odtwarzaczem mp3 i wmp (mogli by dodać obsługę ogg:\)


to jest problem nie tylko PSP, ale ogólnie odtwarzaczy mp3 od Sony. Sam jestem posiadaczem jednego z nich i chociaż dla mnie to mała wada ( co innego oprogramowanie firmowe ), ale byłoby miło gdyby odtwarzacze tej firmy mogły odczytać pliki ogg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martnex przez ciebie chyba po raz 4 dziś jestem zmuszony powiedzieć LOL, a tak w ogóle to przydało by się częściej niż ŻADKO trenować ortografię bo aż kłuje w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widzicie kolejny zarąbisty tytuł wchodzi na konsolke PSP a mimo to jego sprzedajność jest mała ! Niestety PSP jest drogie co odstasza wielku klijentów ! Gdyby zmniejszylić cenę PsP a jego popularność na pewno by wzrosła była by jeszcze podtrzymywana świetnymi grami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :( Szkoda że to nie wyjdzie na PC :D Ale ważne że dla wszystkich ( tym razem nie tylko na psp :P ) Powstaje SC4 no i oczywiście film Splinter Cell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"słaba bateria, mały ekranik, i z milion innych pierdółek, to takie tam brzęczenie antyfana."

Dokładnie... Baterie mam dwie, ekranik idealny a więcej wad nie pamiętam (ew. czasem wkurzające sterowanie w menu w grach ale to nie wina PSP).
WARTE zakupu... A nie dowiarki i antyfani niech se dalej buczą i nawet inni zazdroszczą bluzgając (nie publicznie)... Ach... to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować