Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy lubią Firefoksa

131 postów w tym temacie

Lubimy, lubimy. Czasem bywa niestabilna , nie ma widżetów i działa trochę inaczej (momentami tamta jest wygodniejsza) od takiej Opery, ale owszem, lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Polacy to mądry naród ;)

Ja też używam FF i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze gdyby nie te znikające po aktualizacji zakładki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno odstawiłem na bok Explorera - Firefoksowi można bardziej ufa. Działa lepiej, szybciej i w ogóle jest oki. Warto z niego korzystać - polecam tym, co jeszcze z niego nie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefox jest git. Wprawdzie nie wiem jaka jest różnica między firefoxem a explorerem czy operą dlatego tą przeglądarke włączam już z przyzwyczajenia (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw czy Polacy używają FF dlatego że "inni mówią że jest ok, czyli musi taki być" czy dlatego że rzeczywiście im się podoba :). Jak wiadomo nasz naród jest bardzo podatny na tego typu myślenie.

Oczywiście nie zmienia to faktu że się cieszę, tak czy siak IE zaczyna przegrywać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat jestem przyzwyczajony do Opery, ale ta co raz bardziej zaczyna mnie irytować (np korzystam czasami z serwisu Allegro i za cholerę nie idzie utworzyć aukcji korzystając z Opery, a to nie jedyny problem i nie tylko z tą stroną), chyba więc czas na przesiadkę na Firefoxa (który działa bez zarzutu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF używam bo jest lepszy od IE (dlaczego ludzie jeszcze tego używają?) i jest bardzo podatny na wszelkie dodatki które uprzyjemniają pobyt na innych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firefox jest najlepszy.Nie ma widżetów?Są przecież pluginy,których jest tyle,że....A co do zakładek to mi się jeszcze nigdy nie usunęły po aktualizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano lubią, nie da się ukryć. Używam Firefoxa, czasem Opery (jak na jakiejś stronie są problemy z Ogniolisem) a Explorera tylko w ostateczności- bo dziurawy to ja lubię tylko ser żółty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (przez pierwsze trzy miesiące korzystania z Internetu, czyli jakieś dwa lata temu) używałem IE, później zmieniłem przeglądarkę na FireFoxa i tak już zostało. W międzyczasie zaliczyłem przesiadkę na FF 2.0. Ponoć opera lepsza, ale FF mi w zupełności wystarczy. Ciekawe ile procent polskich użytkowników korzysta z IE (czyli: ile dusz jeszcze nie zostało wybawionych? xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik :) Też korzystam z Firefoxa, kilka razy chciałem przerzucić się na Opere, ale jakoś mi nigdy nie mogła przypasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować