Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy lubią Firefoksa

131 postów w tym temacie

Ja akurat przez dlugi okres uzywania FF przeszedlem na Opere, ze wzgledu na szybkosc wprowadzanych nowinek i o wiele przyjazniejsza forme przekazu jaka gwarantuje przegladarka Opera.
(Widgets, speed dial, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

42%? Aż tylu ludzi jest w błędzie? A jak dodamy do tego jeszcze userów IE... głowa mała.

Opera - najszybsza, najmniej zasobożerna, najbezpieczniejsza i ma najwięcej opcji w zestawie.

Opera for president 2008 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to nie wazn e, czy FF czy Opera. wazne, ze IE jest sprowadzany do narzedzia, ktore pozwala sciagnac jedno z tych 2 pierwszych po reinstalacji systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Internet Explorer 7 i zawsze korzystałem z IE i jestem zadowolony, niesprawia mi problemów i nie zamierzam przechodzić na Firefoxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy używam FF do IE bym już nie wrócił. Może kiedyś spróbuję Opery, ale w sumie po co skoro w "lisie" wszystko działa cacy bez żadnych zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Opera jest lepsza od Firefoxa, więcej bajerków, szybsza itp. Poczkejamy jeszcze trochę może Opera wskoczy na pierwsze miejsce i przegoni liska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam firefoxa przez chwile uzywalem IE7 ale jakos mnie nie przekonal ,nie wiem czy to moze przyzwyczajenie ale ma jakies dziwne zarzadzanie kartami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Intenet explorer to najlepsze narzędzie do przeglądania internetu z Twojego komputera i na odwrót" ;)

FF używam od lat...hm... długo już, długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefoxa używam od dawna, ale mam pewne kłopoty (nie wiem czy to z Firefoxem czy coś z kompem) mianowicie filmy i mp3 nie chcą mi się odtwarzać, pojawiają się błędy, skróty nie działają :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 18:53, Zaitsev napisał:

42%? Aż tylu ludzi jest w błędzie? A jak dodamy do tego jeszcze userów IE... głowa mała.

Opera - najszybsza, najmniej zasobożerna, najbezpieczniejsza i ma najwięcej opcji w zestawie.

Opera for president 2008 :P

a co powiesz o użytkownikach linuxa, albo tych który korzystają z Netscape-a :), jak dla mnie firefox jesd dobry opera lepsza, ale na linuxie, kto by się przejmował jak prawie wirusów nie ma :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie w propagandę Opery, statystyki mówią same za siebie: Lis to jedyna przeglądarka prawdziwego polaka :P
A mówiąc szczerze to IE już dawno na oczy nie widziałem a Opera mnie do siebie zraziła, jakaś taka dziwna jest. Lisek rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować