Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy lubią Firefoksa

131 postów w tym temacie

Też osobiście używam FF i jestem z niego zadowolony :D Nawet moją matulę udało mi sie przekonać już jakiś czas temu, że mozilla lepsza jest od explorera ;]
Czasami zdarza się, że z jakąś sronką sobie nie radzi ale jest to na prawdę rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:56, loytartoreto napisał:

A tak poza tym to pewnie 50% społeczeństwa która posiada internet nie wiem o istnieniu Opery.
Kiedyś używałem FireFox''a, byłem z niego bardzo zadowolony, ale mi się znudził, ,,odkryłem''''
Opere i z niej jestem jeszcze bardziej zadowolony.


Ja używam FF bo opery zwyczajnie nie trawię. Wchrzania się na "dzień dobry" we wszystko. Nawet torrenta udaje :/ przecież to beznadzieja. W dodatku wygląd liska mnie przyciągną :) no i używam wszystkich wersji jakie tylko pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:45, loytartoreto napisał:

No niby tak, ale chyba Opera jest młodsza od Liska?

nie, Lis jest najmłodszy. Opera istnieje już dość długo. No chyba, że do ''życia" Lisa doliczysz Netscape''a

tyle % ? to chyba dzieci Neo już nauczyły się instalować firefox''a :D .... ale tak na poważnie to zdecydowanie używam Opery bo najbezpieczniejsza i najszybsza ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wchrzania Ci się Opera? Bo ja niczego jeszcze nie widziałem/doświadczyłem.
Jak ja włączam FF to wyskakuje mi komunikat ,,Czy chcesz aby Firefox stał się Twoją domyślną przeglądarką?'''' to mnie trochę wkurza.
@SHADOW-XIII
A to nie wiedziałem nawet ;]

Dobra Opera najlepsza koniec dyskusji xP. Zauważyłem, że coraz więcej ludzi sięga po Opere. Ale zobaczymy, może FF jeszcze czymś nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:09, Beleth napisał:

a reszta społeczeństwa używa opery :-D

Do % użytkowników FF dodasz co najmniej 60% korzystających z badziewnego IE i resztę przeglądarek to cała reszta która zostanie, to użytkownicy opery. Czyli kilka procent ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się wracać do starej przeglądarki to wybierz jeszcze inną czyli Opere. xP
@bartek-jan
Użyj opery to ściągniesz tego patch''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy lubią Firefoksa, a ja lubię Operę ;] Kiedyś jeszcze za czasów IE 6 używałem Firefoksa. Teraz jednak wolę Operkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, lisek rządzi. Jego zalet poraz kolejny już wymieniał nie będę, ale powiem, że cieszę się, iż coraz większa rzesza internautów wybiera tą przeglądarkę.

Przy okazji przypomniał mi się pewien dialog/żart:
- Do czego służy IE?
- Do ściągnięcia innej przeglądarki.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:17, Marcinos07 napisał:

Do % użytkowników FF dodasz co najmniej 60% korzystających z badziewnego IE i resztę przeglądarek [... reszta] to użytkownicy opery.

Jeżeli do 40% użytkowników FF dodamy ponad 60%, wychodzi ponad 100%, co jest niemożliwe :) Operę używa zapewne tylka kilka % ludzi (w tym ja ;), więc IE około 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować