Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy lubią Firefoksa

131 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 20:12, loytartoreto napisał:

W jaki sposób wchrzania Ci się Opera? Bo ja niczego jeszcze nie widziałem/doświadczyłem.


Wystarczyło zainstalować operę by automatycznie zrobiła się domyślnym klientem torrenta :/ i zamiast utorrenta włączała się ona

Dnia 31.01.2008 o 20:12, loytartoreto napisał:

Jak ja włączam FF to wyskakuje mi komunikat ,,Czy chcesz aby Firefox stał się Twoją domyślną


Bo wystarczy zrobić nie i nie pytać za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:57, Stwór napisał:

No i nie dziwne bo to świetna przeglądarka jest!:)


Najlepsiejsza :P
Jakoś mam uraz do IE... a Opery nigdy nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, żeby jeszcze ten firefox nie był taki fatalny jeśli chodzi o zużycie pamięci. jego autorzy chyba zapomnieli już co to porządne zarządzanie pamięcią i sprzątanie śmieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera ma kilka tych bajerków (jak choćby "szybkie wybiernie"), których brak FF, stąd po pewnym czasie używania FF przerzuciłem się na Operę i nie narzekam.
W sumie obie są świetne i obie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiemy się, że IE ostatecznie przegrał?
Gdy Microsoft Update zacznie się uruchamiać nie tylko na IE. Będzie to ogłoszone jako wielki sukces Microsoftu. Wprost przełom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. firefox jest fajny, latwy, przyjemny w obsludze... i mozna by tak jeszcze dlugo wymieniac! bardzo wartosciowa przegladarka! i szybka wyszukiwarka!;)) ale zdziwilo mnie 3 miejsce Polski;d to naprawde dla mnie szok! no ale widac ze Polacy madry narod i dobra przegladarke wybieraja!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy na wskutek problemów z FF musiałem używać Opery, ale... Dobra była, ale jednak czułem różnicę... Nie wiem co mam z FF, ale nie chcę mi się włączyć, wiecznie pisze mi, że już jest uruchiomony o.O... Ale przerzuciłem się na Netscape''a, ojca FF :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Firefoxa i jestem z niego bardzo zadowolony. I nie dziwię się, że Polacy coraz bardziej lubią tą przeglądarkę. Dzisiaj byłem u kolegi i on ma IE6. Przeglądanie Internetu z tą przeglądarką to koszmar. Strona Google.pl ładowała się 1 minutę! I to za każdym razem! A on ma 6 mb/s przepustowości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie ma się co dziwić :)

Firefox jest najlepszą przeglądarką dostępną na rynku. Sam jej używam i jestem bardzo zadowolony. Taki procent osób korzystających mnie cieszy, bo przynajmniej i inni używają tej zacnej przeglądarki i wiedzą co "dobre" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah bloah blah..... FF to najlepsza przeglądara, bezbłędna........ ;P
A co z "Przywróć Sesję" - skojarzenia, problemy z importowaniem zakładek czy ich eksportem, psujące się karty(chyba to już ostatnio naprawili ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh, żadne zaskoczenie, Polacy zawsze wybierali średnie rozwiązania i cieszyli się, jakby im kto w kieszeń napluł. Opera FTW.

Toś walnął jak dzik w sosnę :P. Lisek rządzi. Ani razu się na nim nie zawiodłem. Imo Opera jest podobna do Liska, wybór zależy od osobistych preferencji. Dziwi tylko ilość nadal używających IE. Bo skoro my mamy prawie 2 razy większą średnią niż UE, to gdzieś muszą ostro używać IE. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować