Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Tapety na pulpit

1783 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 20:54, KŁEJK napisał:

Nie mam nic do samochodów ale może dajcie coś innego bo to się powoli robi wątek monotematyczny
:)


Moim zdaniemzamiast dwóch tematów- Tapet z grami, i innych tapet, powinien istnieć też tamat- tapety z samochodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:58, kedzior141 napisał:

> Nie mam nic do samochodów ale może dajcie coś innego bo to się powoli robi wątek
monotematyczny
> :)

Moim zdaniemzamiast dwóch tematów- Tapet z grami, i innych tapet, powinien istnieć też
tamat- tapety z samochodami...


Dokładnie. Jestem za. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego ? Samochody jakoś szczególnie się wyróżniają wśród innych pozostałych tapet ? :)

Auta ---> Samochody ---> Ford

1-2. Ford Focus ST WRC Edition (MkII) ''2007 - produkcja tylko w Austrii. 50 sztuk ma tylko powstać.

20080209220714

20080209221047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 22:13, Ja Guar napisał:

A to niby dlaczego ? Samochody jakoś szczególnie się wyróżniają wśród innych pozostałych
tapet ? :)


No w sumie mi to nie przeszkadza, ale samochody to jakieś 80%tych tapet;) Ale mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza, jeśli tapety są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może powinno się robić osobny temat dla każdej tapety? :/ Według mnie Budo źle zrobił, dzieląc tapety. Wtedy było lepiej, wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIem, jest ich tu conajmniej kupę, ale niektórzy, jak ja, Union Pacific, staramy się dawać tapety z zaufanych i bardzo fajnych stronek z tapetami i wybieramy takie, które najbardziej pasują. Wiele osób daje tapety z autami z goole lub safari, co moim zdaniem jest idiotycznym sposobem nabicia posta. Racja, niektóre z google są fajne ale lepiej się wykazać i znaleźć naprawdę fajne tapety. A tapety z zaufanych stronek są naprawdę super ( tylko że mnie się nie mieści ich duzo ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować