Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Tapety na pulpit

1783 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 15:27, PepsiCola napisał:

Mam coś dla was co pewnie kiedyś lubiliście .
smerfy

Ehhh ta tapeta się w ogóle nie nadaje na pulpit ;/ 1024 x 768 to jednak na dzisiejsze czasy już za mało. Raczej nikt już nie korzysta z takiej rozdziałki. Nie te czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 15:38, Braveheart napisał:

Ehhh ta tapeta się w ogóle nie nadaje na pulpit ;/ 1024 x 768 to jednak na dzisiejsze
czasy już za mało. Raczej nikt już nie korzysta z takiej rozdziałki. Nie te czasy :)

A to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 17:17, BoloMaster napisał:

masz jakieś tapety krajobobrazów w wakacyjnych klimatach? Morze, wyspy, słońce mile widziane:)

Hmm coś by się tam znalazło... ale prędzej byś coś dorwał jakbyś wcisnął button "W" wtedy byś widział all moje posty w tym temacie, a trochę ich tu jest na bank byś coś znalazł :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja wrzucę swoje "dzieło" :)
Wiem, jest bardzo prosta i minimalistyczna - zrobienie jej w Gimpie zajęło mi ok. 10 minut.

Miasto kontrast | 1366x768

20120710214030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 07:44, PepsiCola napisał:

Troche małe ale na netbooka lub laptopa ok :)
KOOOOTEK!

Jaja sobie robisz ? czy po prostu jesteś prue trollem!, zakompleksionym chłopczykiem, podszywającym się pod małą 14 letnią dziewczynkę hmmm ?
Już bym wolał czarne tło niż tak sromotnie brzydką tapetę. Obraz niewyraźny [mało ostry no i rozdzielczość już wręcz archaiczna] Na telefonach/smartfonach czy tabletach są już większe =.= Bez urazy ale taka prawda.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty siedzisz na gram.pl cały dzień i lejesz wode w tych swoich żałosnych postach (czy ktoś to w ogóle czyta? Może przerzuć się na pamiętnik)
Jeśli ktoś tu jest zakompleksiony to ty, ja potrafie zaakceptować gust innych osób. Spraw mi tę przyjemność i nigdy więcej nie odpowiadaj Mi na moje wpisy, jeśli masz zamiar prezentować obecny nizinny poziom intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jakość tej tapety jest fakt faktem fatalna.
To już nawet jakieś tam amatorskie zdjęcia mojego kota wypadają lepiej [a chyba jak już coś wrzucać to w relatywnie dobrej wersji a nie jakiś chłam tylko, żeby sobie pospmaować gdzie się da]

20120812110015

20120812110023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 11:00, Pietro87 napisał:

Bo jakość tej tapety jest fakt faktem fatalna.
To już nawet jakieś tam amatorskie zdjęcia mojego kota wypadają lepiej [a chyba jak już
coś wrzucać to w relatywnie dobrej wersji a nie jakiś chłam tylko, żeby sobie pospmaować
gdzie się da]

Ok może tapeta taka se po prostu od dawna ją miałam na komputerze to dodałam, ale on zaczął mnie obrażać mówiąc że jestem zakompleksiona itp... Więc tapeta na prawdę bardzo mało mnie rusza :) Raczej nie było miłe to z jego strony że od razu ocenia używając byle jakich słów prosto z mostu. Z tego co wiem w tamtym roku to On miał codziennie po 60 postów i jak raz go przebiłam to się cieszyłam. Więc po prostu nie spodobało mi się "zakompleksionym chłopczykiem, podszywającym się pod małą 14 letnią dziewczynkę hmmm ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować