Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mercenaries 2 i Bad Company dużo później

15 postów w tym temacie

pepsi

Duet shooterów od Electronic Arts - Mercenaries 2 i Battlefield: Bad Company - trafi do sprzedaży dopiero w roku fiskalnym 2009. Informację tę przedstawiciele EA podali na konferencji podsumowującej sytuację finansową firmy w minionym kwartale.

Przeczytaj cały tekst "Mercenaries 2 i Bad Company dużo później" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KURDE - zobaczymy 2 fajne shootery dopiero za rok? Powiedzcie mi, że to jakiś głupi żart. Trudno - pogram se w inne shootery: w MoH albo CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze mi sie zdaje, to rok fiskalny 2009 bedzie trwal od kwietnia 2009 do marca 2010. ale glowy za to nie dam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo się zaczynałem nakręcać na "złą kompanie", a tu lipa. :S Choć z drugiej strony już niebawem będzie DMC4, potem MGS4 i nuż się trafi jakiś ciekawy fps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company będzie słabiutką grą w porównaniu do CoD4 mimo paru niedociągnięć tej drugiej i ofertę pośmigania różnego rodzaju pojazdami w tej pierwszej i EA to wie i trzęsie portami bo wie że ich produkt jest przereklamowany są poprostu zamiętcy żeby produkować dobre tytuły ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, myślałem że nowy BF wyjdzie już niedługo ale trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. No dobra, chociaż dopracują grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę trzeba poczekać... Mam chociaż nadzieję, że w czasie oczekiwaniawydazą coś jeszcze oprócz darmowego Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba czekać ja już chce Mercenaries sobie pograć :( jezuniu ta gra będzie boska hehe do tego jeszcze na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:09, kjubus napisał:

jesli dobrze mi sie zdaje, to rok fiskalny 2009 bedzie trwal od kwietnia 2009 do marca
2010. ale glowy za to nie dam;P


Nie, w poście, jak na moje oko nie ma błędu :) Z początkiem kwietnia zaczyna sie rok fiskalny 2009, mimo, ze jakoś tak to nie pasuje do roku 2008 który ledwo co się zaczął :)

Ale i tak szkoda, że oba tytuły zaliczą poślizg... Pierwsza część Mercenaries był świetna (takie właśnie Bad Company, tylko na dużo mniejszą skalę :), a na nowego Battlefielda od dawna zacierałem sobie ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować