Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 13:12, szerszeń45 napisał:

> jakie reklamy ? przeciez tutaj nie ma reklam - wystarczy ruszyc glowa ;)

No ruszam i ruszam i reklamy są. :)

Jakiej wyszukiwarki używasz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle. Teraz pozostaje się tylko przyzwyczaić. Ze stałą szerokością forum poczekam, aż pojawią się tła, bo te szare średnio wygląda ;)

EDIT
Jeszcze zdążyłem, może ktoś mi odpowie. O czym myślała Sol pisząc, że idzie uporządkować statusy? Chodzi o te dla forumowiczów, czy jedynie ekipy gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się to prezentuje. :)

Z jednej strony fajnie, że forum się rozwija, gram.pl zostaje samodzielną spółką, a na wszystkim zyskują użytkownicy. Ale z drugiej... będzie mi brakować klimatu starego forum, bo wersja 2.6 sporo różni się od poprzedniej. Jakoś przeżyjemy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem. Na razie dwie rzeczy mi nie przypadły do gustu. Ten kolor, którym piszą Konsulowie i ta ikonka, mówiąca, że w danym temacie wypowiedział się Konsul. Sama nazwa "Konsul" też trochę dziwna, ale przejdzie.
Podział na różne kategorie może się przydać, choć pewnie trzeba się będzie przyzwyczaić. Po zmianie szerokości forum wygląda lepiej, ale zacnie, że jest możliwość ustawienia tego tak jak było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, no okej, nie będę już za bardzo krytykować, bo by miejsca nie starczyło (:P), ale... Nie jesteście już Błękitki :( To jak teraz mamy mówić? Zielonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:16, HEB napisał:

Stare forum było lepsze ;-(

Przecież to nadal to samo forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie dało by się przycisków "Kontakt z moderatorem", "Kontakt z ekipą" i "Ustawiania" umieścić w menu na górze ? Było by to wygodniejsze niż przewijanie na sam dół.
2. Po co dwa razy link do gram irca (jeden w belce pod logiem, a drugi w menu forum) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sobie firefoxa ( http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/)
sciagnij plugina adblock pluls ( https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865)
iltry wybierz jakiie chcesz z subskrybcji lub skorzystaj z http://www.pierceive.com/filtersetg/ (2007-10-08a-MERGED.txt to sa aktualne filtry ;) )

a pozniej jesli pojawiaja CI sie reklamy to klikasz na nich i wybierasz opcje - adblokuj obrazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:14, Kafar napisał:

No więc za mało czytelne! narzucane tych belek różnych rozdzielaczy tematów itp. (szczególnei
tragiczny jest dół) i można to tylko zwinąć ale wyłączyć nie :/ do tego każdy element
można zwinąć tylko ZNÓW trzeba oglądać te na siłe przypięte tematy.. bo ich zwinąć nie
można :/ co do reklam to będzie ich coraz to więcej i już się wypowiadałem w temacie
innym więc nie ma sensu poruszać tego jeszcze raz.

Konsule = beznadziejna nazwa oraz ikonka słaba :( i mam wrażenie jak by się nie mieściła
w tym kwadraciku. No to na razie tyle.. słaba ocena bo nic się nie zmieniło na plus..
no może poza tym że można NIEKTÓRE te fora zwinąć choć wolał bym je osobiście wyłączyć.


Ogłoszenia są narzucone przez Ekipę gram.pl jako ważne miejsce informacyjne - nie można ich zamknąć, ani zwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ogólnie są dosyć fajne. Na pierwszy rzut oka byłem zdenerwowany, jednak po dłuższym przeglądaniu forum stwierdziłem, że jest nieco czytelniej. Tylko te reklamy od Google''a mnie denerwują. Widać, że ekipa pracuje i stara się jak najbardziej dostosować forum do wygody użytkowników, a to się bardzo ceni :)

Jeszcze tylko wyszukiwarka i będzie super. A nie możecie zamieścić tutaj wyszukiwarki Google''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba, zmiana szerokości forum to dobry zabieg, w dodatku mamy bardziej posegregowane działy.
Ale mam jedno pośrednio związane z tematem pytanie. Czy Gram nie będzie już miało nic wspólnego z CDP? Bo nie do końca ten cały proces rozumiem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zieloni to jak nVidia :P jakieś skojarzenia z ostatnio popularną firmą :P pewnie im zapłacili;p


A tak na serio to mi się główki podobają tyle, że faktycznie Konsul mi nie pasuje. Już bardziej naczelna ;) i naczelny i właśnie może jako statusy zrobić je w dziennikarskim nastroju ? :D

Laid ale jak mam być szczery to nigdy tych ogłoszeń w sumie nie czytam. Powinno się je chociaż dać zwinąć. Wszak i tak w końcu się gdzieś w jakimś temacie o tym dowiem. A, że nie czytam ogłoszeń to wtedy już mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, ale wcześniejsze forum było fajniejsze. W dziale forum zakładka do IRCa? Dziwne. Dobrze, że wiadomości prasowe i pomoc można zwinąć, a szerokość forum ręczie zmienić. Reklamy mi nie przeszkadzają, teraz czekam na rewolucję gramsajtów. :)

PS Czy teraz pracownicy CDP również będą mieli w statusie ,,Konsul''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować