Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 13:16, Bumber napisał:

Z jednej strony fajnie, że forum się rozwija, gram.pl zostaje samodzielną spółką, a
na wszystkim zyskują użytkownicy. Ale z drugiej... będzie mi brakować klimatu starego
forum, bo wersja 2.6 sporo różni się od poprzedniej. Jakoś przeżyjemy ^^


Kwestia przyzwyczajenia. Do gram.pl też trudno było się przekonać po zamknięciu forum CDP. Sporo stałych bywalców poprzedniego wcielenia na stałe odeszła po zmianach. Tutaj aż tak dramatycznie inaczej nie jest i z czasem nie będziesz pamiętał o wersji <2.6
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zacznij trawic ;) na operze sie nie znam :P a ff sobie bez oproblemu skonfigurujesz pluginami tak ze zapomnisz o innych przegladarkach ;)

Twoj wybor - nowe forum + stara przegladarka = reklamy
nowe forum + nowa przeglaradka = radosc z korzystania z internetu bez reklam ;P

btw - cos mi smerfy zzieleniamy... czyzby to jakas choroba byla ? :> kogo ja teraz bede lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:18, morthi napisał:

zainstaluj sobie firefoxa ( http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/)
sciagnij plugina adblock pluls ( https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865)
iltry wybierz jakiie chcesz z subskrybcji lub skorzystaj z http://www.pierceive.com/filtersetg/
(2007-10-08a-MERGED.txt to sa aktualne filtry ;) )

a pozniej jesli pojawiaja CI sie reklamy to klikasz na nich i wybierasz opcje - adblokuj
obrazek :P


Musicie zrozumieć jedną rzecz: umieszczając takie poradniki robicie szkodę również sobie. Blokowanie reklam jest niekorzystne także dla Was - gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że można powrócić do dawnej szerokości forum, inne szczegóły to są takie niespecjalne jakieś, nie wykluczam że to może się sprawdzić... no ale trzeba się przyzwyczaić jak to ktoś wcześniej zauważył.


P.S. kto wymyślił tego "konsula" ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale problem z wylogowywaniem nie zniknął, a szkoda :/ No i mnie osobiście forum się trochę długo wczytuję, ale to może być spowodowane tym, iż dużo ludzi teraz z niego korzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:22, Laid back napisał:

Musicie zrozumieć jedną rzecz: umieszczając takie poradniki robicie szkodę również sobie.
Blokowanie reklam jest niekorzystne także dla Was - gramowiczów.


Hmm rozumiem,że macie z tego jakieś profity. Pytanie drugie. Macie za kliknięcia z nich również ? I pytanie trzecie. Bo skoro to forum ma taki a nie inny charakter ( wcześniej było utrzymywane przez CDP ) to oznacza,że jednak musicie na nie zarabiać. A co jak nie zarobicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, teraz mam czyściutko i wolno od reklam, miodzio. :)

A teraz trochę ponarzekam. Konsul - IMO brzmi drętwo, i szkoda, że już znika niebieski kolor, przyzwyczaiłem się do niego, a teraz jak mam do was mówić? "Zieloni"? Trochę głupio brzmi, ale może się przyzwyczaję.
Ikonka konsula jest do chrzanu, ale taka przy ogłoszeniu jak najbardziej OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:21, Baluk25 napisał:

Ogólnie to wg mnie lipa....cały czas nie rozumiem podziału na forum ogólne i forum...

Kwestia przyzwyczajenia ,za jakiś tydzień nie będzie już takiego "szoku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moge jechać spokojnie do fryzjera. No jest pięknie wg. mnie.
P.S. ,,Konsul'''' <lol2> xD
I dodany grasz, no brawo, brawo panie i panowie konsulowie, kawał dobrej roboty ;P.
Dzięki morthi, ale jakoś przetrawie te reklamy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby :> niby w jaki sposob niekorzystne?

nie widze zaleznosci miedzy blokowaniem reklam na forum a jakoscia wydawanych przez was niektorych gier w jezyku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:23, dawidos170 napisał:


Hmm rozumiem,że macie z tego jakieś profity. Pytanie drugie. Macie za kliknięcia z nich
również ? I pytanie trzecie. Bo skoro to forum ma taki a nie inny charakter ( wcześniej
było utrzymywane przez CDP ) to oznacza,że jednak musicie na nie zarabiać. A co jak nie
zarobicie ?


Dlatego aby dalej sie rozwijać i móc korzystać z gram.pl, proszę o zrozumienie dla takich postulatów na temat poradników na temat blokowania reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodam że na białej skurce zielony tekst jest SŁABO widoczny.. ale pewnie jak widzę długo testowaliście to forum i na pewno wiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:24, morthi napisał:

czyzby :> niby w jaki sposob niekorzystne?

nie widze zaleznosci miedzy blokowaniem reklam na forum a jakoscia wydawanych przez was
niektorych gier w jezyku polskim

przecież gram.pl to już osobna firma, i gier nie wydają (chyba), więc muszą na reklamach zarobić żeby stronę utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie pracę w GIMPIE, patrzę w międzyczasie na irca, gadają o czymś dziwnym. Ciekaw, czy już skończyli tą tajemniczą konserwację sprawdzam forum.
Pierwsze wrażenie - kurcze, co to za dziwadło?
I wciąż ono u mnie zostaje. Tak jak było z główną, tyle , że jeszcze bardziej, bo z forum mocniej się zżyłem.
- nowa szerokość forum - zmieniłem na starą dobrą, co mi tam coś psuć takie wąskie toto
- zieloni, konsule - OMGWTFLOL (Copyright by Miłosz Brzeziński), nie mógł być różowy? Do niebieskiego już się przyzwyczaiłem
- reklamy na forum - pięęęęknie. Oaza spokoju zmieniła się w targowisko. Świątynia w bazar, porównując bo Biblii
- super nowoczesny pasek skrótów - eeee? Moderatorzy i staty były na dole, było dobrze (staty miałem w zakładce, więc tamtego nie stosowałem), irc... Po co, jak jest kawałek wyżej? A grasz? Wystarczy mi, jak z irca na grasz przechodzę.
- pomoc techniczna i prasówki wydzielone - zamykam, nie korzystam. Niepotrzebne mi.
Przydały by się natomiast skiny. Lepsze od tego wszystkiego myślę byłoby

W sumie? No nie wiem... Lepsze wrogiem dobrego. Może się przyzwyczaimy, ale tyle tych zmian naraz, zaraz taka super nowoczesność. Tja... Jakby klimacik forum uleciał. Ciekawe co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować