Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Powiem szczerze- poprzedni wygląd forum był lepszy. Cóż, ale może z czasem jakoś przyzwyczaimy się do tej wersji. ;)
Heh, nie będę się dziwić, jeśli wszyscy nagle sobie Adblockera założą w celu usunięcia reklam widocznych na dole forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:20, Klimos napisał:

/.../ Tutaj aż tak dramatycznie inaczej nie jest i z czasem nie będziesz pamiętał o wersji <2.6 ;)

Zapewne tak się stanie. Ja nie należę do ludzi, którzy szybko akceptują zmiany. Wręcz przeciwnie, bardzo powoli się do nich przyzwyczajam. Dlatego potrzebuję czasu. W sumie aż tak dużo nowości nie ma, raptem mały lifting, ale zawsze coś. Ciekawe ile będziemy czekać na forum 3.0...

BTW po powrocie do zmiennej szerokości forum już nie czuję się tak obco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buaha ha ha :D ciekawe kiedy w regulaminie pojawi sie zapis:

"wchodzac na forum musisz wylaczyc programy blokujace reklamy lub za kazdy dzien uzywania takich programow na naszym forum przelac na nasze konto okreslona kwote - nie zastosowanie sie bedzie skutkowalo banem"

rozumiem ze prywatne stronki maja problem ze zbieraniem pieniedzy ale spolka? litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:24, szerszeń45 napisał:

a teraz jak mam do was mówić? "Zieloni"? Trochę głupio brzmi, ale może się przyzwyczaję.

Greenpeace! Greenpeace everywhere!! Aaaa!
Skoro ''zieloni'' teraz trzesa forum, to mozemy pozegnac Michala Ravena :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że widac czy ktoś nowy napisał post bo tak nie było widac tylko było pogrubiona nazwa tematu a to też się działo kiedy się tam napisało post więc to jest + a do reszty się przyzwyczajimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:24, morthi napisał:

czyzby :> niby w jaki sposob niekorzystne?

nie widze zaleznosci miedzy blokowaniem reklam na forum a jakoscia wydawanych przez was
niektorych gier w jezyku polskim


Zninięcie z naszego logotypu napisu "z CD Projekt" zdecydowanie nie ma wyłącznie symbolicznego wymiaru. Teraz gram.pl, jako nowa, samodzielna spółka musi finansować się sama. Utrzymanie serwerów, praca ludzi - to wszystko kosztuje. Stąd też reklamy. Prosta sprawa - bez źródeł dochodu rozwój nie byłby możliwy. Tym samym blokując w taki czy inny sposób bannery po części działacie również na swoją szkodę. Nowe funkcjonalności na gram.pl? Jak najbardziej. Tyle tylko, że z drzewa zerwać ich niesposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, w sumie niewiele się zmieniło. Tylko "niebiescy" zmienili kolor (według mnie, tamten był lepszy - ten zielony tak trochę słabo się wyróżnia), forum "schudło" (od razu zmieniłem na poprzednią szerokość), pojawiły się nowe statusy dla ekipy gram.pl (które brzydko wyglądają w dwóch linijkach) i ikonki przy tematach, w których ekipa się wypowiedziała (które w sumie nic nie zmieniają i dziwnie wyglądają trochę). No i główna strona forum w dolnej części brzydziej wygląda, bo taka strasznie "pociachana" jest. Ale nie jest tak, że to forum mnie teraz odrzuca - po powrocie do dawnej szerokości forum i zwinięciu dwóch dolnych części zmian praktycznie nie widać. Czyli nic ciekawego się nie zmieniło. :P Nie ma czym się emocjonować. Choć nie ukrywam, fajnie że wprowadzacie jakieś zmiany. Teraz czekam na forum 3.0. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:28, morthi napisał:

buaha ha ha :D ciekawe kiedy w regulaminie pojawi sie zapis:

"wchodzac na forum musisz wylaczyc programy blokujace reklamy lub za kazdy dzien
uzywania takich programow na naszym forum przelac na nasze konto okreslona kwote - nie
zastosowanie sie bedzie skutkowalo banem"

rozumiem ze prywatne stronki maja problem ze zbieraniem pieniedzy ale spolka? litosci


Pozwolę sobie odpowiedzieć. :) Taki zapis mógłby pojawić się dzisiaj, a nie pojawił się. Bo liczymy na Wasze zrozumienie. Prawda jest taka, że każdy dział nowej spółki musi zacząć przynosić zyski, aby mógł istnieć.

Reklamy lub abonament ...

Co Cię tak śmieszy?

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff zmian sporo, ale na

+
Marginesy na lewo i prawo
Konsule - fajny kolorek ;)
logo gram.pl zmienione
-
REKLAMY GOOGLE
wszystko pomiędzy postami i wyszukiwarką, a menu - banner i menu forum wraz z wielkimi ikonkami.

Ale ogólnie da się przeżyć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 13:30, Spaykus napisał:

praca ludzi - to wszystko kosztuje. Stąd też reklamy.


Mi te reklamy wogule nie przeszkadzają nic mi nie przeszkadza więc nie wiem czemu ini tak marudzą jest co jest trzeba się przyzywczajic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze jest ze mamy demokracje i nikt nie moze mi zabronic wykorzystywania darmowego oprogramowania w zgodnym z jego przeznaczeniem celu, ktory to cel w zaden sposob nie narusza norm prawa powszechnie obowiazujacego :)

pierwsze slysze ze sp. z o. o. ma zamiar utrzymywac sie z reklam na forum - nie traktujcie prosze konsulu z forumowiczow jak bezmyslnych istotek - czy tez maszynek do generowania grosikow - swoja droga to bardzo ciekawy eksperyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum po podziale wygląda fatalnie, żeby zobaczyć wszystkie posty muszę nadwyrężać kółko myszki.

Może to dlatego, że tymczasowo mam ustawioną rozdzielczość na 640x480? xD

Pytanie do moderatorów: czy jeżeli jakaś gra ma temat w forum ogólnym (na przykład Oblivion, bądź Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny) to powinien powstać drugi wątek dotyczący tej gry w pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:32, Soleila napisał:

...


Sol powiedz mi jedno. Co jest istotą gram ? Bo dla mnie i pewnie 98% userów liczy się forum i ludzie tu poznaniu. Forum może sobie egzystować, gramirc też ale nie potrzebuję żadnych konkursów itp itd do szczęścia. Fakt miłe urozmaicenie dla niektórych ale myślę,że zrozumieliby brak tego. Z czego macie zamiar czerpać dochody ? Tylko z reklam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl z tymi podforami, ale do nowego wygladu samego forum będe się dlugo przyzwyczajal ;p Na razie mam mieszane uczucia, dobrze przynajmniej ze wszystko jest pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oszsz... kurczę xP ale to wygląda. minie trochę czasu zanim się przyzwyczaję.
wybaczcie, ale to forum juz nie wygląda tak jak kiedyś... newsy na gram.pl podzielone na kategorie... fuj. nowy wygląd forum - fuj. reklamy - fuj fuj fuj!... ja rozumiem, że trzeba się zmieniać, trzeba samemu na siebie zarabiać... ale to kiepsko wygląda. po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, jeśli zablokuję tylko reklamę sklepu, a reklamy Google zostawię? Szczerze mówiąc one mnie bardzo nie przeszkadzają, a rozumiem, że właśnie z nich czerpiecie na utrzymanie. Bo sklep to sklep i tak reklamujecie samych siebie. Mhm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować