Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

abonament na korzystanie z forum? tja :D bardzo dobry zart -juz dawno sie tak nie ubawilem jak dzisiaj :)
widze ze zmiana kolorku z niebieskiego na zielony wplynela pozytywnie na Twoje poczucie humoru

absolutnie nie mam zamiaru zagladac do waszej ksiegowosci czy zerkac w krs co to takiego to gram sp. z o. o. - nie bardzo mnie to interesuje ale takie tlumaczenie jest... hmmm.... jak dla mnie - co najmniej absurdalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:35, dawidos170 napisał:

> ...

Sol powiedz mi jedno. Co jest istotą gram ? Bo dla mnie i pewnie 98% userów liczy się
forum i ludzie tu poznaniu. Forum może sobie egzystować, gramirc też ale nie potrzebuję
żadnych konkursów itp itd do szczęścia. Fakt miłe urozmaicenie dla niektórych ale myślę,że
zrozumieliby brak tego. Z czego macie zamiar czerpać dochody ? Tylko z reklam ?


dawidos, istotą gram.pl jesteście Wy, Gracze. Wiesz, jeśli Ty nie potrzebujesz konkursów nie oznacza to, że inni Użytkownicy także. :)
A co do pytania o reklamy - nie mamy w najbliższych planach wprowadzenia abonamentu. :)
A forum, gramirc, gramsajty muszą jakoś się utrzymywać. Brrr :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. więc tak, tyle zmian to kiedy nowe rangi? ;P A tak w ogóle w regulaminie jest jeden maleńki błąd "Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować.", no jak to edytować można, tyle że tylko przez 5 minut ale można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, powiem szczerze że jak wszedłem na forum gram.pl to zostałem zaskoczony :P
Czy pozytywnie? Hmm, trudno mi ocenić, ale raczej tak.

Nowy wygląd moim zdaniem jest niezły, choć tak gruntownie się nie zmienił. Według mnie graficy powinni zrobić boczne ramki do całej tej tabelki z tematami i tak dalej, bo bezpośrednie przejście na szare tło trochę nieprofesjonalnie wygląda. Przydałaby się jakaś ramka, czy chociażby cień.
Reklamy mi osobiście nie przeszkadzają, ponieważ do tego jestem już przyzwyczajony. Zielony kolorek i nowa ikonka dla władz serwisu wyszły bardzo fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy wygląd forum jest gorszy niż ten poprzedni,całe szczęście że chociaż można powrócić do dawnego rozmiaru.Ten podział na podfora jest jakiś taki nieporęczny,dobre chociaż to że można to zwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne zmiany i jestem w stanie szybko sie przyzwyczajić do nich ;) NIe mam zadnych zastrzeżeń na razie, wszystko mi gra. Tylko jest jedno "ale". Miałem wyłaczoną kategorię "Quizy..." cały czas. Teraz właczyłem na chwilę i teraz nie mogę jej wyłączyć -.-'' To musi zostać jak najszybciej naprawione, bo syfu nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 13:39, master matrox napisał:

Nowy wygląd moim zdaniem jest niezły, choć tak gruntownie się nie zmienił. Według mnie
graficy powinni zrobić boczne ramki do całej tej tabelki z tematami i tak dalej, bo
bezpośrednie przejście na szare tło trochę nieprofesjonalnie wygląda. Przydałaby się
jakaś ramka, czy chociażby cień.
Reklamy mi osobiście nie przeszkadzają, ponieważ do tego jestem już przyzwyczajony. Zielony
kolorek i nowa ikonka dla władz serwisu wyszły bardzo fajnie :D


Dokładnie ja mam tak samo jak ty wygląd wcale nie jest taki zły i reklamy też nie przeszkadzają więc nie wiem o co inym chodzi ja mam tylko jedną reklame nowego tomu Pottera na samej górze i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:38, morthi napisał:

abonament na korzystanie z forum? tja :D bardzo dobry zart -juz dawno sie tak nie ubawilem
jak dzisiaj :)
widze ze zmiana kolorku z niebieskiego na zielony wplynela pozytywnie na Twoje poczucie
humoru

absolutnie nie mam zamiaru zagladac do waszej ksiegowosci czy zerkac w krs co to takiego
to gram sp. z o. o. - nie bardzo mnie to interesuje ale takie tlumaczenie jest... hmmm....
jak dla mnie - co najmniej absurdalne :)


Proszę nie zmieniać moich wypowiedzi. Czy gdziekolwiek napisałam o abonamencie za korzystanie na forum? Nie.
Nie wprowadzaj Użytkowników w błąd, uprzejmie proszę. Otwarcie komunikujemy naszej społeczności konieczność wprowadzenia reklam. Nie podważaj naszych intencjii. Nie w ten sposób. Dzięki ;)

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:39, Clicker napisał:

Dobra. więc tak, tyle zmian to kiedy nowe rangi?

Po co komu nowe rangi, tylko niedowartosciowani userzy pisza dla rangi ;p IMHO mogloby w ogole ich nie byc, a obecne jakos da sie scierpieć ;]
Bardziej przydaly by sie nowe skiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak mozna sie przyzwyczaic do reklam kiedy ich przez dlugi dlugi czas na forum nie bylo a teraz podobno sa? - ja nie widze roznicy gdyz od kilku lat nie schodze z ff i nie wiem juz co to jest internet z mnostwem reklam :P

moj wyglada tak jak dawno dawno tem w 96'' :P malo obrazkow malo animacji - czysty text, zadnych bajerow migajacych po oczach zupelnie bez celu

dlaczego nie korzystac z legalnych dobrodziejst jakie nam dostarczaja tworcy darmowego oprogramowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:39, Soleila napisał:

dawidos, istotą gram.pl jesteście Wy, Gracze.


Tego byłem pewien :)

>Wiesz, jeśli Ty nie potrzebujesz konkursów

Dnia 01.02.2008 o 13:39, Soleila napisał:

nie oznacza to, że inni Użytkownicy także. :)


Widzisz podejście do reklam ;) Coś za coś - są reklamy są konkursy nie ma reklam nie ma konkursów ;) Oczywiście żarcik taki mały ;)

Dnia 01.02.2008 o 13:39, Soleila napisał:

A co do pytania o reklamy - nie mamy w najbliższych planach wprowadzenia abonamentu.
:)
A forum, gramirc, gramsajty muszą jakoś się utrzymywać. Brrr :>


Mi tego nie tłumacz :) Ja nie mówię złego słowa na reklamy :) Po prostu staram się spojrzeć na sprawę z obu stron ( takie zboczenie jak ktoś się prawem interesuje :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się dziwiłem że nie ma tego nowego regulaminu xD
Wielu zmian nie ma, a myślałem że dodacie coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:35, Meledictum napisał:

Pytanie do moderatorów: czy jeżeli jakaś gra ma temat w forum ogólnym (na przykład Oblivion,
bądź Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny) to powinien powstać drugi wątek
dotyczący tej gry w pomocy technicznej?

Może, i to niejeden. Bo w wątku ogólnym będą też spoilery, a pomoc jest wyspecjalizowana. Pojawią się tam tematy dotyczące poszczególnych problemów z uruchomieniem/ "wywalaniem się" gry (a wątek ogólny zostanie do pytań typu co robić w tym a nie innym miejscu żeby przejść dalej/pokonać danego przeciwnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid back powiedział kiedyś, że w obecnej (czyli starej) formule forum, nowych skinów nie będzie. Mam nadzieję, że teraz się to zmieni. Szczerze to wolałem poprzednią formułę forum..., ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować