Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Skoro jesteśmy już przy rewolucjach to czy jest w planie poprawienie kontaktu z moderatorami? Bo od paru miesięcy jedyna droga otrzymania odpowiedzi na pytanie to skorzystanie z irca i przyszpilenie cinus''a a ja chłopaka już nie chcę męczyć dłużej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawt fajnie to wygląda. Możę niedługo się przwyczaję. Moim zdaniem reklamy googli nie szpecą tak bardzo forum.
Oby się dużo nie zmieniło bo niechcę mi się czytać tych długich postów i regulaminu...
Mam jedno pytanię. Do czego służy "grasz"??( http://grasz.gram.pl/?s=1 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dzisiaj na forum a tu taka zmiana :) Nie spodziewałem sie tego ale podoba mi sie to wszystko tak fajnie poukładane i w ogóle takie zmiany co jakiś czas są dobrym rozwiązaniem według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:57, dominikańczyk napisał:

Mam jedno pytanię. Do czego służy "grasz"??( http://grasz.gram.pl/?s=1 )


Grasz to zbiór najciekawszych tekstów z gramowego irca. Niestety jakość tych tekstów pozostawia wiele do życzenia, widać, że niektórzy akceptujący cytaty mają zryte poczucie humoru i nie powinni dostać w ogóle uprawnień do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:57, dominikańczyk napisał:

Oby się dużo nie zmieniło bo niechcę mi się czytać tych długich postów i regulaminu...

Nie chce Ci się regulaminu czytać. Mam rozumieć że go nie znasz? ;-)

Dnia 01.02.2008 o 16:57, dominikańczyk napisał:

Mam jedno pytanię. Do czego służy "grasz"??( http://grasz.gram.pl/?s=1 )

Grasz to zbiór najśmieszniejszych wypowiedzi na gramowym IRCu. Coś jak Bash :)

@gothicsheep: hmm, całe gram.pl czekają jeszcze zmiany po odejściu od CDP. Ciekawe co Sol na myśli miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dzisiaj nie pamiętają, że dziś taka rewolucja i szok!!!Forum mi się bardzo podoba, wszystko ładnie poukładane to tło pod forum to też dobry pomysł.Zmiany idą w dobrym kierunku (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Nie mam pojęcia po co w ogóle została wprowadzona ta "stała szerokość". Może coś ze mną nie tak, ale dla mnie to taka różnica że mam forum na całą szerokość ekranu, albo na niecałą...
Podział forum na podfora jest OK, zlikwidowanie tego działu filmy, muzyka mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:03, Vaxinar napisał:

Cóż... Nie mam pojęcia po co w ogóle została wprowadzona ta "stała szerokość".


W przyszłości ma zostać wprowadzone jakieś tło zamiast tego szarego, więc może i dla tego. Niektórym ułatwia to czytanie postów.

Dnia 01.02.2008 o 17:03, Vaxinar napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Patryk R
Wątpię, aby ktokolwiek sprawdzał co się w regulaminie zmieniło :)


Ja sprawdzałem i wszystkich do tego zachęcam. Chyba, że chcesz oberwać degradem za wpis na GS-ie o treści "Kupujcie napój XXX*"... .

XXX*- to nazwa napoju ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia podobna jak wyżej, tyle że wkurzyło mnie to że jak wskoczyło mi forum to takie wąskie było, a o żadnej zmianie wcześniej nie słyszałem :) Podział na kategorie jest wporzo, teraz wszystko jest bardziej czytelne i łatwiej znaleźć coś co się szuka. tyle moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, jeszcze słowo o reklamach.
Jak nieliczni tutaj, ja również twierdzę, że mogą zostać (skoro muszą :P). Mam Adblocka, ale w przypadku gram.pl z niego nie korzystam. Reklamy google są celowo (tak mi sie wydaje) umieszczone na samym dole strony, by jak najmniej rzucały sie w oczy. Wcale mi nie przeszkadzają. A co do pozostałych reklam... Nie zauważyłem aby było ich tak wiele. Większość z nich nie znajduje sie na forum (z którego to najwięcej korzystam). No i nie są takie nachalne, ot takie zwykłe bannery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:08, Wolus1 napisał:

Moja opinia podobna jak wyżej, tyle że wkurzyło mnie to że jak wskoczyło mi forum to
takie wąskie było, a o żadnej zmianie wcześniej nie słyszałem :) Podział na kategorie
jest wporzo, teraz wszystko jest bardziej czytelne i łatwiej znaleźć coś co się szuka.
tyle moim zdaniem.

Szerokość można zmienić w ustawieniach na normalną, właśnie przed chwilą zaóważyłem. Skoro wszystok jest u góry to dlaczego "ustawienia" zostały na dole? To mi się nie podoba z wszystkich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:51, Patryk R napisał:

Wątpię, aby ktokolwiek sprawdzał co się w regulaminie zmieniło :)

Widzisz, ja na np przeczytałem go od deski do deski i nie zauważyłem żadnej zmiany, poza stosowaniem zwrotu "firma gram.pl" :)
Uporządkowanie tematów to jedyny plus jak na razie. Kompletnie nie rozumiem czemu belka "community" odstaje od reszty forum wyglądem (inne przyciski niż np "szukaj"), czemu nie jest połączona np z główną belką (tą czerwoną na górze). Gramirc mógłby wrócić na swoje miejsce, "Grasz" to jakaś kompletna tandeta, a regulamin, statsy i informacje o moderatorach chyba nie są tak istotne, żeby zabierać cenne miejsce na samej górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:21, gaax napisał:

Poza stosowaniem zwrotu "firma gram.pl" :)


Bo właśnie o to chodziło. Gram.pl zostało spółką i trzeba było to zmienić. Czy ktoś gdzieś napisał, że nastąpiły jakieś diametralne zmiany? Nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - mamy pierwsze tło na forum. ;)
To jest chyba grafika z Guitar Hero 3, więc pewnie teraz z tłem na forum będzie tak samo, jak z tłem na głównej. Czyli, jeśli jest tydzień/weekend z jakąś grą, za każdym razem wchodzi nowe tło na forum. W sumie nawet fajnie. :P

Po dłuższym obcowaniu z ver. 2.6 jednak powoli się przyzwyczajam do tych zmian. Oczywiście na standardowej, "dawnej", szerokości, bo przy stałej jak dla mnie wszystko jest takie ściśnięte i upakowane. No, jeszcze ta niebieska belka na samym dole przeszkadza. Właściwie nie wiem, po co ona tam jest, ale cóż...
Tylko nie mogę skojarzyć, skąd żeście wytrzasnęli te zielone głowy ufoków przy tematach. Dam głowę, że gdzieś już takie ikonki widziałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między przejściem ze strony głównej forum do konkretnego tematu zauważyłem, że mignął mi jakiś obrazek... Zmieniłem rozmiar forum na stały i zauważyłem, że pojawiło sie pierwsze tło :) Nie powiem, ładnie to wygląda... Po dokładnym zapoznaniu się z tłem chciałem powrócić do rozmiaru zmiennego, ale coś mnie zatrzymało... Faktycznie przyjemniej się teraz zrobiło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum sporo czasu dzisiaj wchodzę i spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie związane ze zmiana wizerunku forum, wszystko prezentuje się bardzo ładnie dobra robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek tła znacznie umila użytkowanie forum v. 2.6. Ale dlaczego jest jedynie na stronie głównej? Możemy go się spodziewać również w podstronach?

Aha - przy przewijaniu w dół obrazek nieładnie się urywa. Może by zastosować jakieś małe przejście?

Linux M - znaczek ten jest w stronie głównej gramsajtów - "Zobacz strony pracowników" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować