Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 01:43, kuba9876543210 napisał:

W takim razie...?

Pierwszy raz muszę się zgodzić z Wojmanem... Twój status był ewidentną reklamą. Szukanie kolejnych na siłę może się ciągnąć bardzo długo i to na twoją niekorzyść - w awatarze reklamujesz The Wiggles tak samo jak Wojman agenta 007. W podpisie masz taką samą reklamę Last.fm jak Kharot Xfire, a ja sam promuję Microsoft i Fallouta.
Nie żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzał twój status, ale kolidował z regulaminem w prostej linii, bez żadnego naginania reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 18:30, Sandro napisał:

> W takim razie...?
Pierwszy raz muszę się zgodzić z Wojmanem... Twój status był ewidentną reklamą. Szukanie
kolejnych na siłę może się ciągnąć bardzo długo i to na twoją niekorzyść - w awatarze
reklamujesz The Wiggles tak samo jak Wojman agenta 007. W podpisie masz taką samą reklamę
Last.fm jak Kharot Xfire, a ja sam promuję Microsoft i Fallouta.

Dodatkowo większość wątków i postów reklamuje gry komputerowe i konsolowe. Do usunięcia jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 18:30, Sandro napisał:

Pierwszy raz muszę się zgodzić z Wojmanem... Twój status był ewidentną reklamą. Szukanie
kolejnych na siłę może się ciągnąć bardzo długo i to na twoją niekorzyść - w awatarze
reklamujesz The Wiggles tak samo jak Wojman agenta 007. W podpisie masz taką samą reklamę
Last.fm jak Kharot Xfire, a ja sam promuję Microsoft i Fallouta.
Nie żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzał twój status, ale kolidował z regulaminem w
prostej linii, bez żadnego naginania reguł.


No dobrze, tylko wytlumacz mi dlaczego jedne reklamy sa dozwolone a inne nie?
Widze juz teraz w jaki sposob jest regulamin i jego pkt-y interpretowane, ale dziwi mnie troche, ze jest przyzwolenie na reklame komercyjnych produktow/uslug/serwisow, a na program open source juz nie :-P

@Tyler_D

Tak wiem, rozne sytuacje tu widzielismy, ale nie zaszkodzi sprobowac. Nic nie poradze, trudno ;)

---
EOT
---

Dziwna rzecz zauwazylem, potrafi ktos wytlumaczyc dlaczego na grasz/kolektyw/statystyki nie mozna wejsc w kod strony, ale tylko na Chrome? Ctrl+U i tylko otwiera sie nowa strona kolektywu, na innych podstronach i przegladarkach (sprawdzalem jeszcze na IE i FF, na XP32 i Win764 przez VNC) ''problem'' ten nie wystepuje ;) Jak sciagne strone i otworze offline to juz normalnie mozna zobaczyc kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 23:55, gothicsheep napisał:

Czemu statystyki przenosza mnie do kolektywu?

Od paru dni na forum coś się sypie więc się nie przejmuj bo nie tylko Ty tak masz.

-> Sandro
Jeśli to mnie miałeś na myśli to w podpisie mam link nie do xFire a do profilu na MAL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz anime! Łamiesz regulamin, szatan się tobą interesuje!

Swoją drogą, rozumiem, było VGA, było WCG, serwery w nocy z soboty na niedziele mogły mulić... ale żeby od razu linki się posypały? A może to tajny projekt by zachęcić do korzystania z kolektywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 23:55, gothicsheep napisał:

Czemu statystyki przenosza mnie do kolektywu?

Nie masz się co martwić. Przed chwilą i ja padłem ofiarą tegoż to błędu ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 01:00, Karharot napisał:

Jeśli to mnie miałeś na myśli to w podpisie mam link nie do xFire a do profilu na MAL

Nie dość, że na tym się kopnąłem to jeszcze z jakiegoś dziwnego powodu przekręciłem Twój nick. Mea culpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 22:10, kuba9876543210 napisał:

No dobrze, tylko wytlumacz mi dlaczego jedne reklamy sa dozwolone a inne nie?

Bo jedne są umieszczane za wiedzą i zgodą serwisu (i zazwyczaj opłatą). A inne nie. Prościej się chyba nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było (ja mam to od paru tygodni ale ponieważ niewiele piszę, więc czekałem aż sami poprawią. Tymczasem nic się nie dzieje).
Chodzi o to, że podczas dodawania odpowiedzi, przyciski "ZGŁOŚ", "W" i "URL" są u mnie w jednym (górnym) rzędzie, natomiast przycisk "ODPOWIEDZ" jest pod nimi.
Wszystko jest OK gdy w poście na który chcę odpowiedzieć, pierwsza linijka tekstu jest krótka. Ale jeżeli jest ona pełna, przesłania mi (nakłada się) przycisk "ODPOWIEDZ". Trzeba kombinować aby można go było nacisnąć. (załączam obrazek)
Czy nie można tych przycisków usytuować w jednym rzędzie?

20111214211652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to zalezy od Twojej rozdzielczosci monitora. Bo np. u mnie wszystko jest ok, tzn. wszystkie te przyciski sa obok siebie i zaden na nic nie nachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 00:14, Ichvander napisał:

Mysle, ze to zalezy od Twojej rozdzielczosci monitora. Bo np. u mnie wszystko jest ok,
tzn. wszystkie te przyciski sa obok siebie i zaden na nic nie nachodzi.

Mam ustawioną rozdzielczość 1366 x 768.
Ty masz jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 02:41, A-cis napisał:

Mam ustawioną rozdzielczość 1366 x 768.

Hmm masz bardziej szerzej niż wyżej hmmmm powinno być ok... a próbowałeś np na test zmniejszyć odrobinę rozdziałkę i sprawdzić. Bądź na tej co aktualnie masz sprawdzić forum ale na innej przeglądarce ?

PS: A Ty co z małymi awatarami śmigasz na gramie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina rozdzielczości, tylko innej czcionki. Niestety webmasterzy gram.pl nie przewidzieli, że ktoś może korzystać innych ustawień niż oni sami (co ciekawsze, zdają się ciągle tego nie zauważać, w końcu u nich działa). Problem pojawił się kiedy wprowadzono dodatkowy przycisk do zgłaszania postów, został poprawiony (a przynajmniej częściowo, bo wszystko znowu krzaczyło się gdy pojawiał się przycisk do edycji posta, ale to już dało się przeżyć), ale po październikowej awarii serwisu znowu powrócił. Zgłaszałem go tu=> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=4401 ale zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 07:31, Braveheart napisał:

a próbowałeś np na test zmniejszyć odrobinę rozdziałkę i sprawdzić.

Próbowałem i z większą (1920 x 1080) i z mniejszą (1280 x 720) ale ten sam efekt.
Prawdopodobnie, tak jak pisze rob006, to nie w rozdzielczości problem.

Dnia 15.12.2011 o 07:31, Braveheart napisał:

PS: A Ty co z małymi awatarami śmigasz na gramie ? :D

Ja na awatary nie zwracam uwagi. Mogłoby ich, jak dla mnie, w ogóle nie być i też by się fajnie żyło. Dużo ważniejsza jest teść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 11:47, Harrolfo napisał:

Właśnie chciałem o tym pisać, błąd nadal występuje.

Chyba nie ma co liczyć na naprawę w tygodniu :D ..... święta tuż tuż i takie tam.
Po grzyba w ogóle komu te statystyki ?? :D Ja jakoś nie odczuwam ich braku i dla ludzi z gramu chyba naprawienie tej dolegliwości nie jest priorytetem... Co Wy.. politycy co patrzą od czasu do czasu na swe "poparcie" ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 12:52, Laid_back napisał:

Bez obaw, nie są popsute - tylko wyłączone, a to różnica :) Włączymy je na dniach z powrotem.

Aaa czyżby opiekun od statystyk się zmienił :P. Czy po prostu Vilmar zrobił sobie wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować