Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Późno już, głupi pomysł mi przyszedł do głowy, ale się nim podzielę. Od czasu pojawienia się możliwości zmiany nicku większość forumowiczów zmieniła swój pseudonim i czasami ciężko się połapać kto dawniej był kim. Co myślicie o zrobieniu tematu, w którym prawie każdy* mógłby napisać swój dawny nick, a moderator co jakiś czas aktualizowałby przypiętego posta z listą "stary nick - obecny nick". Myślę, że mogłoby to sprawić, że nikt nie marudziłby, że forum to już nie to samo, że mało weteranów zostało itp. Taka ściągawka dla ciekawskich.
Jeżeli to głupie to dajcie znać. Sam nie jestem pewien czy to by wypaliło. :)
Oczywiście moderator nie musiałby zajmować się układaniem i porządkowaniem tej listy. Mógłbym to robić ja lub inny ochotnik. Cała praca "czerwonych" ograniczała by się tylko do podpinania zaktualizowanej listy.

*Uprzedzając wątpliwości, że taka lista nie miała by końca bo na forum są tysiące użytkowników, zgłaszać by się mogły np osoby ze statusem "Przodownik" lub wyższym. Cała reszta to zapewne i tak "fresh meat" jak to mawiał Butcher z Diablo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się na temat samego tematu ale jeśli idzie o nicki to można je dość łatwo sprawdzić w statystykach (jak te już zostaną przywrócone) - wyszukujesz nowy nick a potem sprawdzasz pierwszy napisany przez tą osobę post i już wiesz pod jako ksywką zaczynała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 04:11, Karharot napisał:

Nie wypowiem się na temat samego tematu ale jeśli idzie o nicki to można je dość łatwo
sprawdzić w statystykach (jak te już zostaną przywrócone) - wyszukujesz nowy nick a potem
sprawdzasz pierwszy napisany przez tą osobę post i już wiesz pod jako ksywką zaczynała
;)

Jako że statystyki nie działają, można też zastosować inne metody. Choćby użyć przycisku "w" przy poście interesującego nas usera w jakimś popularnym temacie. Prawdopodobnie na pierwszych stronach pojawią się posty persony ze starym nickiem.

Druga metoda działa jeżeli interesująca nas osoba posiada Gramsajta i uruchomiła tam rubrykę statystyk. Wystarczy kliknąć na liczbę postów, przewinąć do strony z najstarszymi wynikami i efekt dostaniemy podobny do powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nie ma potrzeby robienia takiego tematu. Przez noc też doszedłem do wniosku, że to raczej głupie. Dzięki za opinię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi problemami technicznymi, to chyba jest jednak trochę większa kabała, niż tylko statystyki? IRC i grasz też nie działają, przynajmniej na Operze i przez oficjalne kanały. (Muszę skonfigurować irssi!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 20:05, Luigius napisał:

Z tymi problemami technicznymi, to chyba jest jednak trochę większa kabała, niż tylko
statystyki? IRC i grasz też nie działają, przynajmniej na Operze i przez oficjalne kanały.
(Muszę skonfigurować irssi!)


IRCa nie będzie, skończył się => http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=17764&uid=543534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 21:10, Luigius napisał:

Właśnie mnie zabiłeś. To gdzie teraz znajdę siano?!
Zamierzają może wprowadzić jakąś nowość w zamian?


Grasza również zamknęli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 21:10, Luigius napisał:

Właśnie mnie zabiłeś. To gdzie teraz znajdę siano?!
Zamierzają może wprowadzić jakąś nowość w zamian?


Sam IRC dalej działa, tylko aplet został wyłączony. Trzeba wejść przez klienta IRC (np. tego w Operze)

Serwer: irc.gram.pl
Port: 6667 (bezpieczne połączenie)
no i dane jak na forum do logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 01:13, kuba9876543210 napisał:

Ok, ale milo by bylo gdybyscie naprawiali to co nie dziala: statsy i grash.

Statsy to już chyba z miesiąc nie działają xD
Aż zapomniałem o nich :-)
Z niektórymi kolektywami też moglibyście coś zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

Z niektórymi kolektywami też moglibyście coś zrobić ;/


Gwoli ścisłości to: Kolektyw jest programem Gram.pl mającym na celu zrzeszenie społeczności graczy przez tematyczne strony prowadzone przez fanów danej gry. Tak więc jest jeden Kolektyw (program partnerski) i strony członkowskie programu o nazwie "Kolektyw".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem swego czasu tło TORa na gramie [Ten cały tydzień z grą czy co ??] Wiadomo SWTOR musiał mieć i swoje 5 minut tutaj bla bla bla. Potem to minęło tło zniknęło a teraz znów się [nagle] pojawiło.
Czy to zamierzone czy tylko ja mam jakiś bug. ?

20120118150855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbliża się czas recenzji. XD

A tak na serio, to pewnie TOR idzie jak świeże bułeczki, więc czemu nie pomóc szczęściu i sprzedać jeszcze więcej egzemplarzy, stosując reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle coś robione w sprawie Statystyk? Wiadomo, że opcja jakoś bardzo do życia niepotrzebna, ale czasami lubiłem sobie sprawdzić to i owo, a od jakiegoś czasu nic nie drgnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystko ulega przebudowie na modłę nowej wersji serwisu, tylko nikt nie chce się do tego przyznać. Albo nikomu nie chce się tego wszystkiego naprawiać i nikt nie chce się przyznać.

Niezależnie którą drogą idziemy "pracujemy nad tym" nie wystarczy za wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować