Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2012 o 19:59, luzac napisał:

Niezależnie którą drogą idziemy "pracujemy nad tym" nie wystarczy za wyjaśnienia.

Taaaa. Taka gadka przypomina gadki polityków a dobrze wiemy jacy oni są ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 21:51, Laid_back napisał:

ciągle wprowadzamy nowości, ostatnio coop.gram.pl czy czasgry.gram.pl - kolejne projekty
w drodze, Martivar o tym pisał na swoim gramsajcie :)

Laid :D i co z tymi statystykami robisz cos w tym kierunku czy coś padło na amen ? Bo pisales miech temu że za kilka dni powinny wrócic stąd pytam (zawsze byłem dociekliwy wybacz ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo statsów - wcale bym się nie zdzwił gdy byłoby tak że [ podobno w tym roku jeszcze! ] jak już statystyki powrócą to załapią takie zainteresowanie ludzi że serwery czy inne tatałjstwo padnie i znowu będzie wielotygodniowa awaria. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie się coś spieprzyło czy ktoś usunął taki bajer z okna przy dodawaniu posta [ prawy dolny róg, możliwość przesunięcia i rozszerzanie sobie miejsca do pisania ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:59, Tyler_D napisał:

Tylko u mnie się coś spieprzyło czy ktoś usunął taki bajer z okna przy dodawaniu posta
[ prawy dolny róg, możliwość przesunięcia i rozszerzanie sobie miejsca do pisania ]?


To opcja przeglądarki (Chrome i FF to mają), a nie Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:59, Tyler_D napisał:

Tylko u mnie się coś spieprzyło czy ktoś usunął taki bajer z okna przy dodawaniu posta
[ prawy dolny róg, możliwość przesunięcia i rozszerzanie sobie miejsca do pisania ]?

Takową opcje ma przeglądarka Firefox i Google Chrome. Opera już natomiast nie :C. [Dobrze jednak mieć jest dwie przeglądarki i nie być w tym przypadku monogamiczny :-P] Nie wiem jak jest w przypadku Safari od Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA czyli jednak wersja cysta "dziewiątka" 9.0.0 takową opcję ma a z jedynką na końcu nie ? hmmmmm dziwne. Bardzo dziwne. Ja FF nie używam [kiedyś używałem] ale przeskoczyłem na "Oprę". Jakiś czas temu chciałem dać FF drugą szansę z nadzieją, że zastąpi alternatywnego w tym przypadku Google Chrome i miałem właśnie do tego 9.0.0 i pamiętam, że opcja rozszerzania okna była taka sama jak w Google Chrome. Jednak i tak ostatecznie wybrałem za przeglądarki Operę i Google Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne.
Takie ''coś'' występuje tylko na Operze. [Oczywiście nie robi mi to problemu] ale jednak z ciekawości zapytam czy tylko u mnie to występuje [W przypadku Opery. Czy ktoś ma jeszcze podobne ''kropki'' ?]. Sprawdzając czy w Google Chrome jest to samo nie natknąłem się na ów rzecz zapodaną na załączonym obrazku.

Pozdrawiam.

20120201171909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kropek brak pod Operą ;)

Firefox 9.0.1 u mnie ma "kotwiczkę" do zwiększania okna.

Piotrek_K --> Gdzie ty taki zabytek znalazłeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 19:16, Volvox napisał:

Piotrek_K --> Gdzie ty taki zabytek znalazłeś? :P


Byś się zdziwił jak wiele osób używa jeszcze FF 3.6 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł dlaczego ff nie poprawia mi błędów? Mam wersje 9.0.1.W opcjach mam ustawione sprawdzanie pisowni.

Edit: Miało to trafić do tematu Firefiox, ale zmyliły mnie te posty powyżej i tak jakoś wyszło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 00:20, Outlander-pro napisał:

Ostatnio forum przez dwa dni nie działało, statystyki nadal martwe, teraz mnie wylogowuje
z każdym refreshem strony ... źle się dzieje :F

Heh o tym to już lekka dyskusja jest/była prowadzona ale w temacie o gram.pl dział pomocy technicznej. Wielu ludzie pisało tam swoje dolegliwości odnośnie forum ^^ więc jak coś to możesz dodać tam swoją cegiełkę "żalu"
Proszę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=4630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować