Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 23:25, Sigu napisał:

To teraz pytanie do administratorów forum, czy jest jakaś możliwość postawienia statystyk
na nowo?

He He.... Dobre pytanie.
Pewnie zaraz poleci odpowiedź typu "Statystyki będą jak będą" erego "Pracujemy nad tym..." tudzież "Aktualnie nie mamy w planach przywrócenia statystyk, są inne priorytety" "Pomyślimy nad tym".. bla bla bla tego typu odpowiedzi oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wam... ale mi znowu co odświeżenie lub przejście na inną stronę gramu pojawia się nachalna reklama którą muszę zamykać.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:21, Redjevel napisał:

Nie wiem czy wam... ale mi znowu co odświeżenie lub przejście na inną stronę gramu pojawia
się nachalna reklama którą muszę zamykać.. ehh

Tak, inni ludzie też zgłaszają podobne problemy: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=4919

Ja osobiście nie mam takich zmartwień z adblockiem. I szczerze wszystkim polecam ten dodatek, bardzo ułatwia korzystanie zwłaszcza ze stronek borykających się z takimi problemami jak gram.pl właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:21, Redjevel napisał:

Nie wiem czy wam... ale mi znowu co odświeżenie lub przejście na inną stronę gramu pojawia
się nachalna reklama którą muszę zamykać.. ehh

Zainstaluj Pan Adblocka ... na każde przeglądarki praktycznie jest i zapomnij Pan o reklamach, bannerach i innych rzeczach co utrudniają ludziom spokojne surfowanie po internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 03:28, Braveheart napisał:

Zainstaluj Pan Adblocka ... na każde przeglądarki praktycznie jest i zapomnij Pan o reklamach, bannerach i innych rzeczach co utrudniają ludziom spokojne surfowanie po internecie :)

W tym wypadku użycie AdBlocka daje jedynie tyle że zamiast reklamy dostaje się biały ekran co w niczym nie poprawia sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 03:37, Karharot napisał:

W tym wypadku użycie AdBlocka daje jedynie tyle że zamiast reklamy dostaje się biały
ekran co w niczym nie poprawia sytuacji.

Powiem Ci szczerze, że ja jadę na Operze. Na nią też jest jakaś wersja AdBlocka i jeszcze arni razu powtarzam ani raz nie miałem tu żadnego wyskakującego okna odkąd go posiadam. Nawet tego o którym wspominasz :). Możesz mi wierzyć lub nie ale tak jest ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzisiaj nowość na gram za każdym wchodzeniem do innego wątku śmieszna reklama jakiegoś ps vita dla dzieci eh, nie przeszkadzło by mi to ale tak jak pisałem bez przesady, że jest to cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekaliście na tą reklamę Vity, że aż się skusiłem i wyłączyłem AdBlocka. No i faktycznie, pojawia się co wejście w byle którą stronę gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie denerwująca ta reklama wyskakująca przy każdym odświeżeniu strony, ale trzeba to przeczekać, w końcu majówka = dużo ludzi ma wolne = zwiększony ruch na portalu = większe przychody z reklam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:58, Wszystkozajete napisał:

Strasznie denerwująca ta reklama wyskakująca przy każdym odświeżeniu strony, ale trzeba
to przeczekać, w końcu majówka = dużo ludzi ma wolne = zwiększony ruch na portalu = większe
przychody z reklam ;]

I zawsze można się później tłumaczy, że to błąd, ale było wolne więc nie miał kto naprawić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do cholery być?! Co otworzę nowy temat, włączą mi się jakaś badziewna reklama! Sorry, ale to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować