Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

To ja tak wyskoczę jak diablo z pudełka- na GSach nie można zmieniać tła, bo wyskakuje takie info:

M:\WWW\GRAMPL-BLOGI\upl\blogi\105156\www\css/blogi_user.css

ADODB.Stream error ''800a0bbc''

Write to file failed.

/edycja_zapis.asp, line 814

Podejrzewam że jest to spowodowane tym "wypadkiem", tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:06, Isildur napisał:

Tak spokojnie, wszystko powoli wróci do pełnej funkcjonalności :)


Spoko, jestem spokojny :) Całe szczęście że całego archiwum wpisów nie wszamało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:07, Muradin_07 napisał:

Spoko, jestem spokojny :) Całe szczęście że całego archiwum wpisów nie wszamało ;)

Nawet wszystkie uploadowane pliki graficzne są jak były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:25, Karharot napisał:

Nawet wszystkie uploadowane pliki graficzne są jak były ;)


Akurat o to to raczej bym się średnio martwił przy wpisach sprzed np. roku, bo jeżeli były to screeny to zazwyczaj mam je na xfire lub po prostu mam je na dysku popakowane. Gorzej z tymi na bieżąco. Dlatego może dobrym pomysłem byłoby wprowadzanie grafiki z zewnętrznych serwerów, nawet limit by nie ograniczał gdzie niekiedy 5 MB to za mało. Ale to już bardziej zapytanie dla "góry" niż do Was moderatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:33, Muradin_07 napisał:

Akurat o to to raczej bym się średnio martwił przy wpisach sprzed np. roku, bo jeżeli były to screeny to zazwyczaj mam je na xfire lub po prostu mam je na dysku popakowane. Gorzej z tymi na bieżąco.

Właśnie o tych na bieżąco mówiłem - ostatnią grafikę uploadowałem na GS''a 2 września i wciąż tam jest :)

Dnia 21.09.2012 o 14:33, Muradin_07 napisał:

Dlatego może dobrym pomysłem byłoby wprowadzanie grafiki z zewnętrznych serwerów, nawet limit by nie ograniczał gdzie niekiedy 5 MB to za mało.

Osobiście nie mam zaufania do zewnętrznych serwerów bo część z nich automatycznie zmienia skalę obrazków, część przechowuje je jedynie przez określony czas (chyba że masz płatne konto) i zawsze jest szansa że zdjęcie zniknie (co na gramie jak dotąd mi się nie zdarzyło). Z tego powodu nawet z tym limitem ustawionym na 5MB wolę wstawiać obrazki tu (nawet jeśli mają być wyświetlane gdzie indziej) bo gram oferuje w tym największą stabilność ;)

Dnia 21.09.2012 o 14:33, Muradin_07 napisał:

Ale to już bardziej zapytanie dla "góry" niż do Was moderatorów :)

Ano, my na to żadnego wpływu nie mamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 15:54, Karharot napisał:

Właśnie o tych na bieżąco mówiłem - ostatnią grafikę uploadowałem na GS''a 2 września
i wciąż tam jest :)

Z tego co popatrzyłem te starsze też są:)

Dnia 21.09.2012 o 15:54, Karharot napisał:

Osobiście nie mam zaufania do zewnętrznych serwerów bo część z nich automatycznie zmienia
skalę obrazków, część przechowuje je jedynie przez określony czas (chyba że masz płatne
konto) i zawsze jest szansa że zdjęcie zniknie (co na gramie jak dotąd mi się nie zdarzyło).
Z tego powodu nawet z tym limitem ustawionym na 5MB wolę wstawiać obrazki tu (nawet jeśli
mają być wyświetlane gdzie indziej) bo gram oferuje w tym największą stabilność ;)


Na jednym tego problemu nie mam- nadal gif sprzed 2 lat stoi na laście. Ze znikającymi to też problemu raczej nie miałem. A z tą stabilnością to masz rację, ale jeżeli nadejdzie rewolucja w GSach pozwalająca na bezproblemowe wrzucanie większych obrazków na mainie (nie w rozwinięciu) to będzie problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:30, Abi_Dalzim napisał:

Jakaś masakrycznie długa ta przerwa była...
Dobrze, że juz ok, bo pisać nie było gdzie :)

Faktycznie. Pierwszego dnia awarii po prostu to olałem i robiłem coś innego, ale pod koniec nie chciało mi się już nawet włączać laptopa, bo i tak nie miałem nic ciekawego do roboty w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 20:56, Tyler_D napisał:

Naprawdę w to wierzysz? O naiwny. ;-)


"Słowo się rzekło, kobyła u płotu."

Dnia 21.09.2012 o 20:56, Tyler_D napisał:

Swoją drogą czemu w każdym możliwym miejscu tak wołasz o jego przywrócenie?


Lubie ten dzial gramu, w kwasach nie mozna robic tego, na co grasz pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 21:17, kuba9876543210 napisał:

"Słowo się rzekło, kobyła u płotu."

A bo to pierwsze rzucone na gramie obietnice które się mogą nie spełnić? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 21:18, Tyler_D napisał:

> "Słowo się rzekło, kobyła u płotu."
A bo to pierwsze rzucone na gramie obietnice które się mogą nie spełnić? ;-)


Mysle, ze jesli ma sie jakies zasady to bedzie sie staralo dotrzymywac obietnic lub w najgorszym wypadku, niepowodzenie dotrzymania rekompensowac, jak nie to... coz. Przynajmniej inni widza i moga wyciagnac odpowiednie wnioski. Tyczy sie to bardziej nowych uzytkownikow niz starych, ktorzy wiedza jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj napiszę... Wchodząc na czasgry pojawia się informacja, że trwają prace nad stroną, ale powinna zostać ona przywrócona w przeciągu godziny. I tak od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja napiszę, bo nie wiem czy ktoś ma podobny problem, choć czy to problem- bardziej coś nowego, niekoniecznie dobrego bo zawsze tego tutaj nie było: otóż w komentarzach/postach na forum pojawiły się podkreślone słowa, po których najechaniu wyświetla nam się odnośnik do reklamy. Poniżej mały dowód z tematu do recenzji F1 2012.

20120928210441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:05, Muradin_07 napisał:

No to może ja napiszę, bo nie wiem czy ktoś ma podobny problem, choć czy to problem-
bardziej coś nowego, niekoniecznie dobrego bo zawsze tego tutaj nie było: otóż w komentarzach/postach
na forum pojawiły się podkreślone słowa, po których najechaniu wyświetla nam się odnośnik
do reklamy. Poniżej mały dowód z tematu do recenzji F1 2012.

Problem jest po twojej stronie. Pogooglaj "Text-Enhance", inni też mieli taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować