Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2012 o 00:58, Karharot napisał:

> I gdzie ta rewolucja :D ? Miała byc w Poniedziałek :P ?
Ma być w poniedziałek (ten co dopiero będzie) ;P

To jakaś rewolucja ma być ?:D
Hmmm jestem jej bardzo ciekaw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 11:19, Ecko09 napisał:

Lol co to się porobiło z tym gramem?


Przeszedł metamorfozę, strona główna wygląda o wiele lepiej niż stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Jak wszedłem na główną odparłem w duchu...co jest grane czy na pewno na gramka dobrze wszedłem.

No to teraz sie wjaśniło, troche ciasno teraz ale jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 11:20, Isildur napisał:

> Lol co to się porobiło z tym gramem?

Przeszedł metamorfozę, strona główna wygląda o wiele lepiej niż stara :)


IMO stare było fajniejsze , wygląda to teraz tak samo praktycznie jak GOL, który kompletnie przestałem odwiedzać po tej zmianie graficznej. Dobrze, że forum nieruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się całkiem podoba, jak zobaczę później na większej rozdzielczości niż mam do dyspozycji teraz, to będę mądrzejszy. Podoba mi się, że kwestia gramsajtów jest fajnie wyeksponowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skojarzenie - źle wpisałem adres i wylądowałem na gry-online.pl. Ciężko toleruję zmiany, więc nie ukrywam, że na chwilę obecną uważam, że poprzedni wygląd był lepszy. Odnoszę wrażenie, że ten jest przeładowany wszystkim co się da. Stanowczo za dużo informacji, ciężko się połapać gdzie są newsy itp. i strasznie jaskrawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się będzie przyzwyczaić, ale już teraz widzę, że będzie dobrze. Zwłaszcza na urządzeniach moblilnych serwis się teraz świetnie obsługuje i czyta. No i ogromny plus za zwiększenie czcionki. To już nie te czasy, gdzie większość monitorów miała 1024x768 i ciesze się, że coraz więcej serwisów to zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do nowego wyglądu będzie się trzeba po prostu przyzwyczaić. Pewnie wiele osób czuje się jakby wróciła po krótkiej nieobecności do swojego domu, a tu wszystko przemeblowane, pozmieniane i nie wiadomo gdzie co znaleźć.
Fakt, nowy wygląd jest trudniejszy do ogarnięcia, za dużo treści i za bardzo chaotycznie rozrzuconej na stronie, liczę że uda się do jeszcze jakoś poukładać aby miało ręce i nogi.
Błędy też jeszcze trzeba pousuwać, bo nie mogłem dodać tego komentarza na stronie głównej, a próbowałem na dwóch przeglądarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:16, SiDi napisał:

Da się do jasnej ciasnej zmienić w ogóle strefę czasową na tym forum?


A jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą kiedy te statystyki? Wie ktoś dlaczego je usunęli? To był element na który często wchodziłem i to pewnie nie tylko ja.. Wielki minus dla gram.pl ze tak długo tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować