Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Czyli wychodzi na to, że jestem 5 lat Przewodniczącym - niezły wynik, chyba rekord :D:D Wydawało mi się, że częściej się wypowiadał na tym forum . Jakże mylny byłem w tej kwestii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:35, Flurry napisał:

Czyli wychodzi na to, że jestem 5 lat Przewodniczącym - niezły wynik, chyba rekord :D:D
Wydawało mi się, że częściej się wypowiadał na tym forum . Jakże mylny byłem w tej kwestii
.


To tak żeby Cię podenerwować - napisałem mniej postów od Ciebie. Mam własny tytuł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 01:42, Flurry napisał:

Wrrr... :P Niech ktoś coś z tym zrobi ! :P:P

To jest prawidłowe. Wystarczyło napisać dziennie 4 posty i była to najszybsza możliwa droga. Mniej było wolniej, a więcej nie było szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

To się biorę za porządne pisanie - nie mówię o SPAMOWANIU :P . Może za kilka dni wskoczy ten Status - chyba , że mam zcrackowane konto, albo zabugowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:43, Furr napisał:

To tak żeby Cię podenerwować - napisałem mniej postów od Ciebie. Mam własny tytuł :P.

Nie wiem ile masz postów ale ja potrzebowałem niecałe 3 tys. aby uzyskać własny tytuł.
Więc - jak widać - nie potrzeba tu tak dużo spamować. Wystarczy regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:00, kuba9876543210 napisał:

> Może za kilka dni wskoczy ten Status

Zobacz sobie w statystykach ile srednio inni potrzebowali postow, aby awansowac na Przewodniczacego...

Przytoczę wypowiedz Furr-a "To tak żeby Cię podenerwować - napisałem mniej postów od Ciebie. Mam własny tytuł :P."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 16:55, Flurry napisał:

To się biorę za porządne pisanie - nie mówię o SPAMOWANIU :P.

Jeszcze Ci dodam, że te 4 posty muszą być rozstawione przynajmniej co godzinę. Przynajmniej o ile pamiętam mechanikę z samego początku forum.

Jako mały spoiler podam Ci tylko, że masz nieco ponad 1000 punktów. Ale ile potrzeba na następny tytuł, to nie pamiętam. Gdzieś znajdziesz. :)
Masz jednak bliżej niż dalej bo znalazłem sekretarza z ok. 1300 punktami (częściej ok. 1600).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytam Ciebie (nie wiem czy dobrze kieruję pytanie) o jedną sprawę, a mianowicie właśnie o rangi. Przez ostatnie kilka dni tak naprawdę pojawia mi się dosyć ciekawa sytuacja. 10.12 i 13.10 z Przewodniczącego stałem się Przewodniczącym, dostałem degrada z tego samego na tego samego, potem dostałem awans z jednego w drugiego i potem degrada podobnego do tego, którego już dostałem. Ciekawi mnie to, czy to jest błąd statystyk czy coś np. nie załapało i mnie nie wrzuciło na wyższego. Oczywiście pytam się z ciekawości, na same gramstaty wchodzę dosyć rzadko, a że się temat przypomniał w temacie o MyGramy to sobie je sprawdziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.
Zobacz sobie ile Furr napisal tylko jako Przewodniczacy i zobacz ile Ty napisales tylko jako Przewodniczacy. Dodaj do tego regularnosc pisania u Ciebie i u Furra, bedac na randze Przewodniczacego, i moze ''zajarzysz''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które w statystykach mają awans z Przewodniczącego na Własnotytułowca a następnie degrad z Własnotytułowca na Przewodniczącego, nie awansowały, jest to tylko błąd statystyk i degrad nie zeruje im punktów uzbieranych na Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, pamiętam ten punkt. Tylko że właśnie dziwi mnie to skakanie z Przewodniczącego w tego samego. Tak naprawdę dwa razy pod rząd kiedy pisałem dosyć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam takie dziwne skoki statusów :

03.12.2012: Przewodniczący → Przewodniczcy
04.12.2012: Przewodniczcy → Przewodniczący
04.12.2012: Przewodniczący → Przewodniczcy
04.12.2012: Przewodniczcy → Przewodniczący
07.12.2012: Przewodniczący → Przewodniczcy
07.12.2012: Przewodniczcy → Przewodniczący
12.12.2012: Przewodniczący → Przewodniczcy
12.12.2012: Przewodniczcy → Przewodniczący
13.12.2012: Przewodniczący → Przewodniczcy
13.12.2012: Przewodniczcy → Przewodniczący

Gdzie większość ma normalnie, nie bardzo rozumiem ten wykres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To błąd statystyk związany z błędnym wyświetlanie statusów na forum - w niektórych postach status jest wyświetlany jako Przewodniczcy (brak "ą"), a ponieważ nie ma takiego statusu, jest on automatycznie kwalifikowany jako WT. Prawdopodobnie nie ma to żadnego związku z rzeczywistym statusem i ciągle jesteś przewodniczącym bez żadnych awansów ani degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:24, Muradin_07 napisał:

To ja się zapytam Ciebie (nie wiem czy dobrze kieruję pytanie) o jedną sprawę, a mianowicie
właśnie o rangi. Przez ostatnie kilka dni tak naprawdę pojawia mi się dosyć ciekawa sytuacja.
10.12 i 13.10 z Przewodniczącego stałem się Przewodniczącym, dostałem degrada z tego
samego na tego samego, potem dostałem awans z jednego w drugiego i potem degrada podobnego
do tego, którego już dostałem.

O ile mi się wydaje statystyki opierają się na skanowaniu tytułów przy postach ponieważ pierwsza wersja napisana przez Vilmara była po prostu robotem webowym napisanym przez ówczesnego forumowicza.
To oznacza, że jeżeli po zmianie statusu nie napiszesz żadnego posta, albo statystyki przestaną działać to będą one mieć nieco zafałszowane informację. Np. Zmianę tytułu będą datować na datę napisania pod nim pierwszego posta, a nie wtedy kiedy naprawdę się on zmienił. Jeżeli więc forum zaszwankuje (zdarzało się to już nie raz) lub robot od statystyk nie będzie prawidłowo działać (np. po naprawie forum pojawią się nazwy tytułów z literówkami), to mogą się pojawić dziwne rzeczy.

Dnia 14.12.2012 o 17:24, Muradin_07 napisał:

Ciekawi mnie to, czy to jest błąd statystyk czy coś np. nie załapało i mnie nie wrzuciło na wyższego.

Teraz nic nie widzę, ale w sierpniu tamtego roku miałeś degrada z Sekretarza na Delegata (-2), a pod koniec maja tego roku odzyskałeś Przewodniczącego. Teraz jesteś na etapie identycznym jak Flurry (nawet podobna ilość punktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze: tak, już zauważyłem te literówki. Nie będę się już zagłębiał czy one na forum też się pojawiły.
Drugie: no tak, wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 17:25, luzac napisał:

Błagania o podawanie ilości punktów incoming.

Właściwie nic Ci to nie da bo nawet ja nie pamiętam ile było na kolejne statusy. Żeby to sprawdzić musiałbym komuś rozwalić konto (a sobie właśnie nie mogę. :)
Mogę tylko raz i to ostatni zaspoilerować, że ty sam masz trzy razy tyle co Muradin_07. :) Jednak nie ma to znaczenia ponieważ masz już WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować