Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Można coś więcej się dowiedzieć o kulisach przyznania użytkownikowi Muradin_07 tytułu konsula? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze, czy szykują się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu gramikowcy byli na wycieczce w siedzibie firmy, wzięli zakładników. Dzisiejsze awanse to pierwsze reakcje na ich żądania. Nic nowego w branży, frakcja fanów Nintendo ciągle przetrzymuje Wuwusia, ale jest dobrze karmiony. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:46, Janek_Izdebski napisał:

Można coś więcej się dowiedzieć o kulisach przyznania użytkownikowi Muradin_07
tytułu konsula? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze, czy szykują
się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.

Muradin_07 - Prowadził i prowadzi Gramik co za tym idzie współpracował i współpracuje z gramem już od dłuższego czasu, więc został wyróżniony. Kto nadał mu tę rangę to jest nie ważne po co Ci ta informacja? Co do zmian, czy jakieś będą? To na pewno, ale niestety nie jestem w stanie Tobie powiedzieć co dokładnie się szykuje i kiedy. :)

Tak btw wiesz, że ciekawość to pierwszy krok do piekła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:54, Isildur napisał:

Tak btw wiesz, że ciekawość to pierwszy krok do piekła? :D

Taki już po prostu jestem, ciekawy wszystkiego co leży w kręgu moich zaintereowań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:54, Isildur napisał:

Muradin_07 - Prowadził i prowadzi Gramik co za tym idzie współpracował i współpracuje
z gramem już od dłuższego czasu, więc został wyróżniony. Kto nadał mu tę rangę to jest
nie ważne po co Ci ta informacja? Co do zmian, czy jakieś będą? To na pewno, ale niestety
nie jestem w stanie Tobie powiedzieć co dokładnie się szykuje i kiedy. :)

A mi się wydaje, że to on sam nadał sobie tę rangę. W końcu jest już Własnotytułowcem, więc tak naprawdę to każdy z WT może sobie wpisać coś takiego. Nad czym tu się zastanawiać? ;)

EDIT: Właśnie zauważyłem, że został Konsulem. A myślałem, że chodziło Ci o to, że wcześniej miał status "Gramik". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:14, Prince_Miki napisał:

A mi się wydaje, że to on sam nadał sobie tę rangę. W końcu jest już
Własnotytułowcem, więc tak naprawdę to każdy z WT może sobie wpisać coś takiego. Nad
czym tu się zastanawiać? ;)

Zielonego koloru nie mógł sobie aktywować ot tak sobie. :)

EDIT: Ok, teraz się już zrozumieliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:14, Prince_Miki napisał:

A mi się wydaje, że to on sam nadał sobie tę rangę. W końcu jest już Własnotytułowcem,
więc tak naprawdę to każdy z WT może sobie wpisać coś takiego. Nad czym tu się zastanawiać?
;)


Status konsula to status specjalny i nadać ją może jedynie osoba posiadająca opcje administracyjne na forum :P

Dnia 14.07.2014 o 15:14, Prince_Miki napisał:


EDIT: Właśnie zauważyłem, że został Konsulem. A myślałem, że chodziło Ci o to, że wcześniej
miał status "Gramik". :)


No widzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawiające, czy osoba będąca Konsulem może moderować, bo kiedyś jakiś modek pisał, że nie ma takiej możliwości, a sam kiedyś widziałem jak Soleila za czasów bycia Konsulem zbanowała jakiegoś forumowego trolla. To jak to wreszcie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:27, Prince_Miki napisał:

Tylko zastanawiające, czy osoba będąca Konsulem może moderować, bo kiedyś jakiś modek
pisał, że nie ma takiej możliwości, a sam kiedyś widziałem jak Soleila za czasów bycia
Konsulem zbanowała jakiegoś forumowego trolla. To jak to wreszcie jest?


Nie może chyba, że ma opcje admina. Soleila miała opcje admina więc mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 20:31, Tyler_D napisał:

Wow, nie wiem czyja to zasługa ale ktoś w końcu przeniosł button ''dodaj post'' na swoje
stare miejsce. Najs.

Yeah, najs. Nawet pole "dotyczy gry" zniknęło. ;) Myślę, że chcieli to udostępnić tylko newsmanom, ale coś poszło nie tak i pole to stało się widoczne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że tematy pod artykułami tworzą się z automatu, po pojawieniu się pierwszego komentarza, więc to nie był bajerek wyłącznie dla newsmanów.

Tak czy owak - już jest posprzątane, radujmy się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co, że nawet się nie dowiedziałem. Poza kwestią posprzątania pozostałości, niezbyt wnikałem w tę sprawę. ;P
Linkowało gierki pod pierwszym postem, ale chyba nic więcej nie robiło. Nie przyuważyłem też, czy działało tak tylko w artykułach, czy również w każdym innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o linkowaniu do gier w czasie przeszłym, ale ten ficzer (najwyraźniej) ciągle działa, tylko tym razem lepiej - wyświetla się tylko przy zakładaniu tematu (choć u mnie ciągle trochę się rozjeżdża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, więc nawet lepiej to zostało rozwiązane. Gut, najwyraźniej ficzer jest teraz tam, gdzie jego miejsce.

Ale jakoś nie widzę, by się coś rozjeżdżało - ani okienko dodawania posta, ani nowego tematu. To coś drobnego, czy jakieś większe nierówności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 23:48, theZoSo napisał:

Ale jakoś nie widzę, by się coś rozjeżdżało - ani okienko dodawania posta, ani nowego
tematu. To coś drobnego, czy jakieś większe nierówności?

20140727235304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... ciekawe. U mnie jest git, zarówno w Chromie jak i FF.
Może warto jeszcze trochę pozawracać gitarę chłopakom z IT [do skutku ;) ], a nuż zamkną kwestię tej funkcji i będzie działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś w jakimś temacie lista z proponowanymi zmianami i usprawnieniami oraz tymi, które zostały już wdrożone. Mógłby ktoś do niej podlinkować?

BTW. Czy była poruszana kwestia "wołania" danego użytkownika poprzez napisanie przed jego nickiem "@"? W tej chwili chyba każde większe forum posiada taką opcję. Pozwoliłoby to na zdecydowanie większą wygodę podczas toczenia dyskusji z kilkoma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować